tabletki ciąża? zgaga Dodaj do ulubionych

  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam,
    Od ponad roku biorę tabletki Cilest.
    W tym m-cu dziwnie się czuję.
    21 listopada byłam u ginekologa, miałam robione usg – wszystko ok., i przepisane tabletki na kolejne pół roku.
    1 grudnia dostałam okres wieczorem, 2-ego już był koniec. (zawsze okres miałam minimum 3 dni).
    Do tego od 2 tygodni męczy mnie okropnie – zgaga. (tego wcześniej tez nigdy nie doświadczyłam. Ponadto jako Tajko piersi mnie nie bolą, ale odnoszę wrażenie, że są takie ciężkie.
    Przed chwilą zrobiłam test ciążowy – negatywny.
    Zakładam że to zgaga. Ale jeśli nie – to kiedy powtórzyć test?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.