Dodaj do ulubionych

Senność w trzecim trymestrze?

IP: *.* 14.03.02, 10:17
Czesc Kobitki!Mam do Was takie pytanie. Otóż na początku ciąży - pewnie jak większość z Was - potrzebowałam bardzo dużo snu. Godzina 20 to był szczyt moich możliwości :-) Teraz (31 tydzień) od jakiś 10 dni mam to samo. Spię w nocy po 10-12 godzin, a mimo tego od 15-16 walczę ze sobą, żeby nie zasnąć. Jestem na zwolnieniu, więc nie jestem przemęczona. Mam trochę niską hemoglobinę (10,5), ale nie jest to chyba wynik świadczący o jakiejś strasznej anemii. I zastanawiam się czy po prostu mój organizm jest już zmęczony ciażą i dlatego tak sie dzieje, czy też świadczy to o czymś innym...Bardzo jestem ciekawa, czy miałyście tak.PozdrawiamKasia
Obserwuj wątek
    • Gość edziecko: Patrynia Re: Senność w trzecim trymestrze? IP: *.* 14.03.02, 15:59
      Ja mam podobnie,chociaż muszę powiedzieć,że odkąd hemoglobina podniosła mi się z 11,4 na 12 w ciągu miesiąca to czuję się bardzej rześka ale i tak nadal lubię sobie po poludniu podrzemać.Jeśli zażywasz jakieś żelazo to nie jedz przy tym nabiału tylko odczekaj 2-3 godziny,ponieważ gorzej jest wtedy wchłaniane za to popijaj sokiem pomarańczowym.Czy wgł. USG termin Twojego porodu się zmieni czy pozostaje bez zmian? Ja zamiast 22.05 mogę spodziewać się jakieś 2 tygodnie wcześniej.Pozdrawiam,Patrycja z 31 tyg.Alutką
      • Gość edziecko: KasiaL Re: Senność w trzecim trymestrze? IP: *.* 14.03.02, 21:51
        Cześć Patka! U mnie termin z ostatniego USG (24 tydzień) zgadza się z terminem miesiączkowym - różnica wynosi 1 dzień, więc to żadna. Za tydzień idziemy na USG, wiec zobaczymy, ale na tym etapie to już chyba raczej świadczy o tym, czy dzidzia jest stosunkowo duża/mała, a nie o tym, kiedy mogę urodzić :-) Na razie więc ciągle 22.05 :-) Chociaż chciałabym 13, bo to nasza rocznica ślubu...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka