Dodaj do ulubionych

Rozwarcie na 3 palce i żadnych skurczy :-/

18.08.12, 13:54
Szyjkę mam zgładzoną, rozwartą na 3 palce (ile to cm?), brzuch twardnieje, ale bezboleśnie, poza tym nic. Powinno się już zacząć uncertain długo mogę tak jeszcze czekać? W zasadzie jestem już w terminie. Brałam fenoterol i magnez przez 2 miesiące, pewnie mi tak skutecznie wyciszyli skurcze. I co teraz? Grozi mi kroplówka?
--
Edytor zaawansowany
  • madziab83 18.08.12, 16:09
    na Twoim miejscu spróbowałabym oleju rycynowego, wzmaga on skurcze, może zadziała?
    --
    Wiktoria 28.05.2006
    Tymoteusz 12.03.2010
  • aria.an 18.08.12, 19:00
    Ja w pierwszej ciąży też miałam rozwarcie na 2 palce i słabe bezbolesne skurcze. O rozwarciu dowiedziałam się od położnej na wizycie, która miała mnie przygotować do porodu - byłam zaskoczona, bo nie bolał mnie brzuch i nie było wyraźnych oznak zbliżającego się porodu (to bylo 2 tygodnie przed terminem). Pojechałam do szpitala, gdzie usłyszałam, że poród już się rozpoczyna. Ostatecznie nic się nie rozwinęło, odesłali mnie do domu. Byłam skołowana i miałam już dość, robiłam wszystko żeby urodzić - chodziłam po schodach itd. Urodziłam dopiero za tydzień - wtedy odeszły mi wody i pojawiły się konkretne, mocne skurcze.
  • water_mcg 18.08.12, 20:03
    ja miałam rozwarcie 6cm na wizycie u gina 3 pazdziernika nakręcił mnie pani rodzi, spotkamy sie rano w szpitalu juz napewno z bedzie pani z bobasem, kochana urodziłam 16 października - tydzień przed terminem. Życze wytrwałości nie myśl o tym za dużo - naprawdę idzie zwariować
    --
    http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzqtkfihe83z6c.png
  • paartycja 18.08.12, 21:46
    coronella napisała:

> Szyjkę mam zgładzoną, rozwartą na 3 palce (ile to cm?),
    > ?
    przyjmuje się,że 1 palec to ok. 2 cm

--
    Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą.
  • moni692 19.08.12, 09:59
    Nie bedziesz rodzic dlugo.
    Zrob sobie koktajl z olejku rycynowego:
    300 do 500 ml soku np. brzoskwiniowego, albo multivitaminy, albo pomaranczowego, ananasowego itd. itp., 2 lyzeczki olejku rycynowego, 200 ml wody mineralnej.
    Pij powoli albo duszkiem.
    Powinno sie ruszyc.

--
    http://tickers.baby-gaga.com/p/dev285prs__.png
  • mni_ch 24.08.12, 11:25
    U mnie było tak, na 16 czerwca odszedł czop śluzowy, myślałam że to już. Miałam skurcze ale nie regularne, przychodziły i znikały. Tydzień później pojawiło się rozwarcie i się zwiększało do 2 palców i tak chodziłam do 9 lipca. Urodziłam w 41 tygodniu ale poród był wywołany, bo mieli mnie już dość. Ciągle przyjeżdżałam spanikowana do szpitala często w nocy, że może to już., bo się nie rusza, albo bo są skurcze, albo bo się za gwałtownie rusza. Powiedzieli mi że mają dla mnie propozycję nie do odrzucenia. Dali mi zastrzyk w tyłek, kroplówkę, przebili pęcherz i ... tak dalej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka