Dodaj do ulubionych

Test ciążowy

22.05.19, 21:52
Witam dziewczyny mam pytanie.
Jutro będzie 3 dzień jak spóźnia mi się @ ale dodam że czasami tak mam raz @ występuje 2 dni później a raz 2 dni wcześniej od terminu kiedy powinna być dlatego zastanawiam się czy zrobić test już jutro czy poczekać jeszcze parę dni , myślicie że jak byłabym w ciąży wynik wyszedłby już pozytywny ?? Pozdrawiam 😊
Edytor zaawansowany
  • kotori_wakana 23.05.19, 11:45
    2 dni a 3 dni wahania daty to moim zdaniem za mała różnica. Poczekaj jeszcze ze dwa dni, a potem wybierz możliwie najczulszy test - bo jest różnie. Po otrzymaniu wyniku pozytywnego poszłabym na badanie z krwi, a przy negatywnym czekała na rozwój wydarzeń, bo to może jeszcze niczego nie przesądzić. Nawet jeżeli pojawi się krwawienie. Bo to może być plamienie implementacyjne. Ja na przykład je miałam i myślałam, że to @. smile
  • black260998 23.05.19, 18:16
    Plamienie implementacyjne może wystąpić np po spodziewanej @ ? Czy zazwyczaj jest tak że występuje wcześniej?
  • kotori_wakana 27.05.19, 16:44
    Oj, nie wiem jak jest zazwyczaj.
  • armorus 24.05.19, 21:06
    Na pewno nie. Każdy jest inny i organizm różnie reaguje. Wszystko może zależeć od różnych czynników, takich jak hormony czy stany zapalne. Testy nie są wiarygodne na 100% ale i tak trzeba trochę poczekać na ich przeprowadzenie. Po zapłodnieniu rośnie ilość hormonów, które one rozpoznają. Trawa to trochę czasu aż ich stężenie będzie na tyle silne, by test zareagował. Przeczytaj sobie tu www.exitdoor.pl/dzieci/test-ciazowy/ Znajdziesz wiele cennych wskazówek. W pierwszych dniach nawet ci lekarz nie pomoże. A dywagowanie czy może być ciąża albo nie, nie ma sensu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.