co może oznaczać ból w pochwie??? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dziewczyny mam do was pytanie co może oznaczać ból w pochwie czuję ze mój
    srom jest nabrzmiały i często miewam silne bóle, nie wiem czy brać nospę, czy
    to coś poważniejszego.
    Klka dni temu wyczytałam ze mogą to być oznaki porodu przedwczesnego ale z
    tego co wiem jak się rozchodzą więzadła też boli krocze. Jeśli któraś może
    pomóc będe wdzięczna bo ja mam mętlik w głowie pozdrawiam Ania i 22
    tygodniowa dzidzia
    --
    • Dziewczyny ponawiam swoją prośbę bardzo mnie to nurtuje pliss

• aniasad1--

najlepiej zadzwon do swojego lekarza lub go odwiedz - wowczas bedziesz miala
      pewnosc ze wszystko jest w porzadku. Sa rozne rodzaje boli i rozne ich powody.
      Ja moge ci powiedziec tylko ze swojego doswiadczenia, ze w poczatku II trymestru
      mialam uczucie jak gdyby ktos wbijal mi igly gleboko w pochwie. Okazalo sie ze
      to macica sie rozrastala i stad te objawy. Od jakiegos czasu - 20 tc - miewam
      takze bole w kroczu, szczegolnie kiedy zmieniam pozycje ciala podczas snu -
      lekarz stwierdzil, ze to spojenie lonowe przygotowuje sie do porodu. Teraz
      jestem w 29 tc i wciaz ten sam bol towarzyszy i ju zprzywyklam do niego.

Natomiast nigdy nie zauwazylam abym miala jakies zmiany zewnetrzne - nabrzmienia
      itd. Moze to jakis rodzaj infekcji lub podraznienia - nowy proszek do prania,
      bielizna z synstetycznych materialow, lub nawet wkladki higieniczne perfumowane.
      Naprawde tylko lekarz moze cie na 100% uspokoic.

powodzenia! i dbaj o maluszka !

_hannamay_
    • Sama niedawno pytałam o to na forum. Od początku II trymestru (obecnie już 33
      tydz.)czuję ból i to tylko z jednej strony w pochwie. Nasila się, gdy wiecej
      chodzę i pod koniec dnia, a zmniejsza, gdy dużo odpoczywam. Ale jest cały
      czas.I też mam uczucie nabrzmiewania sromu.
      Lekarz powiedział mi, że zrobił sie tam żylak i duza opuchlizna. Wysłał mnie na
      zwolnienie, ale poza dużą ilością odpoczynku, nie zalecił żadnych lekarstw.Mam
      też nisko ułożoną dzidzię i to ona mnie naciska. Od tego czasu drżę na myśl, że
      mogę za szybko urodzić, chociaż jak na razie wytrzymuję.
      Z tego co wiem nospę podaje się rozkurczowo, ale skurcze byś czuła nie tylko w
      pochwie, ale i w brzuchu.To takie uczucie napinania sie macicy.
      Trzymaj się. Agata
      • agem napisała:

> Sama niedawno pytałam o to na forum. Od początku II trymestru (obecnie już 33
        > tydz.)czuję ból i to tylko z jednej strony w pochwie. Nasila się, gdy wiecej
        > chodzę i pod koniec dnia, a zmniejsza, gdy dużo odpoczywam. Ale jest cały
        > czas.I też mam uczucie nabrzmiewania sromu.
        > Lekarz powiedział mi, że zrobił sie tam żylak i duza opuchlizna. Wysłał mnie
        na
        >
        > zwolnienie, ale poza dużą ilością odpoczynku, nie zalecił żadnych
        lekarstw.Mam
        > też nisko ułożoną dzidzię i to ona mnie naciska. Od tego czasu drżę na myśl,
        że
        >
        > mogę za szybko urodzić, chociaż jak na razie wytrzymuję.
        > Z tego co wiem nospę podaje się rozkurczowo, ale skurcze byś czuła nie tylko
        w
        > pochwie, ale i w brzuchu.To takie uczucie napinania sie macicy.
        > Trzymaj się. Agata

--
        Dzięki serdeczne Agato trochę mnie uspokoiłaś myślałam że ta dolegliwość to
        akieś dziwactwo. Moja dzidzia też jest nisko ułożona tak czuję bynajmniej po
        ruchach. I jak dużo wypoczywam też mniej boli. Mam nadzieję że to nic groźnego
        po świetach mam wizytę więc będe bogatsza w informację na ten temat pozdrawiam
        Cię Ania
    • Aniu, ja mam ten sam problem! Ciesze sie, ze w koncu znalazlam kogos kto czuje
      to samosmilechociaz wolalabym oczywiscie pogadac o czyms przyjemniejszym, ale
      takie bole to niestetey nieodlaczny element naszej misji-ciazy! Mnie tez
      strasznie boli pochwa, szczegolnie gdy sie przewracam na bok podczas spania,
      probuje wstac z lozka, a ostaatnio tez gdy podnosze nogi do gory! Bardzo sie
      zaniepokoilam,ze cos zlego dzieje sie z moim lozyskiem, albo ze utworzyla mi
      sie jakas torbiel na jajniku. Mam pecha bo moj gin wraca z urlopu dopiero w
      poniedzialek, a mnie tak cholernie boli!Czy u ćiebie to dlugo trwa? Bylas u
      lekarza? Pozdrawiam i dzieki za info. Asia i Dzidzia 26,5 tyg
    • pozdrawiam i zycze wszystkiego najlepszego w nowym roku i ponawiam pytanie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.