Dodaj do ulubionych

Nie potrafię przec

29.04.19, 10:03
Gość Kini9 Gość Kini9

Napisano 5 minut temu
Jestem w drugiej ciąży. Pierwsza ciąża poród sn i właśnie... Nie potrafię przeć. Wiem, iż to wydaje się śmieszne, ale naprawdę nie mogłam sobie poradzić ani się zsynchronizować podczas oddechu itp. Skurcze parte ponad 1,5 godziny dopiero po nacięciu i pomocy położnej ( popchnęła delikatnie malucha) urodziłam. Dziewczyny czy coś ze mną nie tak? Nie wiem dlaczego tak było. Teraz czeka mnie drugi poród. Dodam, że córka urodziła się z krwiakami a była też niewielka (2900) Mam 160 wzrostu w chwili porodu ważyłam około 70kg. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • pytajacakobieta 29.04.19, 17:21
    Hej
    Wciągasz powietrze nie wypuszczając nagle ale tak powoli uwalniasz
  • mysikrolik01 09.05.19, 17:33
    Z pierwszą córka też nie umiałam jakoś i 2faza trwała 2h. Z synkiem poszło szybciej i na czwartym partym się udało, a był o 700g większy. Ja robiłam tak... Jak czułam że idzie skurcz czekałam tak długo ile tylko się dało i jak już skurcz był bardzo silny parlam naprawdę z całej pary na odbyt. Tak,, na odbyt. Dopiero jak mi przy pierwszym porodzie powiedzieli, że mam przec na odbyt a nie poprostu się napina, udało się urodzić córkę. Z synem już wiedziałam jak i poszło szybko. Z całej pary jaka miałam parlam, jakbym miała zrobić kupę 😉

Mam nadzieję, że pomoglam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.