Dodaj do ulubionych

Ból brzucha prosze odpiszcie:)

24.10.03, 14:00
Moja kobieta jest w 10 tyg miewa czasem niewielkie bóle brzucha , nic poza
tym niepokojącego sie nie dzieje czy to normalne?
Edytor zaawansowany
  • nadusia 24.10.03, 14:08
    Witaj, nie wiem jak tam w dziesiątym tygodniu, ale ja jestem w piątym i też
    pobolewa mnie brzuszek od czasu do czasu. Nie wydaje mi się żeby było to
    niebezpieczne, ale może lepiej skonsultować się z lekarzem. Ja tak robie już w
    poniedziałek...
    Nadia
  • majcia74 24.10.03, 14:18
    Ból brzucha... to zależy jaki ból? Czy kłujący lub ciagnący ból podbrzusza jak
    przy miesiączce? Czy ból nadbrzusza, żołądka, jelit czy wątroby...? No wiesz,
    to jest różnica? Bo albo jej się wiązadła macicy rozciągają, albo się
    zatruła smile Ale może się też coś dziać... Uściślij ten ból, a coś się wymyśli.
    Sądzę jednak, że z każdą niewiadomą w ciąży należy się natychmiast
    zwracać /choćby telefonicznie/ do swojego lekarza ginekologa. Oni wiedzą, że
    ciężarówki to panikary, ale znam takie które panika uratowała od poważnych
    następstw zaniedbania sprawy. Mam nadzieję, że to nic wielkiego, ale wierz mi
    najpierw rozmowa z dokiem, a potem będziemy radzić co dalej.smile Twoja ciężarówka
    też będzie lepiej spała gdy uświadomi ją siła fachowa a nie naczyta się tylko
    przykładów innych mamuś smile

Pozdrawiam
    Maja i Groszek /28tyg./
  • annkot 24.10.03, 14:19
    cześć!
    Bóle brzucha w I trymestrze są normalne o ile nie trwają przez 24 godz. Jeżeli
    twoją żonę pobolewa od czasu do czasu w ciągu dnia to jest to jak najbardziej
    normalne, ze względu na to, że macica + więzadła ją podtrzymujące się
    rozrastają. Niestety pomimo, że kobieta dobrze się czuje to zawsze gdzieś ja
    troche poboli - taki przywilej ciąży. Jeżeli bóle będą się nasilać albo pojawią
    się lekkie krwawienia od razu dzwonić lub biec do lekarza.
    Pozdrawiam
    Ania i 33 tyg bąbel

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.