Bolace krocze Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czesc jestem w 35tyg.Moje dzieciątko bardzo nisko sie usadowiło i musiałam uważac aby nie urodzic za szybko.Od paru dni bardzo boli mnie krocze. Czy któraś z was też tak miała.Może to z powodu uciskającej główki,albo z szyjka mi się skraca?Już sama nie wiem z czego to jest.Może to przepowiedz porodu?Prosze o pomoc. z góry dziekuje.
    • Gdzie glowka, a gdzie krocze?

Skracajacej szyjki nie wyczujesz.
      --
      Nie urodze tongue_out
      Ciaza normalniej
    • co to znaczy, ze dziecko sie nisko usadowiło? masz przodujace łozysko? krocze
      generalnie czasem boli- dziecko swoje waży. A jakie było połozenie dziecka na
      ostatnim usg - posladkowe czy głowkowe. na pewno jesli źle sie czujesz, to nie
      siedź na forum, tylko idź do lekarza.
    • Tak jak pisze eyes, nisko położona głowka i bolące krocze najczęściej mają
      niewiele ze sobą wspólnego. To pod wpływem hormonów rozciągają sie wiązadła
      mięśniowe, przygotowują te rejony ciała do porodu.
      W pierwszej ciąży zaczęło mnie boleć właśnie w okolicach 35 tyg., w tej - po
      raz pierwszy coś mnie tam zakłuło w jakimś 16 (!!). Lekarz stwierdził, ze u
      wieloródek i tak moze być..
      --
      Ola, mama Ulci i Marcowego Bartka
      • Latwo powiedziec idz do lekarza ja mam termin do lekarza na8.01.07 i też czekam
        z utesknieniem mnie boli krocze tak od 27 tygodnia i nie moge ostatnio chodzic
        musze z pracy zrezygnowac mimo ze jescze nie bylam u lekarza nie jestem w stanie
        chodzic. Jak bylam ostatnio na wizycie w izbie przyjec na Bielanach tez dr
        powiedziala ze dzidzia jest bardzo nizutko ma to wspoolnego tyle ze bardziej
        boli bo naciska calym ciezarem, Mnie tak boli krocze że jak nieraz cos chce
        siegnac i dam wiekszego kroka to mnie tak zaboli az kczycze sobie sama do siebie
        auuuu i tez zastanawiem sie czy to sie rozciaga wszystko czy moze ucisk dzidzi
        dodam ze u nas w rodzinie rodzily sie duze dzieci po ok 5kg moze to tez mam
        znaczenie
        • Krocze boli Cie od 27tc.
          W tym czasie napewno Twoje dziecko nie wazylo 5kg.
          --
          Nie urodze tongue_out
          Ciaza normalniej
          • Co ty nie powiesz Eyes69 naprwde strasznie przyjemna jestes chyba coś ci dolega
            skoro nie rozumiesz pewnych rzeczy owszem ważylo moje dziecko tyle juz 27
            tygonia i lekarz juz zalecil mi cesarke ojej nie wiem moze ja urodze w czesniej
            z powodu tak duzego dziecka i dostane nagrode za kolosa.,
            Suchaj jak masz byc taka mila to wogule nie odpisuj zreszta nie do ciebie
            odpisywalam tylko do dziewczyny kóra zadala pytanie no nie?, wiec nie wiem czemu
            sie wtrącaszsmile Milego dnia Ci życze
            • Zastanow sie zanim palniesz cos glupiego.
              Jestes przewrazliwiona i tyle.

Zasugerowalas, ze moze chodzic o ciezar dziecka, co jest bzdura, bo jak sama
              napisalam, bole mialas od 27tc, a w tym czasie niemozliwa by byla sytuacja
              taka, ze dziecko jest ciezkie.

Wiec nie rozumiem co w tym takiego niemilego dla Coebie jest. <plask w czolo>
              --
              Nie urodze tongue_out
              Ciaza normalniej
    • Wg mnie albo masz uciski na jakis nerw, albo masz zylaki u wejscia do pochwy.
    • Ja też jestem w 35 tc i też mnie czasem pobolewa, a raczej tak "nęci" kroczesmileMoim baaardzo skromnym zdaniem to powinnaś w razie swoich obaw spytać swojego lekarza bo to on będzie wiedział najlepiej. Wszystkiego najlepsiejszego i szczęśliwego rozwiązania Ci życzęsmile))
      • Dziekuje za wasze odpowiedzi i troche mi ulżyło, bo jak widze problem nie tylko mnie dotyczy. Jutro ide do lekarza to poznam jego opinie na ten temat.Dam wam znac co powiedział.
        Dzięki hera21 tez ci zycze szczesliwego i szybkiego rozwiazania.
        • Suchaj to nie chodzi o przewrazliwienie, bo to ty nie rozumiesz jasne ze dziecko
          nie bedziew wazylo 5kg w 27 tydondniu ale sory jesli ogulnie dziewczyny rodza
          dzieci 3 do 4 kg a ja moge miec bardzo podobna sytuacjie co siostra (tak juz
          mnie uprzedzil lekarza skroro wogule rodza sie dzieci powyżej 4kg) to byc moze
          twoje dziecko w 27 tygdniu bedzie wazyc nie caly kilogram a moje moze wazyc 1,5
          kilograma i jak na ten tydzien to moze powodowac bol (nie wiem )bylam u
          ginekologa na izbie przyjec wspominalam o tym i mi to lekarz powiedzial ze
          dzidzia jest bardzo nisko i ze moze byc duza dodam ze mam straszne parcie na
          pechez co bardzo mnie boli.
          Chyba nie trzeba ci pisac jak dziecku o co chodzilo bo przeciez to jasne ze
          dziecko nie wazy odrazu 5kg
          • jestem w połowie 37 tygodnia ciąży i też od kilku tygodni boli mnie
            krocze.Lekarz powiedział że Synuś jest duży i przy chodzeniu napiera w dół dodam
            tylko,że jest on w położeniu pośladkowym.Zapytaj lekarza czy wszystko jest ok i
            się nie martw,bo z mojego doświadczenia i rozmów z ciężarnymi koleżankami to
            całkiem normalny objaw w końcówce ciąży.Pozdrawiam
    • ja tez ma bole pachwin od 28 tyg a ostatnio bole krocza i czasami kłucie
      ale moja dzidzia jest duza od samego początku a teraz u mnie w 36 tyg to
      normalka tak przynajmniej mowi moj gin
      dodam jeszcze ze od paru tygodni głowka jest nisko i lekarz mi powiedział ze
      jest ucisk i z tąd te pobolewania

--
      bd.lilypie.com/hPNvp1.png
      • Witam.Byłam wczoraj u mojego gin i powiedział, że główka dzidzi uciska i stad ten ból.Wiec jesli ktos ma podobny problem jest skazany na niewygody do rozwiazania. W moim przypadku może sie wszystko rostrzygnac w ciagu dwóch tygodni,bo zaczela sie skracac szyjka.Ale jak wiadomo w ciazy wszystko sie moze zdzrzyc i bedzie to kiedy bedzie miało byc.Uzbrajam sie w cierpliwosc.Wszystkim zycze wszystkiego dobrego i szybkiego rozwiazania. Pozdrawiam.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.