• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Tantum verde w ciazy, czy mozna stosowac?

• 11.11.04, 11:34
    Edytor zaawansowany
    • 11.11.04, 11:36
      Za szybko mi sie kliknelosmile
      Lapie mnie jakies chorobsko, prawdopodobnie od Synka sie zarazilam bo wlasnie
      przechodzi angine. Boli mnie gardlo i nie wiem czy Tantum Verde jest bezpieczne
      w ciazy? Jestem w 5 tygodniu ciazy. A jak to jest z herbatka z lipy? mozna pic
      czy nie?

pozdrawiam
      • 11.11.04, 12:45
        Hej
        Jak najbardziej - możesz spokojnie brać te tabketki, lepiej jednak w areozolu.
        NIedawno załapałam jakiegoś wirusa i też mnie złamało. Piłam herbate z sokiem
        malinowym, mleko z miodem (duże ilości) i brałam tabletki do ssania Tantum
        verde. Mój mąż sporo czytał w necie o lekach dla kobiet w ciąży. Te tabletki są
        jednymi z nielicznych , które mozesz spokojnie brać.Ja brałam co 6 godz.
        Jeszcze są pastylki do ssania "Propolki" - też je brałam i spokojnie dla nas
        się nadają. Są na bazie miodu. Nie wolno między innymi septolete.
        Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrówka.
        Aga i 22 tyg Niunio
        • 11.11.04, 15:26
          Dzieki za odpowiedz. Ja mam wlasnie w aerozolu wiec zaraz sobie popsikam w
          gardle. Mam nadzieje ze nie zaszkodzi moja choroba malenstwu bo nie mam przy
          niej goraczki, a gardlo to moj slaby punkt od urodzenia. Wsumie tylko na to
          choruje zawsze.
    • 12.11.04, 15:32
      tez słyszałam ze mozna je brac w ciazy a co jesli chodzi o tabletki ziołowe
      olabas ( eukaliptusowe) słyszałyjscie moze wiecej na temat tych lekow w ciazy?
      • 12.11.04, 22:54
        Zgadza sie, mi tez powiedzieli, ze mozna. Ma dzialanie miejscowe.
      • 12.11.04, 23:02
        Hej
        ja podczas ostatniego przeziębienia oprócz Tartum Verde używałam jeszcze
        kropelek do wąchania OLBAS. nie wiem czy o tym wspomniała moja poprzednicza.
        należy skropić chusteczkę tymi kropelkami i wdychać, nawet pomagają, można
        rówież nasmarować sobie klatkę piersiową delikatnie i szyję jeśli powiększyły
        sie węzły chłonne. Fajnie rozgrzewa i o wiele lepiej.
        Pozdrawiam
        Aga
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.