Dodaj do ulubionych

Czy możliwa jest ciąża?

06.05.19, 14:51
Więc tak...
Cykle mam 30dniowe. 7 i 8 dnia cyklu mąż nie założył od razu gumki podczas gry wstępnej, dopiero przy normalnym stosunku. Śluz plodny wystąpił u mnie między 13 a 15 dc i prawie na stowe 16dc miałam owulacja, bo ukłuł mnie jajnik i dzień potem miałam plamienia,czyli 17dc. 16dc, czyli w dniu owulacji kochalismy się, ale z gumką od początku do końca, uważając bardzo. W poludnie znalazłam na wkladce maleńka jasnorozowa plamke. Dziś wypada 6 dzien po owulacji. I przerazilam się, że to implantacja... Wydaje mi się niemożliwe, biorąc pod uwagę szacunkowa żywotność plemników, bym zaszła w ciążę po tamtych dwóch epizodach. A w dniu owulacji mieliśmy gumkę i uwazalismy.... I kurcze zaczynam ppwatpiewac już. Może źle liczę i znajdzie się ktoś mądrzejszy?
Edytor zaawansowany
  • mysikrolik01 06.05.19, 16:26
    Dnia kiedy miałam owulację z mężem kochalismy się dwa razy, ale z kikunastominutowym dostępem czasu, i mąż nie myl rąk po zdjęciu pierwszej gumki... No ale chyba plemniki nie przeżywają na świeżym powietrzu? Heh... Jestem przerażona, może sobie wmawiam wszystkie objawy, bole i klucia, ostatnio panikowalam po tamtych dwóch sytuacjach, że może zaszła w ciążę... Bo myślałam że tamto plamienie poowulacyjne było implantacja, ale zrobiłam test i wyszedl negatywny. Odetvhnelam, że jednak owulację miałam później jak przypuszczałem, a tu dziś w poludnie takie kwiatki... Plamienie i to takie dziwne... Heh.. Jestem przerażona sad
    Po przypuszczalnej implantacji najlepiej po 3ech dniach zrobić test?
    Jest tu ktoś obcykany w tych sprawach?
  • lidek0 08.05.19, 06:31
    Testy z krwi robi się 10 do po potwierdzonej owulacji /implantacja nie ma tu nic do rzeczy/ a tak przy okazji polecam dokształcenie się i dobór odpowiedniej antykoncepcji na początek. A plamienia często są objawem zaburzeń hormonalnych czy stresu.

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.