Dodaj do ulubionych

37 tc nadciśnienie

26.06.17, 12:51
Witam,

Jestem aktualnie w 37tc, do donoszonej ciąży zostały mi 3 dni. Mój maluszek waży tylko 2400g czy któraś z mam miała tak niską wagę maluszka? Z jaką wagą urodziły się te maluszki i w jakim tygodniu? Podejrzewamy, że tak słabo przybiera ze względu na nadciśnienie tętnicze, na które choruję bo dopegyt już nie daje rady zbijać do normalnego ciśnienia. Dziś na wizycie lekarz też stwierdził rozwarcie na opuszek i miękką szyjkę. Dodam, że to moja druga ciąża. Lekarz twierdzi, że możliwe, iż nie dotrwam dłużej niż 1,5tygodnia. Jakie macie doświadczenia w tym temacie?
Edytor zaawansowany
  • bisiek10 26.06.17, 19:15
    Ja mialam nadcisnienie od 36 tygodnia.Porod wywolywany w 37t6dc.Na badaniu przed podaniem oxy szyjka rozwarta na 3cm.Na kontrolnym usg pare dni przed porodem cora wazyla 2700 a urodzila sie 3266 smile
  • lidek0 26.06.17, 21:24
    A słyszałaś o błędzie przy badaniu masy ciała +- 500 gr? To bardzo dużo jak na takie maleństwo i dziecko może mieć prawie 3 kg

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.