Dodaj do ulubionych

Czy jest nadzieja...

16.07.17, 18:43
W nieświadomej ciąży (początek 6 tyg ciąży) wypilam sporo alkoholu...mniej więcej butelkę wina. Organizm od razu zareagował nietolerancją, ale to chyba i tak niewiele pomogło...drżę o zdrowie mojego maleństwa. Mam nieregularne okresy, wiem tylko orientacyjnie że w przedziale iluś dni powinien się pojawić, bywa różnie. Stąd specjalnie nie dziwił mnie brak okresu sad 5/6 tydzień podobno są bardzo ważne...FAS mnie przeraża. Jestem załamana...czy któraś z was zna przypadek urodzenia zdrowego dziecka po czymś takim...?
Edytor zaawansowany
  • 16.07.17, 20:58
    Spokojnie. W 5-6tc działa zasada "wszystko albo nic". Jeśli zarodek się uszkodził to nie przetrwa. Ale to tak hipotetycznie bo w tak wczesnej ciąży zarodek jeszcze nie korzysta z zasobów matczynej krwi, dopiero się zagnieżdża.
  • 16.07.17, 21:11
    Z tego co czytałam na jakiejś stronie zagniezdza się do końca 4go tygodnia uncertain zaczynam panikowacsad
  • 17.07.17, 07:51
    spokojnie, wiekszosc kobiet nie wie na tym etapie o ciazy. Ja w poczatkach ciazy z pierwsza corka tez sie niezle zabawilam raz.... dzis ma 15 lat i jest ok. Nie denerwuj sie niepotrzebnie, a najlepiej porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem, jak bedziesz na wizycie. Powodzenia i gratulacje smile

--
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spie...j w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • 19.07.17, 06:39
    Stres Ci więcej zaszkodzi niż ten wypity alkohol.

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.