Dodaj do ulubionych

czy czułyście juz coś w 4-5 dniu po

05.12.04, 08:33
mozliwym zabejbukowaniu??????
Edytor zaawansowany
  • jedna_chwilka 05.12.04, 09:50
    a czy Ty coś czujesz Moja Droga? Jestem ciekawa, bo kilka prób mam już za sobą
    tylko tym razem...sama za siebie, no i za Ciebie trzymam kciuki...
  • joisana 05.12.04, 10:31
    Hej, może to nie miało nic wspólnego, ale dokładnie 5 dni od zapłodnienia
    miałam koszmarny ból jak przy zapaleniu nerwu kulszowego (popularne korzonki),
    dodatkowo byłam taka rozbita jak na grypę, trwało to 2 dni i minęło jak ręką
    odjął, za to zaczęłam siusiać co pół godziny.
    Ale musicie wziąć pod uwagę, że takie porównywanie to tylko dla rozrywki, bo
    każdy reaguje inaczej i te same objawy u 2 kobiet mogą znaczyć co innego.
    [Moja bratowa nie czuła nic do 3 miesiąca, gdyby nie brak okresu nie
    wierzyłaby, że jest w ciąży, ja za to byłam już w ciąży i miałam normalny okres
    (bite5 dni),a poza siusianiem też nie miałam niby typowych objawów.] U każdego
    jest inaczej. Niczym się nie sugeruj. Jeśli należysz do tych nielicznych
    kobiet, które wyraźnie czują owulację ( ale nie tylko na podst obserwacji), to
    jest szansa, że odczujesz różnicę, słyszałam o takich przypadkach, podobno
    intuicja też ma tu swoje zasługi. Tak czy inaczej- powodzenia.
  • furia32 05.12.04, 10:56
    hmmmm nic mi nie jest.Jestem 3 miesiac po odstawieniu tabletek wiec nie mogalam
    dokladnie obliczyc dlugosci cyklu raz 34 dni nastepny 29 a teraz...??? wiec
    generalnie 4 dni temu az mnie zgieło taki mialam ból w lewym jajniku myslalam
    ze to zapalenie ale drugiego dnia wszystko minelo.moze to byla owulacja?chociaz
    1 raz czulam cos takiego.Nie mam kompletnie rzadnych objawów.Pewnie znowu nic z
    tego nie wyjdzie a juz chcialm byc w 3 w święta...crying(
  • jedna_chwilka 05.12.04, 19:13
    a ja myślę, że to jeszcze za wcześnie na czucie, głowa do góry. Ja też chciałam
    juz nie być jedna_chwilka a dwie, no w sumie 3 tak naprawdę. Pisz jak się mają
    sprawy. Trzeba wierzyć. Pozdrawiam serdecznie smile
  • lukka 05.12.04, 21:11
    kompletnie nic. we wcześniejszych nieudanych cyklach miałam więcej objawów
    potencjalnie ciążowych, więc w tym szczęśliwym cyklu stwierdziłam, że nic z
    tego nie będzie. Objawy zaczęły się dopiero 2 dni po terminie okresu
  • lilithh 06.12.04, 05:00
    Hmm,
    pewnie mi nie uwierzycie na słowo, ale ja poczułam że jestem w ciązy juz
    następnego dnia "po" (potwierdzić to mogą moje przyjaciółki z pracy, którym
    oznajmiłam te nowinę, a one oczywiście pukały się w czoło aż do momentu
    pokazania im pozytywnego wyniku testu trzy tygodnie później)
    Bardzo trudno mi okreslić co takiego się zmieniło w moim samopoczuciu - to nie
    były mdłości ani częstsze chodzenie siusiu, ani nic z tych rzeczy. Po prostu
    czułam się INACZEJ. Może to była intuicja, a może rozpoczęcie burzy
    hormonalnej?...
  • batinka1 06.12.04, 12:13
    A ja bylam cholernie zmęczona. Odwiedziłam wtedy rodziców i przespałam u nich
    caly dzień - trochę byli zdziwieni, a ja nie chciałam im niczego zdradzić,
    zresztą nie byłam tego , że jestem w ciąży pewna.
  • karolinajk 06.12.04, 15:52
    My staraliśmy się o dzidziusia króciutko,bo udało nam się juz w drugim miesiącu
    starań,ja dokładnie wiedziałam kiedy mam jajeczkowanie(23.10) a już 01.11
    wiedziałam,że się udało,zaczęły się problemy żołądkowe,taki dziwny ból ktory po
    kilku dniach zamienił się w mdłości i to trwa do dziś,mimo ze to juz 9
    tydzień.Każda z nas inaczej to odczuwa.....życzę powodzenia! Pozdrawiam!
  • gosia128 06.12.04, 21:04
    Ja miałąm okropny ból w okolicy jajnika - taki, że aż mnie obudził i przeszedł -
    cos jakby skurcz. Moja koleżanka miała dokładnie taki sam. Było to około 4
    dania po zapłodnieniu. Innych objawów w tym okresie brak. Potem owszem ale to
    już norma. Pozdrawiam i życzę powodzenia
  • miodzio_k 18.12.04, 11:58
    ja tez cos czuje, choc nie wiem czy to ciąża - ból jakby skurcze jajników.
    Jednak jest za wczesnie aby sprawdzic czy to faktycznie zaciążyłam. Jednak
    bardzo bym chciała. Ale dowiedzialam sie ze taki wczesny bol, siusianie, wiecej
    wydzieliny to moga byc objawy ciazy.
    ale to prawda kazda kobieta odczuwa inaczej. Moze nam sie tez poszczesciło i
    jestesmy w stanie błogosławionym tylko ze mamy wczesne objawy

Trzymam kciuki (za ciebie i za siebie)
  • nnika5 18.12.04, 12:59
    witajsmile
    o moje szczescie nie walczylam. po prostu stwierdzilismy ze czas na dzidzie i w nstepnym miesiacu pojawily sie 2 kreseczki n tescie. i tak jak juz ktos tu napisal: kilka dni PO czulam sie....inaczej i intuicja mi mowila ze jestesmy juz dwiesmile)) poza ta intuicja i brakiem okresu nie mialam ZADNYCH innych objawow ciazysmile
    3mam kciuki za Ciebie i siebie (bo teraz od kilku miesiecy staramy si o drugie i nie jest juz takj hopsad)
  • agawa79 18.12.04, 13:16
    "zabejbulkowaniu", hehesmile podoba mi się to słowobig_grin

W pierwszej ciąży (dokładnie dwa lata temu) już dwa dni po wiedziałam, że coś
    musi być na rzeczy, bo nagle poczułam straszne obrzydzenie do papierosów (do
    końca ciąży mi tak zostało) i do bawarki, którą wczesniej uwielbiałam! Teraz
    jestem w drugiej ciąży (termin porodu prawie równo dwa lata po pierwszym) i nie
    czuję absolutnie nicsmile A papierosów nie palę z rozsądku, nie z obrzydzeniawink
  • majalabeille 18.12.04, 13:34
    Ja czulam zaraz "po" - mysle, ze byla to badziej intuicja ale sie sprawdzila,
    kilka dni pozniej myslalam, ze ma zatrucie pokarmowe a ok. 2 tyg. pozniej
    tescik pokazal dwie niebieskie kreseczki. Teraz jest 36t.c. i juz nie moge sie
    doczekac.
    Pozdrawiam wszystkie mamuski.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.