Dodaj do ulubionych

Poród naturalny przy ułożeniu pośladkowym

11.04.19, 18:39
Witam. Jestem w 32 tc i dziecko jest ułożone pośladkowo i lekarz uważa że dziecko już się nie obróci ponieważ nie mam wód płodowych więc nie ma miejsca żeby się przekręcić ale lekarz mówi że to wcale nie przeszkadza żeby rodzić naturalnie. Nie słyszałam jeszcze o porodzie naturalnym przy położeniu pośladkowym. Czy któraś z Was miała taki poród i może coś na ten temat powiedzieć bo mmie sama myśl o tym przeraża
Edytor zaawansowany
  • malgosiek2 15.04.19, 10:29
    Przede wszystkim, która to ciąża. Jeśli druga i kolejna i poród był drogami natury, to jak najbardziej poród można odbyć również drogami natury.
    Jeśli pierwsza ciąża lub kolejna, ale poród drogą cc to w tym wypadku zostaje cc.
    --
    Jesienna plaża
    Zachód słońca
  • j.ostopinka 15.04.19, 13:11
    Niekoniecznie, tylko pozostaje cc. I poród cc ułożenie pośladkowe, II naturalny ułożenie normalne, III cc z uwagi na hipotrofie, różnie bywa. Pozdrawiam

--
    fotoforum.gazeta.pl/5,2,j.ostopinka.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.