• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Artrotec

• 08.05.13, 00:18
    Czy jest tutaj ktos kto bral Artrotec...dzisiaj bylam na usg...6-7 tc..dowiedzialam sie ze ciaza jest zagrozona i zle sie rozwija bo pomimo 7 tc wyglada na 5tc...Lekarz kazal kupic Artrotec i zazyc...nigdy nie mialam z takimi lekami do czynienia....
    Edytor zaawansowany
    • 08.05.13, 08:07
      trolujesz.

żaden lekarz ginekolog nie kazałby ci wziąć artrotecu. miałby przez to duuuuuuuuuuuuuuuuuże problemy.

idź dziecko ii nie kłam więcej, to nie to forum
    • 08.05.13, 12:18
      jeżeli ciąża jest obumarła, to lekarz kieruje do szpitala, a nie na własną rekę każe brać połaczenie leku niesterydowego przeciwzapalnego z misoprostolem na zapalenie stawów.

kit nad kity.
    • 08.05.13, 17:04
      Dopóki ciąża jest żywa żaden lekarz nie przepisze środków poronnych.

Kosz
    • 08.05.13, 20:52
      Pod jaką znów kontrolą? W żadnym wypadku nie wolno podawać niczego takiego ciężarnej w domu!
      --
      "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum
      Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata
      Jam nieudacznik, grafoman i śmieć" Strachy na lachy
      • 08.05.13, 21:00
        Może krysiaczek4 miała na myśli, ze ciąża przestała się rozwijać. Organizm nie doprowadził do poronienia sam i dlatego lekarz przepisał artrotec. Ja byłam w takiej sytuacji i lekarz zlecił artrotec na wywołanie poronienia. Oczywiście miałam 3 razy robione USG i nie było żadnych zmian. Lekarz się upewnił, że ciąża przestała się rozwijać. Dopiero wtedy przepisał lek. Powiedział jak mniej więcej będzie to wyglądało. Potem było USG żeby sprawdzić czy doszło do poronienia, a potem kontrolne żeby sprawdzić czy macica się oczyściła. Niestety nie oczyściła się i i tak nie uniknęłam łyżeczkowaniasad Bałam się tego co się stanie po leku, zarówno fizycznie i psychicznie. byłam nastawiona na silny ból i bardzo obfite krwawienie, ale nie było bardzo źle. Psychicznie dałam też jakoś rady.
        --
        owulator.pl/3087
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.