• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

W którym tygodniu tyjemy najwięcej?

• 15.07.04, 15:25
    Dotyczy zwłaszcza tych tyjących.Nie chciałabym przybrać za wiele-kiedy mam
    zwrócić szczególną uwagę na to co jem?
    Edytor zaawansowany
    • 15.07.04, 15:32
      Tez jestem ciekawa. U mnei 19 tc i +2 kg, zastanawia mnie kiedy nadejdzie moment powaznego przybierania na wadze. Troche sie tego boje, nie powiem.

--
      Ania i Lena (19 tc)
    • 15.07.04, 16:54
      dziewczyny, polecam strone: www.noworodek.pl/modules.php?
      name=WH&weight=50&height=155
      tutaj mozecie sobie wyliczyc, ile i w ktorym tyg powinnyscie mniej wiecej
      przytyc

pozdrawiam
      Agga + 28 tyg. Malenstwo smile
      • 15.07.04, 16:54
        • 15.07.04, 18:33
          wg tego wyliczenia powinnam wyglądać mniej więcej jak wieloryb. Przybieranie na
          wadze to sprawa indywidualna. najważniejsze, żeby dziecko się dobrze rozwijało
          co wcale nie jest związane z obżarstwem. jestem w 29 tygodniu i mam do przodu 5
          kg (wg tego wyliczenia powinnam przybrać już 10 kg). Dziecko ma wymiary o dwa
          tygodnie przekraczające swój tydzień ciąży więc niczego mu nie brakuje.
          pozdrawiam

moim skromnym zdaniem na wagę trzeba uważać cały czas, chyba że komuś fałdy
          tłuszczu nie będą przeszkadzały po porodzie.
    • 15.07.04, 18:37
      ja najwiecej przytylam od 29 tc. Do 29 tc przytylam 5 kg, od tamtej pory jeszce
      9. Ponoc ostatnie 3 meisiace sa najbardziej tuczace..
      Dosia i 40 t Kacperek
    • 15.07.04, 23:43
      czesc!ja akurat jestem z tych nietyjacych...tzn przed ciaza duza niedowaga
      welug mojej ginki..smile))kazdy ma swoje zdanie..smile))no ale niedowaga wynikajaca z
      szybkiego matabolizmu a nie odchudzania sie...teraz koncze 18 tc i mam plus 4
      kg...ponoc nie jest to jakis super wynik ale patrzac na moja wage ogolna
      zadowalajacy.smile
      pozdrawiam
      Magda
    • 16.07.04, 07:18
      hej, ja w I ciąży tyłam bardzo regularnie od 19-20 tygodnia, miałam tylko taki
      przełom ok.30 tygodnia gdzie przytyłam chyba 2 kg (!!) w ciągu tygodnia. A tak
      ogólnie powolutku szło do przodu, w sumie 16 kg ale jestem grubas ogólnie więc
      szybko wróciłam do stanu sprzed ciąży (co i tak było z nadwagą).
      teraz jestem w 11 tyg i na razie raczej schudłam (1 kg) niż rztyłam, ale czekam
      już na powolny wzrost wagi, hihihi
    • 16.07.04, 07:54
      Ja najwięcej przytyłam na przełomie I i II i II i III trymesttru.

--
      Cat.
      lilypie.com/days/041009/0/0/0/+1/.png[/img][/url]
      • 16.07.04, 08:11
        Ja najwięcej przybrałam w ostatnim trymestrze. Mówią, ze w dziewiątym miesiącu
        się nie tyje, ale ja grubłam do końca sad Nawiasem mówiąc tyłam od samego
        początku i nie było to adekwatne do ilości jedzenia jaką wsuwałam )) Na końcu
        miałam 21 kg na plusie )) Teraz jestem już trzy miesiące po porodzie i mam do
        zgubienia już tylko 4 kg ))
        Pozdrawiam!
        Renata
        --
        Moja kruszynka Majusia
        • 16.07.04, 08:18
          Hej zgadzam się, że ten kalkulator wagi na www.noworodek wylicza za wysoką
          wagę. Ja jestem w 34 tygodniu i przytyłam 7,5 kg. Najwięcej przybyło mi na
          samym początku (nagły skok) i teraz w III trymestrze (tak od 30 tyg.). Ale to
          jest strasznie indywidualne. Wiele kobiet najwięcej tyje właśnie na końcówce, a
          nie które już w 8 miesiącu przestają tyć. A żeby za dużo nie przytyć trzeba się
          poporstu przez cały czas kontrolować i nie obżerać! radzę odtawić słodycze,
          jasne pieczywo i fast food! Pozdrawiamy - Monika&Emilka
    • 16.07.04, 15:22
      ja niestety tyję okropnie... 18 t.c i 6 kg do przodu, w tym 3,5 w I trymestrze.
      Tak po prostu mam - bo nie przejadam sie, nie jem kalorycznych rzeczy. Przed
      ciaza bylam szczupla, mam nadzieje, ze po porodzie tez tak bedzie - ale ze
      minimum 15 kg przytyje, to juz wiem... sad
      --
      Co mnie zmusza do śmiechu
      Chociaż smutek mam w sobie
      Co mnie trzyma przy życiu
      Co mnie trzyma przy tobie
    • 16.07.04, 15:44
      ja sie w miare mozliwosci pilnuje, jak za bardzo mi waga skoczy, to jem mniej i
      co b. dziwne, np w ciagu weekendu u rodzicow potrafie przybrac 2 kilo, potem
      dwa dni bez obzarstwa i waga w dol. na razie przytalam ok 3 kilo, 22tyd
      ale teraz zamierzam sie b. pilnowac bo nie chce przekroczyc 10 kilo
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.