• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Czy silny stres może wywołać poronienie? Dodaj do ulubionych

• 26.07.04, 09:02
    Boję się, że pod wpływen enocji mogę stracić dziecko. Ostatnio mam bardzo
    dużo stresu i nieprzyjemnych sytuacji. Zaczęłam odczówać coraz silniejsze
    bole brzuchasad
    Zaawansowany formularz
    • 26.07.04, 09:27
      niechcęogłebiać jeszcze bardziej Twojego strsu ale może. ja prawdopodobnie z
      tego powodu straciłąm moją pierwszą dzidzię. powinnaś powiedzieć ginowi , może
      zaleci coś lekkiego na uspokojenie- ja od początku drugiej ciązy jestem na
      uspokającąych - wprawdzie to tylko waleriana ale działa. trzymaj się cieplutko
    • 26.07.04, 09:45
      Ja bym stanowczo doradzała zwolnić tempo, wyluzować i zadbać o dziecko. Ja mam
      poważne podejrzenia, że mój ostatni pobyt na patologi ciąży z zagrażającym
      poronieniem (na szczęście sytuację opanowano) mógł być spowodowany gwałtownym
      zdenerwowaniem się...

--
      Serdecznie zapraszam na stronę dla chrześcijanek
      www.bozakobieta.dlaJezusa.pl
    • 26.07.04, 09:50
      Ja na początku ciąży przeżyłam spory stres, rodzinne kłopoty, utratę mieszkania
      z dnia na dzień i choć bardzo się bałam o dziecko, wszystko było dobrze, a mała
      urodziła się zdrowa jak rydz. Więc nie musi się nic stać, ale koniecznie
      wyluzuj, pij czasem melisę, odseparuj się od kłopotów, a jeśli ktoś przysparza
      ci stresu nie wahaj się tego kogoś posłać do diabła. Dziecko i Ty jesteście
      teraz najważniejsi. Koniecznie porozmawiaj z lekarzem. A bóle brzucha w
      pierwszym trymestrze też miałam, spowodowane rozciąganiem macicy. Brałam no-
      spę, wszystko było dobrze.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.