• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

pas wyszczuplajacy po cesarce Dodaj do ulubionych

• 24.02.12, 12:36
    Czeka mnie druga cesarka i dowiedzialam sie ostatnio ze niektorzy stosuja pasy/ubrania wyszczuplajace zaraz po operacji. Maja na celu nie tylko szybszy powrot do sylwetki ale rowniez ulatwiaja funkcjonowanie po operacji i wplywaja na gojenie sie ran. Sa to pasy, szorty albo cale ubrania ktore mozna stosowac zarowno po wszelkich operacjach jak i po cesarce. Czy ktoras to stosowala? Przymierzam sie wlasnie do kupna i nie wiem na co sie zdecydowac. Na razie znalazlam taka strona www.macom-medical.com/products-14-postnatal_|_slimming_high_waist_compression_shorts.html
    Zaawansowany formularz
    • 24.02.12, 14:00
      Też jestem po cesarce, pytałam się lekarza o taki pas to stwierdził, że on się nadaje tylko jak chce się ładnie wyglądać, tzn jakaś impreza czy coś takiego. Natomiast nie wpływa pozytywnie na powrót do dawnej figury bo rozleniwia mięśnie brzucha. Konsultowałam to też z zaufaną farmaceutką i powiedziała, że te pasy rzeczywiście ułatwiają życie po operacji (stosuje się je też po zwykłych operacjach) ale używanie ich po cesarce należy skonsultować z lekarzem.
      NAjlepiej zapytaj swojego, pewnie ile lekarzy, tyle opinii.

ps. a po jakim czasie, jeśli mogę zapytać, zdecydowałaś się na ciążę po cesarce? Mi lekarz powiedział, że ze 2 było by ok i cały czas się boję wpadki uncertain
      • 24.02.12, 15:15
        bedzie rowno dwa lata roznicy miedzy dziecmi. generalnie po roku lekarz powiedzial ze moge sie starac o drugie dziecko.
    • 24.02.12, 20:31
      moj lekarz pozwolił nosic, ale fakt ze zapytałam go o to dopiero na kontroli 6 tyg po porodzie, wczesniej jakos nie mialam parcia zeby to nosic.Powiem ci ze dopiero 8 tyg po porodzie nie bolał mnie brzuch w trakcie noszenia pasa, wczesniej niestety bolało i nie nosiłam, chyba ze jak miałam wielkie wyjscie.....ogolnie nosiłam potem cały czas w domu ale brzuch i tak zostałuncertain
      --
      www.suwaczki.com/tickers/f2wltgf6p5zmop0x.png
      • 24.02.12, 22:50
        ogoln
        > ie nosiłam potem cały czas w domu ale brzuch i tak zostałuncertain

A czego sie spodziewałaś ? Tego typu pasy nie niweluja tkanki tłuszczowej ani nie powoduja pracy mieśni. Wrecz przeciwnie, poniewaz pas pracuje za nie. Można go nosic, ale okazjonalnie, jak chce sie ukryc nadmiar tkanki tłuszczowej np pod obcisla sukienke.
        • 25.02.12, 10:04
          wiem wiem, ale w obwodzie sie brzuch troszke ścisnął wink
          --
          • 25.02.12, 10:05
            i wydaje mi sie ze jesli chodzi o gojenie rany to lepiej jak szew jest na wierzchu a nie scisniety pasem
            --
    • 24.02.12, 23:54
      Cialo na brzuchu trzymaja miesnie.A mnie nie pas.Zrobhisz dobre misecnie?Bedzie ok
      • 25.02.12, 12:25
        Ja poporodzie sn wcisnelam sie w ńiego i pojechalam na zdjecie szwow dostalam repremende od połoznej ozna nosic dopiero po połgu czyli 6-8 tyg. Mozna dostac krwotoku
    • 25.02.12, 15:12
      Dwa razy rodzilam I w zyciu bym sobie czegos takiego nie zafundowala. Szczegolnie po cc. Bo po cc brzuch bardziej boli. Wystarczy dieta,cwiczeniA I czas potrzebny na regeneracje
      --
      <Dominik 16.05.2005, Mateuszek 18.10.2007, Aniołek 22.12.2010>
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.