1-wsze dni ciazy-objawy Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • czy sa jakies objawy ciazy po kilku dniach od zaplodnienia? Wiem, ze niektore
    osoby nie maja zadnych..albo nietypowe tzn. inne.A jak u Was?
    Oczywiscie nie mam na mysli braku mies.
    • Pierwsze objawy - mdłości zauwazyłam dopiero w połowie 2 miesiąca. Pierwszy
      miesiąc upłynął bez jakichkolwiek objawów. No moze miałam delikatne skurcze jak
      przed miesiączką.
      • wiem, ze bola piersi, ale bola rowniez przed okresem, wiem, ze sa skurcze , ale
        sa jak sama piszesz takie jak przed mies. Zauwazyla, ostatnio / ok10 dni po
        owu, ze wrosl mi bardzo apetyt, czy moze byc to oznaka ciazy? Tak szybko?Piersi
        niby normalne, ale brodawki jakies inne, wieksze
        • Ja zawsze po staraniach miałam wszystkie objawy ciąży , nie będąc w niej, a
          wieć ciągnięcie i bóle w dole brzuszka, wydawało mi się, że mam zmenione
          piersi, nawet miałam mdłości. Tak to jest , że jak bardzo chcemy, możemy sobie
          sami wywołać takie odczucia.
          Faktyczne objawy ze strony organizmu pojawiają się po terminie spodziewanej
          miesiączki,lub krótko przed. Implantacja następuje 5-10 dni po zapłodnieniu,
          wcześniej nie występują prawdziwe objawy, no chyba że jakieś przeczucie.
          Poczekaj do terminu miesiączki i zrób test , a jak się niecierpliwisz to 10 dni
          po zapłodnieniu zrób BHCG z krwi.
          powodzenia , życzę wymarzonego wyniku.
          • dzieki...czekam niecierpliwie, bo bardzo chce moja dzidzie..., a jest to moje
            pierwsze dziecko
            • Hej,

Mnie sie bez przerwy chciało spac i byłam zmęczona (zresztą cały czas jestem bo
              to 2 miesiąc). Troche bolały mnie piersi i brzuch dokładnie tak jak przed
              miesiaczką-czyli nic specjalnego. Tylko to spanie...
              Poczekaj cierpliwie, zrób test i już.

gg1 napisała:

> dzieki...czekam niecierpliwie, bo bardzo chce moja dzidzie..., a jest to moje
              > pierwsze dziecko
              • ja jestem mniej wiecej w tym samym okresie tzn 2 miesiac i troche mnie niepokoi
                37 stopni goraczki wieczorem, rano jest to normalne 36,6 lub 7. Mam troche
                zaczerwienione gardlo moze to to, ale poniewaz to pierwsze to w ogole nie mam
                doswiadczenia. Czy ktos ma podobnie? Oczywiscie mam na mysli te 37 a nie bol
                gardla smilesmilesmile
                Pozdrawiam,
                Jesien
                • Ja też jestem w 2 miesiącu i od paru dni też mam zaczerwienione i bolące
                  gardło. Szczególnie wieczorami jest mi gorąco i słabo. Myślałam, że załapałam
                  wirusa, ale wygląda na to, że może to być jeden z "towarzyszących" objawów
                  ciąży. Temperatury nie mierzyłam, czytałam natomiast, że normalną jest
                  podwyższona temperatura w ciąży. Na razie leczę się czosnkiem i malinkami,
                  trochę pomaga.
                  Pozdrawiam cieplutko
                  Monika
    • Ja wiedziałam praktycznie od razu, Owszem, zwkle przed okresem bolały mnie
      piersi, ale tym razem to był dopiero ból! w tydzień po zapłodnieniu zaczęłam
      spać w staniku, bo nie mogłam wytrzymać. No, i cały czas było mi zimno.
    • U mnie już kilka dni po zapłodnieniu temperatura wzrosła do 37-37,7 stopni.To
      był pierwszy objaw, długo przed spodziewaną @. Powiększenie i bolesność sutków-
      to nastąpiło chwilę potem. Potem brak @. W 7 tyg. okropne mdłości i nudności,
      trwały cały dzień, przez 2 tygodnie. Wszystko ustało pod koniec 9 tygodnia.
      Teraz jestem w 11 tc i nie mam żadnych objawów, może tylko trochę zwiększony
      apetyt, no i nieźle powiększone piersi.
      Polecam zmierzenie temperatury. Ja mierzyłam normalnie, pod pachą, ale ponoć
      trzeba w pochwie i przed porannym wstaniem z łóżka. Oprócz podwyższonej
      temperatury nic mi nie dolegało, dlatego wcześnie podejrzewałam ciążę.
      • hallo

a na ile przed okresem bola was piersi?
        mnie ok 3-4 dni, ale zdarzalo sie, ze bolaly mnie po owulacji..Ktos powiedzial
        mi, zeto emocje moga miec wplyw...bylo juz tak, ze bolaly mnie w systemie
        ciaglym ok 9 dni i nie bylam w ciazy...
      • A czy ta temp utrzymywala sie dluzej, bo ja jestem w 8 miesiacu i tak jak wyzej
        pisalam, mam temp. 37 wieczorkiem. A poza tym faktycznie niewiele innych
        objawów.

• czesc
          ja miałam od razu tak wyczulony węch, że drażniło mnie znacznie więcej rzeczy
          niż w późniejszym okresie ciąży, do tego jeszcze większe piersi, których w
          ogóle nie można było dotknąć. i to naprawdę wszystko bardzo szybko sie
          pojawiło, a testy cały czas pokazywały tylko jedną kreskę smile Pozdrawiam R. i 22
          tygodniowe maleństwo
          • Ja jestem na poczatku ciążysmile
            Główne objawy:
            bolące, nabrzmiałe piersi - wiem, że przed @ też bolą, ale uwierz mi tego bólu
            nie da sie porównaćsad bez stanika ani ruszsad
            ospałość - zawsze byłam śpiochem, ale teraz codziennie popołudniu ucinam sobie
            drzemkę
            wdęty brzuch - bez komentarzasad((
            częste wizyty w WC - to mi sie wydaje troszkę głupie, bo zawsze uważałam, ze
            dziewczyny, które już na samym poczatku biegają do toalety strasznie
            przesadzają, a teraz sama tak mam
            wyczulony zapach - u mnie to nie jest zbytnio uciążliwe, chociaż ostatnio
            strasznie śmierdziały mi ziemniaki, które skrobałam na obiadsmile) i jeszcze
            pieniadze, które liczyłam w pracy - a ponoć pieniądze nie śmierdząsmile))

Troszkę się rozpisałam... Tak naprawdę jednak wcale mi nie przeszkadzają te
            objawy. Jestem niesamowicie szczęśliwa, czego i Wam życzęsmile)))))))))
            Pozdrawiam
        • podwyższona temperatura utrzymywała się dość krótko, przez jakieś
          tygodnie.Przynajmniej do wtedy czułakm,że jest podwyższona,ale nie mierzyłam w
          pochwie,tylko pod pachą. Powinno się mierzyć w pochwie i czytałam,że taka
          podwyższona temperatura utrzymuje się do końca ciąży.
          Oprócz tego,nadwrażliwość na zapachy.Mam węch lepszy od psasmile))
    • U mnie pierwsze symptomy(zanim jeszcze opóźniła się miesiaczka i zrobilam test)
      to było ciągłe zmęczenie (pierwszy raz w zyciu usnelam na siedząco w fotelu
      przed TV) i wilczy apetyt. I tak juz zostało przez piewrsze 3 miechy...

Pozdrawiam

ANIA

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.