Dodaj do ulubionych

mały zarodek brak tętna

11.01.12, 14:21
Dzisiaj byłam na usg,wg OM 9i6 tc, wg zapłodnienia 8tc, zarodek ma 3,5 mm nie ma tętna lekarka powiedziała że nie ma tętna i raczej nic z tego nie będzie bo na tym etapie powinno już być. Kazała poczekać aż organizm sie oczyści albo wybrać sie do szpitala.
Jestem załamana stara;sie o dziecko dwa lata i tak sie cieszyliśmy ze sie udało a tu takie zakończenie.

powiedzcie czy któraś z Was tak miała i zakończyło sie to dobrze?
Obserwuj wątek
    • natchniuza86 Re: mały zarodek brak tętna 11.01.12, 14:23
      W 9+6 zdecydowanie powinno byc juz tetno. Ale po jednym usg niewiele mozna powiedziec, byc moze ciaza mlodsza. Musisz powtorzyc usg za jakis tydzien. Ja bylam w podobnej sytuacji, u mnie sie nie udalo, ale na forum znajdziesz pewnie dziewczyny, u ktorych wszystko dobrze sie skonczylo.
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/8599rjjgdptfkuyo.png
      • kotkowa Re: mały zarodek brak tętna 11.01.12, 15:11
        U mnie w 7 tc nie bylo tetna i dziecko niby za male. W 8/9 tc bylo juz odpowiedniej wielkosci i serce ladnie bilo. W 8, czy 9 tc powinno juz byc slychac serce i zarodek powinien byc wiekszy. Jedyna szansa to, ze owulacja byla pozniej i ciaza jest mlodsza, niz myslisz. Po prostu sprawdz za jakis tydzien, czy cos sie zmienilo, czy zarodek rosnie itd. Trzymam kciuki, ale musisz sie nastawic, ze lekarka moze miec racje sad
        --
        synek Krzyś (ur. 13.04.2010 r.)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka