czy zawsze w czasie owulacji zachodzi się w ciążę? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Staraliśmy się z mężem o dzidzię dzień po owulacji. Teraz dostałam propozycję
    pracy, ale nie mogę sprawdzić czy jestem w ciąży. Ile z was zaszło w ciąże w
    tych dniach, a ilu wam się to nie udało?
  • Dzien po owulacji szanse sa bardzo małe.Ja zanim zaszłam w ciąże kochałam się z
    mężem nawet na 2/3 dni przed owulacją i nie zachodziłam .Udało się dopiero za 3-
    cim razem.Komórka jajowa żyje od 2-12 godzin i tylko w tym czasie jest zdolna
    do zapłodnienia.
    --
    Moje słoneczko Kacperek

Sierpień już blisko smile
  • ale plemniki mogą żyć do 72h, więc przed owulacją zapłodnienie jest możliwe. Po
    też, ponieważ wątpię, aby udało się domowymi sposobami udało się dokładnie
    uchwycić moment owulacji (chyba, że było robione USG jajników).
    Cały problem jest dość jałowy, ponieważ:
    1. nic nie da sonda, kto kiedy zaszedł w ciążę, to sprawa indywidualna i zależy
    od wielu czynników
    2. nawet jak dojdzie do zapłodnienia może nie dojść do implantacji jaja w macicy

Musisz cierpliwie poczekać, w dniu spodziewanej miesiączki zrobić test, ale to
    też jeszcze nie dowodzi, że jesteś w ciąży, co najwyżej w ciąży bichemicznej.
    Dobiero potwierdzenie na badaniu USG w 6-7 tc bijącego serduszka daje pewność,
    że ciąża się rozwija
    --
    Asia mama Julci i - już
    postanowione - Lesia

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.