• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Płeć dziecka -18 tydzień! Dodaj do ulubionych

• 22.03.06, 09:33
    Byłam na usg w 18 tygodniu( dokładnie 17 t4 d), lekarz nie chciał powiedzieć
    mi jednoznacznie jaka płeć u dziecka ale stwierdził że dla niego to wygląda
    na dziewczynkę bo nic nie odstaje,sprawdzał dwa razy,czy jest możliwość żeby
    się pomylił, i żeby jeszcze organy chłopięce nie uwidoczniły do tej
    pory?,proszę o odpowiedź dziewczyny które miały taką sytuację,dodam że mój
    lekarz zaznaczył że chłopców można wcześniej dojrzeć podczas badania usg.
    Zaawansowany formularz
    • 22.03.06, 09:36
      ja też byłam na usg pod koniec 17 tyg. teraz jestem w 18. teą lekarz nie dał
      mi jednoznacznej odpowiedzi, ale zasugierował że według niego to dziewczynka.
      • 22.03.06, 09:50
        ewidentnym dowodem są jądra, które zstąpiły już do moszny, a to się dzieje w 29
        tygodniu.........
        --
        tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20726;17/st/20060523/dt/-3/k/c7a2/preg.png[/img]
      • 22.03.06, 09:53
        To prawda co powiedział lekarz. W tym tygodniu łatwiej jest określić, że to
        chłopczyk jeśli widać już jądra. Ale czasem jeszcze nie widać i wtedy lekarz
        może mieć wątpliwości. Wiem bo mam synka i właśnie w 17tc lekarz mi powiedział
        że bez wątpliwości to chłopczyk bo widać już jądra.Pozdrawiam.
        • 22.03.06, 09:56
          • 22.03.06, 10:00
            już od 15 tc wiem że jedno z moich dzieci to dziewczynka, ale drugie nie
            chciało się pokazać...może Wasze dzieci też się wierciły i nie chciały
            zdradzić smile
            --
            Moje Króliczki smile
            src="<a
            href="bd.lilypie.com/vqzgp1.png""
            target="_blank">bd.lilypie.com/vqzgp1.png"</a> alt="Lilypie Baby Ticker"
            border="0" /></a>
          • 22.03.06, 10:03
            Masz rację chodziło mi o mosznę! Jądra zstępują póżniejsmile
    • 22.03.06, 11:02
      Ja na usg poóówkowym (20 tydz.) usłyszałam,że to dziewczynka, bo faktycznie nic
      nie było widać między nózkami, a w zeszłym tygoniu jak poszłam na usg w 28 tyg.
      to lekarz powiedział ,ze to na 200% chłopak "jajka jak berety" było
      rzeczywiście widać ,tak więc poczekaj jeszcze z tym ustalaniem płci, bo wierz
      mi cieżko mi było wyjsc szoku,że to jednak chłopak a już przyzwyczaiłam sie do
      dziewczynki hahaha Pozdrawiam
      • 22.03.06, 11:08
        ja byłam na usg w bodajże 20 tc i lekarz powiedział "raczej dziewczynka" i szok
        bo mi ciągle śni się śliczny chłopiec ! i jakoś "czułam" chłopca uncertain a tu
        dziołcha..ale idę w tym tygodniu jeszcze na usg, może się coś dowiem bliższego.
        --
        src="<a
        href="bd.lilypie.com/OjLSp1.png""
        target="_blank">bd.lilypie.com/OjLSp1.png"</a> alt="Lilypie Baby Ticker"
        border="0" /></a>
      • 22.03.06, 11:58
        Ja też wczoraj na połówkowym 21tc dowiedziałam się że urodzę córcię. Cieszę się
        że wszystko jest OK jednak "dziwnie zareagowałam" (jak to powiedział mąż) na
        wieść o córce - pewnie dlatego że przekonana byłam od zawsze że urodzę
        pierwszego chłopczyka. Teraz buszuję po stronkach z imionami dla dziwczynek.
        Podoba mi się Julia ale jest mega popularne. Co wy na to?
        • 22.03.06, 13:01
          Heh, ja też się zastanawiam nad Julią, Natalką, a mąż molestuje mnie o Amelkę wink
          Też na początku miałam dystans, bo przeceiż te imiona są popularne, ale
          ostatecznie mam to w nosie. No to są i już. Przecież to będzie moja Juleczka,
          Natalka Amelcia, a nie innych ludzi smile
          Choć oczywiście ciągle mam nadzieję, iż ujrzę jajeczka na usg.
          --
          src="<a
          href="bd.lilypie.com/OjLSp1.png""
          target="_blank">bd.lilypie.com/OjLSp1.png"</a> alt="Lilypie Baby Ticker"
          border="0" /></a>
    • 22.03.06, 12:58
      No to ja jestem chyba rekordzistką. Juz przed końcem 13 tygodnia lekarz
      powiedział, że to chłopczyk! Najpierw uznał, ze to za wczesnie na okreslenie
      płci a potem synek odwrocił się i pokazał swoją płeć. Sama też to widziałam i
      to dwukrotnie. Podczas badania było dwoje lekarzy i obydwoje stwierdzili, ze na
      100% synek! A ja marzyłam o córeczce, bo jeden zuch juz w domu czeka na
      rodzeństwo...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.