• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Komu test ciążowy nie wykrył ciąży??? Dodaj do ulubionych

• 14.12.06, 13:37
    Chciałam zapytć, czy komuś się zdarzyło, że w dniu spodziewanej miesiączki
    test z apteki (na mocz) nie wykrył ciąży?? Pytam, bo miesiączki nadal brak, a
    test w 30 dniu był negatywny. Jeszcze się łudzę ...
    Zaawansowany formularz
    • 14.12.06, 13:40
      mi wyszedł negatywny i to kilka dni po terminie @ a jestem w 10tc, także nie
      trać nadziei
      --
      Plamka
      • 14.12.06, 13:43
        Nie wiem, czy pamiętasz nazwę, ale czy to może Quick View (chyba tak się
        nazywał mój test).
        • 14.12.06, 13:58
          niestety nie pamiętam
          --
          Plamka
    • 14.12.06, 14:11
      mi wyszedł test dopiero po ponad 3 tygodniach od planowanej miesiączkismile a
      robiłam co tydzien i nic az tu za kolejnym razem wyszło( zmieniłam test na
      jakis bardziej czuły ale niestety nazwy nie pamiętam).
      • 14.12.06, 14:18
        Najlepiej zrobić badanie Beta HCG z krwi
        --
        Plamka
        • 14.12.06, 14:24
          mi tez pierwszy test wyszedl negatywny (2 tygodnie po spodziewanej miesiaczce),
          dwa miesice temu urodzilam synka, pozdrawiam
          --
          moje kochanie
    • 14.12.06, 15:10
      moj pierwszy test tez byl negatywny - drugi juz i owszem wink
      --
      ;DDDD
      • 14.12.06, 15:38
        Moj test rowniez byl negatywny a jestem w 31 tc smile Takze nie trac
        nadziei,bedzie dobrze.
    • 14.12.06, 16:38
      Pierwszy test robilam 30dc, a drugi 42dc i oba wyszly negatywne. Dopiero w 51 dc
      wyszedl pozytywny smile. Potem robilam test z krwi i wyszlo, ze jestem miedzy 3 a 4
      tc. Teraz 20tc. Nie trać nadziei smile
    • 14.12.06, 17:29
      Robiłam test ciążowy w dniu spodziawnej miesiączki-wynik negatywny. Na drugi
      dzień dostałam miesiączkę. Ale jakie zdziwienie było w nastepnym miesiącu, jak
      nie dostałam miesiaczki, a lekarz powiedział ze jestem w 8 tygodniu. Oliwier
      urodził sie 10.04.2006r.
      • 15.12.06, 10:10
        ja robiłam dwa razy test: pierwszy 7 dni po owulacji (miałam przeczucie, że
        mogę być w ciąży, no i strasznie ciekawa - udało się czy nie), ale nic nie
        wykrył, drugi - dwa tygodnie po spóźniającym się okresie i też nic (a byłam już
        prawie w 3 tygodniu).

w oczekiwaniu na Kropka big_grin
    • 14.12.06, 18:51
      mi tez wyszedł negatywny mimo że wtedy już betę miałam ok 250.
    • 15.12.06, 14:39
      Ja pierwszy test zrobiłam bo okres spóźniał mi sie już chyba z 3tyg. no i był
      negatywny! po następnych 2tyg oczekiwania na coś co sie nie pojawiłowink znowu
      zrobiłam test i zaczełam krzyczeć ze szczęścia, bo pojawiły się dwie piękne
      kreseczkiwink potem zrobiłam jeszcze dwa, ale wszystkie pokazywały to samo! a
      lekarz stwierdził że to już 8tydz!!!
      Życze powodzeniasmile)
    • 15.12.06, 16:41
      Ja robiłam dwa razy i wyszedł negatywny nawet po badaniu krwi nie wykryto ciąży
      a był to wtedu 3-4ty tydzień ciąży a teraz jestem w 32 tc.także cierpliwości i
      życzę powodzenia.Pozdrawiam.
    • 17.12.06, 18:48
      Mi test nie wykrył ciąży a byłam już w 8 tygodniusmile)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.