• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

ile razy mozna NOSPE na dzien? Dodaj do ulubionych

• 29.04.05, 14:29
    Mam do Wasy pytanko - ile razy dziennie mozna brac nospe? Ja mam brac 3x1 ale
    czasem stawia mi sie brzuch i wtedy nie wiem czy brac dodatkowa tabletke czy
    nie.
    Poradzcie cos.
    Monika
    Edytor zaawansowany
    • 29.04.05, 15:24
      Moj lekarz powiedzila mi, ze mozna 6 razy na dobe, ale to chyba jednak za duzo,
      ja bralam tylko wtedy jak mnie rzuch bolal, a to czasem bylo tak do 4 tabletek
      dziennie...
      --
      pelczarka
    • 29.04.05, 15:30
      Witam, mnie lekarz powoiedziała że mam brać 3 razy dziennie. Ale jak nie miałam
      twardego brzucha to nie brałam wcale.
    • 29.04.05, 15:39
      Ja miałam brać 3x1 ale to mi wcale nie pomagało. No i wpadłam na pomysł, żeby
      brać 2 sztuki na raz i to mi pomagało na długi czas (w moim przypadku taka
      dawka uderzeniowa skuteczniejsza jest), potem znów brałam 2 i było ok. Lekarz
      nie miał zastrzeżeń nawet jak powiedziałam, że wzięłam 7 bo musiałam.
      --
      Anka
      Ada
      i
      brat
      • 29.04.05, 16:55
        Tez mam brac 3 x 1 tabletce dziennie, a jak boli albo twardnieje to brac
        wiecej. Lepiej wziac te jedna czy dwie wiecej niz narazac malenstwo na stres
        zwiazany z naszym bulem.
        --
        Moja dzidziunia
        lilypie.com/days/050824/4/25/1/+10
        • 29.04.05, 17:03
          czesc. ja bralam duzo nosp, czasami bylam zmuszona brac jej po 8-9 na dobe.
          jednak w moim wypadku bylo to zalecenie lekarskie, obok fenoterolu i isoptinu.
          a nic sie nie stalo po i tak urodzil sie z pomoca w 42tc
          --
          www.odojoachim.bobasy.pl
    • 29.04.05, 18:01
      Można brać do 6 na dobę.
    • 29.04.05, 18:20
      Według zaleceń lekarza brałam 3x1 (40 mg, bo są też 80 mg). Jak czułam, że
      skurczów jest więcej i są silniejsze, to sama brałam podwójną dawkę, ale
      sporadycznie. Dodatkowo miałam zapisany magnezin 500 mg (jest też 200 mg) i
      aspargin.
    • 29.04.05, 20:27
      Zwykłą no-spę można 3x2, a forte 4x1
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.