Dodaj do ulubionych

ból głowy

01.10.04, 12:49
Czy was dzisiaj też tak boli głowa?? jak sobie z tym radzicie???? pomóżcie
Edytor zaawansowany
  • milaja 01.10.04, 12:57
    Hej,
    Boze mnie cały czas boli głowa. Wczoraj miałam ostry atak migreny, juz drugi
    raz w tej ciąży. Straciłam widzenie w ewym oku, potem zdrętwiała mi lewa ręka i
    pół twarzy i zaczął się straszliwy ból, mdłości i wymioty.... Ostatnio po 12
    godzinach takich męk, wylądowałam na neurologii pod kroplówką. Dostałam
    pyralgine i glukoze, bo prawie całkiem się odwodniłam przez wymioty. Wczoraj
    wzięłam czopek pyralginy, pomogło - ale dopiero po 6 godzinach leżenia w
    ciemnym pokoju...
    Straszne to jest. Jestem przerażona tym, ze ciagle musze brac jakies leki
    przeciwbólowe... Niestety APAP nie pomaga na taki ból. Jedynie Pyralgina -
    wczoraj ja brałam po raz drugi w tej ciązy - na zalecenie lekarza.
    Trzymaj się, obyś nie miała tylko takich migren jak ja, bo ja wczoraj myślałam,
    ze umieram...
  • sobeautyfull 01.10.04, 13:44
    Może Was pocieszy fakt ,ze migrena często przechodzi w późniejszych miesiącach.
    Ja na początku też miałam potworne ataki z wymiotami , odwodnieniem itp Odpukać
    w drugim trymestrze minęły i jak dotąd nie wróciły 30tc. Mam nadzieję ,ze u Was
    bedzie tak samo..
  • joasia20 01.10.04, 13:55
    no to mnie pocieszyłaś, ja też jestem już w 30 tc i właśnie ciągle mnie męczą
    bóle głowy sad(
  • milaja 01.10.04, 13:55
    No mnie to nie pociesz specjalnie, bo jestem wlasnie w drugim trymestrze 24
    t.c. i atak migremy mialam wczoraj... To chyba nie ma reguły, ze pozniej mija,
    bo w pierwszej ciazy mialam chyba 3 lub 4 takie bardzo ostre ataki, ostatni w
    ósmym miesiacu..
  • kariba 01.10.04, 14:02
    To widzę, że nie tylko ja męczona jestem tym "globusem". Od kiedy jestem w
    ciąży 21 t to powróciły migreny. Apap nie działa więc męczę się okropnie i mam
    wyrzuty, że wogóle go bioręsad Ja atak migreny miałam 3 dni temu jak się
    wybudziłam o 3 w nocy to tak mnie trzymał do 20-tej brrr. Jak już urodzę mego
    Synka a migrena się przypalenta to go potraktuje jak przed ciążą Nurofenem
    forte tak przynajmniej 3 szt. niech ma za swojewink pozdrawiam Was koleżanki
    migrenki kariba
  • iwona281 01.10.04, 14:54
    Cieszcie się koleżanki że tak rzadko ta migrena Was dopada. JA choruje na
    migreny od dziecka, częstotliwość bywała różna. W pierwszej ciąży miałam
    średnio 2 razy w miesiącu, ale w piątym miesiącu znikneły. Kilka razy pogotowie
    ratowało mnie pyralgina. Bałam sie że zaszkodzi dziecku, ale wszystko było w
    porządku. Myslałm że gorzej być nie może. Teraz jestem w 30 t.c. Myslałam że
    będzie podobnie, że w połowie po prostu znikną i już, ale nie. Od początku
    ciązy do zeszłego miesiąca miałam regularnie co tydzień - trudno może w to
    uwierzyć, ale co tydzień przyjeżdżał lekarz i dawał mi pyralgine bo przez cały
    dzień wymiotowałam a ból był nie do zniesienia. Raz musieli mnie zabrać na
    kroplówke bo było bardzo kiepsko. Lekarze twierdzą że niby się niepowinno, ale
    i tak daja bo nie ma innej rady. Ostatnio byłam dostałam zastrzyk tydzień temu.
    Lekarz powiedział że nie podaje się pyralginy tylko na samym końcu ciąży przed
    porodem bo przez nią po porodzie jakieś naczynia się nie zamykaja czy coś
    takiago. Z dzieckiem podobno wszystko w porządku, tylko mam trochę kiepskie
    wyniki. Ale co na to poradzić przy tak częstym "oczyszczaniu" organizmu.
    Trzymajcie się ciepło i nie martwcie się, jak kilka razy ulżycie sobie w bólu
    zastrzykiem to naprawdę nic nie zadzkodzi.
    Pozdrawiam serdecznie - Iwona.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.