gorączka po porodzie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • jestem miesiąc po porodzi i mam gorączkę i nie wiem od czego podejrzewam że
    od piersi. Dwa tygodnie po porodzie też miałam to leżałam w szpitalu i mnie
    czyścili i w sumie też nie wiedzieli od czego. Wyczyścili mnie na wszelki
    wypadek. Pomóżcie jak ją zbić???
    • witaj,
      koniecznie idz z tym do gina albo do internisty. to po pierwsze. po drugie-
      najbezpieczniej jest brac panadol, i to w malych dawkach(wtedy kiedy tempka
      jest naprawde wysoka). ja mialam podobny problem, goraczka od 3 doby po
      porodzie do konca 2 tygodnia. tez podejrzewalam ze to od piersi. dodatkowo
      bralam antybiotyk bo mialam cc, i rana sie troche paprala. pamietaj ze goraczka
      jest sygnalem tego, ze w organizmie jest stan zapalny i powinien Cie obejrzec
      lekarz. jesli chodzi o piersi, to moze cierpisz na ich zapalenie?
      w kazdym razie nie zostawiaj tego i nie czekaj az samo przejdzie. goraczka
      niestety odbiera Twoje, i tak juz nadwatlone, sily
      pozdrawiam cieplutko. Ania
      --
      mój skarb smile))
      tickers.tickerfactory.com/ezt/d/2;10729;126/st/20021007/n/Zosia/dt/6/k/1185/age.png
      • witaj
        jak wysoką masz gorączke? jeśli powyżej 39st. to na 90% piersi - ja miałam
        zapelenie piersi tydzień po porodzie i dostałam 39,6st temp.
        jeśli temp jest niższa to prawdopodobnie jest to coś innego
        tak czy ciak, idź do gina, albo na oddział na którym rodziłaś
        pozdrawiam
        --
        Boso, ale w ostrogach.
        :o))))

ARTYSTYCZNE MAMY
        • Cześć. Ja miałam podobny problem po porodzie. Złąpała mnie gorączka jakiś tydzień po porodzie. Z piersiami nie miałam problemów. Byłam u gina, internisty, zrobiłam badania moczu i nic. Wszystko było w porządku a gorączka nadal była. Trwało tak z kilka dni, może nawet tydzień i przeszło. Nie mam pojęcia co to było. I żadnych innych objawów tylko gorączka. Moze u Ciebie jest podobnie, ale koniecznie idź do lekarza, to moze być coś poważniejszego.

--
          Pozdrawiam!
          • Jeśli piersi nie są twarde,nie wyczówasz zgrubień to raczej nie ten
            problem.Istnieje coś takiego jak gorączka poporodowa.Ja dostałam lek na recepte
            od gina.Wybierz się do lekarza do którego masz zaufanie gin czy internista.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.