Dodaj do ulubionych

Paniczny lęk - za wysoki cukier

04.08.19, 10:16
Nie umiem sobie poradzić.. Nie wiem już co zrobić, by zacząć chociaż trochę normalnie funkcjonować. Na samym początku ciąży (4-5 tydzień) wyszedł mi za duży cukier na czczo najpierw 97 a krzywa cukrowa 75: 103, 1h 150, 2 h 97,5). Przeczytałam, że cukrzyca wpływa negatywnie na rozwijający się płód.
Wpadłam w totalną panikę, paraliż...
Edytor zaawansowany
  • niutaki 05.08.19, 23:43
    Spokojnie, nie czytaj tylko porozmawiaj ze swoim ginekologiem. Pewnie skieruje Cię do diabetologa. Nie denerwuj się, to są sytuacje do opanowania.

--
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spierdalaj w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • in-of-s 06.08.19, 10:22
    Dziękuję za odpowiedź. Ginekolog nie uspokaja, diabetolog dał glukometr, wczoraj po całym dniu diety dziś rano znów wynik 99 sad
  • niutaki 06.08.19, 14:50
    Spokojnie, Twoje nerwy nie pomogą w ustabilizowaniu cukru, myślę też, ze jeden dzień diety to trochę za krótko. Ja miałam co prawda cukier za niski, więc co do rodzaju diety nie podpowiem, ale też musiałam kombinować. Przede wszystkim postaraj się nie martwić tak bardzo, wiem że wydaje Ci się, że o tak sobie gadam, ale uwierz mi trochę przeszłam w ostatniej ciąży - wszystko szło nie tak.

--
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spierdalaj w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • pytajacakobieta 06.08.19, 21:08
    Spokój bo nerwy też źle wpływają na cukier i dziecko
    Nie panikuje uwierz mi że wszystko się ustabilizuje dobrą dietą
    Nic dzidzi nie będzie
  • pytajacakobieta 06.08.19, 21:09
    Mi cukrzyca nie wyszła ale cukier też szalał z rana dziecko zdrowe głowa do góry nie panikuj
  • in-of-s 06.08.19, 21:25
    A jakie miałaś cukry rano?
    Mi w dzień po jedzeniu max 130, tylko rano taki wysoki...
  • pytajacakobieta 06.08.19, 21:28
    Potrafiłam. Mieć 110
    A tak to 93
    99
    89 norma
    I nic małemu nie jest po godzinie po obiedzie potrafił wyskoczyć do 140 po 2 już ładnie spadał
  • in-of-s 06.08.19, 21:46
    Dziekuje. Ale u mnie to sam początek ciąży i o to się obawiam..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka