• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

dziwny ból w okolicach krocza?????

• 09.07.05, 10:32
    witam! Może wy bedziecie mi w stanie powiedzieć co to jest. Od około 2
    tygodni mam dziwny ból w okolicach krocza nie boli mnie brzóch nic nie kuje
    mam takie dziwnye uczucia że jakby bolało mnie tak jak po jeździe na rowerze
    o długim czasie! nie jest to jakiś straszny ból bardziej jakiś taki
    dyskomfor! Czy to jakiś mieśnie czy co?? Nie uprawiam żadnych sportów nie
    jeżdze na roweże więc niewiem co to może być. Aha jestem w 30 tygodniu!
    Edytor zaawansowany
    • 09.07.05, 10:57
      taki bol moze byc spowodowany ustawianiem sie glowy dziecka tam nizej, u mnie to
      samo, do tego jeszcze pachwiny
      --
      tickers.baby-gaga.com/p/car216pp___.png
      • 09.07.05, 11:09
        ja od 30 tc mam w kroczu.... moim zdaniem w szyjce, ale pewnosci nie mam....
        takie dziwne klucia. dosc bolesne i nieprzyjemne. ponad dwa tygodnie temu bylam
        na wizycie, szyjka ladna, zamknieta, wysoko, dziecko glowka w dol.... teraz we
        srode mam wizyte, ale troche sie martwie jak mnie zlpaie ta dolegliwosc...
        --
        mój Kajtek!
        • 09.07.05, 12:53
          ja mialam takie bole i lekarz powiedzial ze to sa takie jakby zylaki w pochwie,
          ktore powstaja pod ciezarem. Po dokladnym przypatrzeniu sie pachwinom,
          zauwazylam takie zylaki tez na zewnatrz.
      • 09.07.05, 14:38
        Ja równiez mam taki sam dziwny ból. W sumie to nawet nie ból, tylko takie
        dziwne uczucie, którego nie potrafię nazwać. Mam to zazwyczaj gdy podnosze
        nogę - np. żeby ubrać majtki, czy spodnie, albo gdy wstaję z krzesła, fotela,
        łózka. Niedawno też się tym martwiłam i też pisałam o tym na forum, ale inne
        kobietki uspokoiły mnie, że to normalne. Wizytę u gina mam w czwartek. Więc
        narazie się nie martwię. Pozdrawiamsmile
        • 09.07.05, 15:18
          Witam dziewczyny! wlasnie o to samo chcialam zapytac, u mnie 24 tydzien i tez
          czuje ten dziwny "bol" jak wstaje, podnosze noge itd. Dzwonilam do lekarza
          powiedzial ze jezeli nie ma krwawienia i bolow brzucha to wszystko w porzadku.
          mam wizyte na 22 lipca, mam nadzieje ze do tego czasu bedzie ok.
          Pozdrawiam Was mamusie smile!!!
          • 09.07.05, 15:34
            ja mam taki bol od kilku tygodni i teraz pod koniec tygodnia jest nie do
            zniesienia az ciezko mi sie chodzi, ja to czuje sie tak jakbym miala potworne
            zakwasy w okolicach pachwin.

pozdrawiam!!!
            -- Natalia
            Dawidek (lipiec 2003)
            Martynka (38tc.)
            • 09.07.05, 22:46
              no to witam was w klubiesmile u mnie tez takie dziwne bole. do tego mam uczucie
              jakbym miala ogien w prawej pachwinie! ginka nie wie co to , bo wszystko jest
              ok i dala mi skierowanie do chirurga. mam tam isc?
    • 09.07.05, 22:57
      witam, ja mam bole w prawej pachwinie od kilku tygodni (za dwa tyg.mam termin
      porodu), to jest takie uczucie jak po jezdzie na rowerze,albo jakbym
      nadwyrezyla sobie nogi po bieganiu czy cwiczeniach. lekarz od razu powiedzial
      mi ze nie ma sie czym martwic i ze to calkowicie normalne,bo tam do pachwin,a
      wlasciwie do warg sromowych sa przymocowane jakies wiezadla,ktore wraz ze
      wzrostem macicy w gore, naciagaja sie tez do gory i stad to nieprzyjemne
      uczucie.mniej wiecej jakos tak mi to wytlumaczyl, no i niestety powiedzial ze
      juz tak bedzie. to jest rzeczywiscie okropny bol, zwlaszcza po dluzszym lezeniu-
      wtedy z lozka wstac nie moge. wiec nie martwcie sie tym, bo to urok
      zaawansowanej ciazy.pozdrawiam
      --
      Stronka o moim Maleństwie:
      www.toya.net.pl/~jacool/malenstwo/
    • 09.07.05, 23:02
      Aha! no to miło wiedzieć że nie tylko ja mam takie bóle i ten nieprzyjemne
      uczucie, pocieszyłycie mnie. Juz nie duzo nam kobitki zostało więc wytrzymamy!
      pozdrawiam!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.