• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Pomocy! Pozytywny test ciążowy i krwawienie!

• 11.05.08, 09:27
    Zrobiłam 3 testy ciążowe. W piątek, sobotę i dzisiaj. Wszystkie 3 wyszły
    dodatnio ale dzisiaj zaczęłam krwawić. To jest mój 29dc. Cykle miałam z reguły
    krótkie 24-27 dniowe. Nie wiem co mam robić. Czy to będzie samoistne
    poronienie, czy mam zadzwonić do lekarza? Pomóżcie mi proszę.
    Edytor zaawansowany
    • 11.05.08, 09:50
      Najlepiej idź jak najszybciej do gin. i zrób betę i po 2-3 dniach drugi raz. To
      może nie być poronienie tylko krwawienie w ciąży co często się zdarza.
      A jeśli to poronienie to na pewno wszystko samo się oczyści. Tak się dzieje w
      tak wczesnej ciąży.
      • 11.05.08, 10:47
        Wróciłam właśnie od ginekologa. Powiedziała, że to wczesna ciąża i przepisał mi
        duphaston. Powiedział, że komórka jajowa jest nieregularna i dopiero po dwóch
        tygodniach okaże się czy wszystko będzie dobrze.
        • 11.05.08, 11:39
          hej nie panikuj ja miałam tak samo zrobiłam test pozytywny beta
          pozytywna a zaczełam plamic i poszłam do gina i przepisał mi luteine
          po kolo 4 dniach przeszło teraz jestem w 21 tyg i jestem
          najszczesliwsza na swiecie smile) pozdrawiam 3 maj sie bedzie dobrze!!
          • 11.05.08, 11:48
            nie bój się , będzie dobrze. Zażywaj ten duphaston, to bardzo dobry lek i dużo
            odpoczywaj a wszystko się unormuje. Wiele było takich przypadków jak Twój i
            skończyło się porodem smile
    • 21.07.14, 15:40
      Czesc, prosze o porade, przeczytalam twoj post, mialas kiedys te same objawy jak ja. Dwa dni bez okresu na trzeci o 13.00 dostalam takie jakby plamienie? moze a wczesniej i dzis rano robilam testy wszystkie pozytywne, druga kreska b.slaba ala byla. Poradz co m myslec o tym czy to ciaza?
      • 21.07.14, 17:19
        może to być plamienie z lakun (trofoblast "wgryza się" w śluzówkę macicy i plamienia są z drobnych naczynek krwionośnych)
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.