• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Kłucie macicy ( 16 tydz. ciąży )

• 08.01.13, 12:37
    Witam Was drogie mamy . Powiedzcie mi czy też miałyście w ciąży kłucia macicy ?
    Ja odczuwam je od kilku dni . Czy wiecie może czym one mogą być spowodowane ?
    Są to dość mocne kłucia odczuwalne w środku pochwy .
    Mój gin. pow. że takie kłucia mogą występować w ciąży i są normalne ale niepokoje się i tak .
    Edytor zaawansowany
    • 08.01.13, 13:03
      Nie masz się czym martwić. Dziecko rośnie, macica się powiększa, organy wewnętrzne się przesuwają więc ma prawo kłuć (po porodzie będzie podobnie smile ).

Jeśli wyniki badań - krwi i moczu masz dobre nie powinnaś się martwić. Nieprawidłowe wyniki badań moczu i kłucie mogłyby wskazywać na infekcję pęcherza (u mnie właśnie takim kłuciem się to objawiało).
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgewd1wqnre.png
      • 08.01.13, 13:07
        Dziękuje za odpowiedź . Mam nadzieje , że to minie . Bo gdy przeszły mi bóle podbrzusza , to zaczeły się nowe bóle - właśnie o takim charakterze .
    • 08.01.13, 15:27
      Rozumiem, ze skoro wewnatrz pochwy, to boli Cie szyjka? Nie martw sie, to normalne - bedzie gorzejsmile Takie uczucie jakby Cie prad tam kopnal czesto sie zdarza, polozna mi powiedziala, ze to efekt nacisku rosnacego dziecka na zakonczenia nerwowe w tym miejscu. Nie masz sie co martwic.
      • 09.01.13, 11:26
        ciociazlarada napisała:

> Rozumiem, ze skoro wewnatrz pochwy, to boli Cie szyjka?

Nie wiem , czy to szyjka czy też nie , ponieważ nie znam się na tym . sad
        Ale dzięki za pocieszenie . Narazie uspokoiło się to kłucie. smile
    • 08.01.13, 15:35
      Mnie 2 razy bardzo mocno klulo podbrzusze, jak poszlam na dlugi spacer. Polozna mowi, ze to macica sie rozciaga, ale jesli mocno boli to znaczy, ze moze trzeba troche spokojniej zyc, wiecej wypoczywac, troche polezec i moze skoro tak bardzo mnie na tych spacerach bolalo to dobrze zwolnic tempo marszu albo skrocic spacer. Tak tez wlasnie robie.
      --
      http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqyx8d8imdgy4p.png
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.