Dodaj do ulubionych

Bóle mięśni i stawów.

04.12.12, 13:46
Witam wszystkie Mamy i przyszłe Mamy

Mam pewien problem. Równo miesiąc temu urodziłam synka przez cc, od początku karmię piersią. Zdarzają mi się dni kiedy czuję się totalnie chora. Strasznie bolą mnie mięśnie i stawy jak przy grypie, mam stan podgorączkowy i ciężko mi dźwignąć się z łózka. Dzisiaj już jest trzeci taki dzień w ciągu miesiąca. Nie boli mnie gardło ani nie mam kataru. Po dobie dolegliwości mijają. MAły jest bardzo absorbujący, czasami zdarza mi sie pominąc posiłek i niedojadać, czy to możliwe że to z przemęczenia i niedożywienia? Miałyście tak ? Czy ma to zwiazek z cc ?
Edytor zaawansowany
  • reewa 04.12.12, 16:05
    Ja po cc czegoś takiego nie miałam...Z synem byłam praktycznie cały czas sama (mąż wychodził do pracy o 8 wracał o 22).Może rzeczywiście jesteś niedożywiona czy przemęczona,może pójdź do lek zrób badania podstawowe....Musisz mieć teraz dużo sił dla maluszka smile)))
    Pozdrawiamsmile))
  • ochra 04.12.12, 16:20
    Ja przez pierwszy rok po porodzie ( sn), zwłaszcza przez pierwszych kilka miesięcy czułam się ciągle chora. Miałam bóle kostne, ogólne rozbicie, odklejały mi się paznokcie ( moje własne smile ) Okazało się że w ten sposób ujawniła się łuszczyca, na którą nigdy wcześniej nie chorowałam. Powodem było niewyspanie, stres, zmęczenie i niedojadanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka