plamy ciążowe na twarzy Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Dziewczyny pojawily mi sie ciemne plamy watrobowe, ktore powstaja w ciazy na
    twarzy, czy ktoras z was wie jak sie ich pozbyc po porodzie? Niestety te
    plamy po pierwszym dziecku mi zostaly teraz doszly kolejne. Pewna Pani
    powiedziala mi ze nalezy je smywac siarą z piersi ze to pomaga ( ale nie wiem
    czy tak jest faktycznie). Czy moze cos wiecie na ten temat?
    • po zakonczonej ciazy kup krem na pzrebarwienia, mi pomogl firmy Thalgo. (w
      gabinetach lub na Allegro)
      pozdr
    • z plamami na twarzy czeka cie ciezka walka- ciocia mojego meza jest
      dermatologiem i ze swoimi plamami po porodzie walczyla 4 latasad((
      niektorym od razu znikaja a jak zostana to trzeba przez caly rok smarowac sie
      kremem z filtrem o bardzo wysokim faktorze ja uzywam nawyzszego ktory istnieje-
      czyli 100 - dostepny tylko w aptece- a w okresie od jesieni do wczesnej wiosny
      mozna uzywac kremow na przebarwienia- a dlatego tylko wtedy bo na wiekszosci
      tyhc kremow jest napisane ze stosuja je trzeba unikac slonca- stad tyle wiem bo
      sama mam plamiska - zwiazane prawdopodbnie z zaburzeniami hormonalnymi- jedyne
      co m sie udaje to chronic twarz na tyle zeby plamy nie byly bardzo widoczne- a
      ciocia dermatolog tlumaczyla mi ze komorka potrzebuja 4 lat , zeby "zapomniec"
      ze ma zbrazowiec pod wplywem swiatla- ja mam plamy od slonca ona miala po ciazy
      a kazala leczyc tak samo czyli jak wyzej
      • o matko to mnie wiele nie pocieszylas? A co sądzicie dziewczyny o głębokim
        peelingu lub o kwasach na twarz po porodzie- czy to pomoze?
      • Agutek, czyli plamy w ciazy wystepuja od slonca czy z innych powodow?
        slyszalam o plamach watrobowych - ucisk dziecka je powoduje. W 1 ciazy mialam
        okropne plamy, ale zeszly zaraz po porodzie. Zastanawiam sie czy teraz ( 25
        tydzien) mam zaczac unikac slonca - czy i tak plamy bede miala bo taka moja
        uroda. Dodam ze za 2 tygodnie jade na wakacje i uwielbiam sloncesad(( Kremy z
        filtrem mi nie pomagaly a nawet sadze ze pogorszyly sprawe...
        Pozdrawiam
        Aga
    • no widzisz jak juz Ci pisalam Twoje moga zniknac po porodzie- jesli sa zwiazane
      z uciskiem na watrobe - ja mam takie ktore wylaza od slonca - a zaczely sie od
      jakis zaburzen hormonalnych jestem chora na tarczyce i pojawily sie po tym jak
      jedyny raz w swom zyciu bralam przez 4 miesiace tabletki anty- no ale znowu
      cioci meza po porodzie zostaly- wiec juz nie wiem jak to jest z tymi plamami-
      no ale kobieta chyba wie co robi ma II stopien specjalizacji wiec stosuje sie
      do jej zalecen no i trzymam kciuki zeby wasze plamiska zniknely wam po porodzie
    • Ja mam od kilku lat przebarwienia posłoneczne i znakomicie sie rozjaśniają
      kremem Albucin - firmy Eris. Minusem jest to, że można go stosować dopiero od
      jesieni, ponieważ w trakcie kuracji nie powinno się eksponowac skóry na słońcu.
      Aha, krem jest przeznaczony do skóry z przebarwieniami, niezależnie od źródla
      tych przebarwień. Pozdrawiam.
      --
      src="lilypie.com/days/050709/2/0/1/+1"
      alt="Lilypie Baby Ticker" border="0" /></a>

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.