Komentarze do artykułu

Usuwanie nadżerki

Czeka mnie zabieg mrożenia nadżerki. Czy taki zabieg jest bolesny? Jak się do niego przygotować?

Usuwanie nadżerki Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Jestem przed zabiegiem usunięcia nadżerki za pomocą lasera. Czy to jest
    własnie zamrożenie o którym mowa? Na forach kobiecych czytam o tak krytycznym
    nastawieniu do likwidiwania nadżerek,że aż skóra cierpnie..Dlaczego??? Czy
    mam z tego zrezygnowaC skoro mój ginekolog zaleca mi to.I mam nadzieję, że
    nie z chęci zysku..bo i tak jestem jego stała pacjentką.... Miałam po
    porodzie grupę III A.Brałam tabletki dopochwowe między innymi Gynalgin. Boję
    się to tak zostawić pomimo regularnych wizyt u lekarza.Proszę mi fachowo i
    stanowczo smile odpowiedzieć. Taki zabieg jest nieunikniony, prawda?
    • KILKA LAT TEMU MIAŁAM USUWANĄ NADŻERKĘ METODĄ LASEROWĄ,MIAŁAM DO WYBORU
      KRIOTERAPIE CZYLI ZAMROŻENIE. WYBRAŁAM LASER, WYDAWAŁ MI SIĘ BARDZIEJ
      PRECYZYJNY. SZCZERZE TROCHE BOLAŁO, NIE BYŁO ŻADNYCH KOMPLIKACJI PO ZABIEGU,
      JESLI ZNOWU MUSIAŁABYM SIE PODDAC TEMU ZABIEGOWI, WYBRAŁABYM LASER. TERAZ
      JESTEM W 20 TYG. CIĄŻY. JEŚLI MOGŁAM CI JAKOS POMOC... POWODZENIA
    • ja miałam po porodzie usuwaną w znieczuleniu ogólnym, prosto mówiąć ścinaną, ta
      część wycięta do badania histopatologicznego.
      • Ja mialam tez usuwana laserem i wcale nie bolalo.Raczej zabieg nie jest przyjemny ale ze wzgledu na wziernik ktorym lekarz obraca zeby wszedzie dotrzec.Samego wypalania nie czulam chyba ze lekarz przycisnal laser za bardzo wtedy czulam lekkie pieczenie.Wszystko do wytrzymania.Moj gin odradzal znieczulenie bo to strata kasy a bol przy usuwaniu jest do wytrzymania.
        Caly zabieg trwal ok.30min.Pamietam ze przed balam sie strasznie ale teraz mam juz inne podejscie.
        Usun koniecznie bo nadzerka to nie sa zarty.
        Pozdrawiam.
    • Witam
      2 lata temu miałam usuniętą dużą nadżerkę przez krioterapię (zamrożenie). Sam
      zabieg trwał 5 minut i był całkowicie bezbolesny. Dzisiaj każdej napotkanej
      osobie polecam krioterapię.
    • Mam, pytanie czy moze dowiedzialas sie juz jak polega usuniecie nadzerki za
      pomoca lasera? ja mam podobny problem do Ciebie i sama nie wiem co mam juz
      robic.......
      • Mnie w grudniu czeka usunięcie nadżerki.(teraz nie można bo jestem w
        ciąży).Lekarz polecił mi wymrożenie.Wypalanki nie poleca gdyż zostają blizny i
        przy późniejszych porodach zdarza sie ,że pęka szyjka macicy.zabieg jest
        bezbolesny i ie trzeba żadnego znieczulenia,tym mnie przekonał.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.