Dodaj do ulubionych

Czy mozlo dojść do zapłodnienia?

30.04.19, 09:18
Hej, z mężem używamy prezerwatyw jako jedynego środka antykoncepcyjnego. Cykle mam 30dniowe od dłuższego czasu, a miesiączkę ostatnia dostałam 15kwietnia. 6tego i 7mego dnia cyklu mąż nie założył od razu gumki, tylko dopiero gdy zaczęliśmy 'na serio' się kochac. Ja śluz mokry zaobserwowałam 12tego dnia cyklu, więc pewnie owulacja nastąpiła jakos następnego dnia. Plemniki podobno najdłużej potrafią przeżyć 5dni w odpowiednim środowisku... Wychodziło by na to, że na styk zmieścił byśmy się w tym terminie, ale kurcze... jeśli coś wycieklo w trakcie gry wstępnej to jedynie może jakas kropelka...
Czuje się od owulacji dziwnie, czasem mam wrażenie twardszego podbrzusza i tylko głęboko liczę na to, że nie pojawia się kolejne objawy... Wiem, że to było lekkomyslne z naszej strony...
Miała któraś podobnie?
Edytor zaawansowany
  • mysikrolik01 30.04.19, 09:43
    Dodam jeszcze, że czuję ciepło w podbrzuszu i mam luzniejszy stolec... Ale nie wiem na ile się tym niepokoić...
  • pytajacakobieta 30.04.19, 10:26
    Pozostaje Wam czekać bo każdy stosunek ten jak to piszesz na niby i na serio 😊może się skończyć zapłodnienie. Może coś polecieć polucia itd. Ale na spokojnie nie 2mawiaj sobie bo to czas tylko teraz się liczy i nie ma co się nakręcać

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.