tardyferon Dodaj do ulubionych


Witam.Jestesmy w 22 tc.Od tygodnia brałam Zinnat z uwagi na
przeziębienie.Równoczesnie lekarz zapisał mi tardyferon Fol z uwagi na
pogranicze anemii.Zaczęłąm przyjmować te dwa leki tego samego dnia i od tego
czasu dostałam rozstroju żołądka.Wizyty w wc 6 razy na dzień, a do tego ból
brzucha, żołądka.Czy możliwe, że któryś z tych dwóch leków tak na mnie
wpływa? Od dziś zakończyłam leczenie Zinnat-em, ale czy brać Tardyferon ?
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.