• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Ciąża zagrozona :( Dodaj do ulubionych

• 27.01.06, 18:08
    Wrocilam przed chwilka od lekarza.Okazalo sie jednak ze jestem w ciazy.To juz
    6 tydzien.Wczoraj dostalam krwawienia i lekarka powiedziala ze jest to ciaza
    zagrozona.Bardzo mnie to zaniepokoilo.Dostalam jakies leki na podtrzymanie
    ciazy.Mam lezec przez tydzien i odpoczywac.Boje sie.Ja juz tak leze od dwoch
    tygodni wiec nie wiem nawet jakie moga byc przyczyny tego krwawienia.Miala
    ktoras z Was podobnie?
    Edytor zaawansowany
    • 27.01.06, 18:37
      Tak, na początku miałam krwawienia na zmianę z plamieniami, potem zaczął mi się
      odklejać trofoblast. Musiałam dużo leżeć i łykać duphaston i nospę forte 3x
      dziennie, a co 3 dzień zastrzyk z kaprogestu.
      Dzisiaj kończę 33 tydzień ciążysmile
      Także - dużo leż i słuchaj lekarza, a wszystko będzie dobrze!
      --
      Wiktor wiercipięta
      Marcóweczki 2006
      • 27.01.06, 18:41
        Ja miałam w 6 tyg. też krwawienie, ale lekkie i tylko 1 dzień; musiałam leżec w
        szpitalu 5 dni, potem jeszcze tydzien w domu; miałam odklejoną kosmówkę-coś co
        daje dziecku jesc; potem było ok-przykleiło się to z powrotem;
        Dziwię się, że Cię do szpitala nie wzięli, u nas odrazu biora z krwawieniemale
        widocznie u Was jest inaczej.
        Ale leż, to jnajwazniejsze.
        Powodzenia.
        malinka
        p.s.ja dostałam tabletki do ssania Luteina, do 16tc mam je brac.
        --
        tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20723;33/st/20060811/k/3e46/preg.png
        • 27.01.06, 18:45
          No tak ja mialam tez isc do szpitala ale poniewaz moja mama jest pielegniarka i
          powiedzialam o tym lekarce to lekarka stwierzdilan ze bede pod dobra opieka.I
          dlatego leze w domciu.Krwawienie mialam wczoraj dzis tylko jakies ostatki ale
          juz takie nie swieze.Pani ginus powiedziala ze jak bedzie choc kropla krwi
          swiezej to szpital od razu.
      • 27.01.06, 18:42
        No ja wlasine mam przepisany ten duphaston dwa razy na dzien, nospe zwykla raz
        dziennie, folovit i jakis cyclonamine.I wlasnie leze.I tak mam do piatku
        lezec.Chyba zglupieje sama tak lezac w domu.
        • 27.01.06, 18:49
          Miałam w 6 tyg. Potem jeszcze 3 razy. Poleżałam troszkę w szpitalu i teraz mam
          śliczną córcię smile Tez brałam duphaston, no-spe i magnez.
          --
          Karolinka ma dziś...

A dokładniej...
          • 27.01.06, 18:53
            Jakos jestem spokojniejsza ze moj przypadek nie jest jedyny i tragiczny.A
            spokoj jest bardzo wazny.Wiec biore sie za siebie, leze, jem zdrowo i patzre
            pozytywnie jak brzuszek rosnie smile.
    • 27.01.06, 18:55
      Jeszce mi sie przypomnialo ze okolo poltorej tygodnia temu mialam opryszczke
      podobno to moze byc szkodliwe dla dziecka.Slyszeliscie cos o tym? Czy jak by
      cos bylo nie tak z moim dzieckiem przez ten wirus to wyjdzie to na usg?
      • 27.01.06, 21:29
        opryszczka nie zagraża twojemu dziecku, ja też miałam.Groźna jest tylko opryszczka łonowa podczas porodu bo dziecko może się zarazić ale w tym przypadku stosuje się cc. Więc nie martw się na zapas.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.