• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

ucisk na kosc...ogonowa? Silny bol! Dodaj do ulubionych

• 23.04.07, 14:12
    Przez 2 dni nie moglam siedziec w normalnej pozycji. Czulam bol w czesci
    ciala na ktora potocznie mowi sie chyba kosc ogonowa (guziczna?). Wczoraj
    wieczorem czulam intensywne ruchy ponizej linii cesarskiego ciecia
    (poprzednia ciaza) i dzis rano prawie nie czuje dyskomfortu podczas
    siedzenia. Jak to rozumiec? Zle ulozylo sie dziecko? Jak sobie z tym radzic?
    Jestem w 27 tyg. ciazy.
    Edytor zaawansowany
    • 23.04.07, 21:22
      Mnie też czasami boli ta kość ale to nic groźnego.
      --
      [url=www.TickerFactory.com/]
      tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10050;104/st/20070802/dt/-6/k/bff9/preg.png" border="0" alt="<a href=tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10050;104/st/20070802/dt/-6/k/bff9/preg.png">"
      target="_blank">tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10050;104/st/20070802/dt/-6/k/bff9/preg.png[/img]</a>
      [/url]
    • 23.04.07, 21:43
      Witam Was Kobitki.Ja jestem w 22tc i od dwóch tygodni okropnie boli mnie kośc
      ogonowa i ogolnie miednicasadmowiłam lekarzowi powiedział,że tak sie robi ale
      ja myślałam ,że póżniej a nie w 6 miesiącu????Mała tez bardzo intensywnie rusza
      mi się bardzo nisko tzn wydaje mi się jakbym miała ja zgubić drogąsmileale
      opisywałam to wsystko lekarzowi i tylko się uśmiechał więc chyba tak ma być??
      buziaczki i zdróweczka zycze
      • 24.04.07, 07:58
        ja tez tak miałam w ciąży. Mogę na pocieszenie dodać, że jak urodzicie to
        przejdzie smile Pozdrawiam.
        --
        Mój mały synek
    • 24.04.07, 22:38
      witam!też jestem w 27 tygodniu i przez ostatnie trzy dni też nie mogłam
      siedzieć z powodu bólu kości ogonowej.Czułam też mniej ruchów dzieciaczka niż
      wcześniej.A dzisiaj zaczęłam znów czuć kopniaki i ból kości ogonowej przeszedł
      jak ręką odjął.Zastanawiałam się nad tym i też doszłam do wniosku,że widocznie
      mój synuś się tak ułożył,że uciskał mi na kręgosłup.Miałam tak już parę razy
      wcześniej.To chyba normalne i nie mamy się czym martwić.Tylko czy to musi aż
      tak boleć?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.