BÓL szyjki macicy? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • witam Was przyszłe mamusie

mam pytanie. Dzis co jakis czas odczuwam ból w pochwie, czy to ból
    szyjki macicy? dlaczego to boli czy któras z Was tez sie z tym
    spotkała? jestem w 16 tyg. ciąży

pozdrawiam
    • Osobiście się z tym nie spotkałam ale od niektórych wiem że takie kłucia w
      pochwie zwiastowały skracanie się szyjki (choć pewnie nie zawsze tak musi być) i
      lepiej chyba byłoby to skontrolować. Przynajmniej ja jestem taka że chucham na
      zimne. Pozdrawiam
      --
      http://tickers.baby-gaga.com/p/dev218brs__.png
      • W zeszłym tyg. zauważyłam taki ból, tępy i powtarzający się. Lekarz
        kazał mi brać nospę i w razie czego kontaktować się z nim. Po
        nospie mi przechodzi, a za tydz. mam wizytę i zobaczymy wszystko
        dokładnie. Też mnie to trochę niepokoi, mam nadzieję, ze wszystko
        jest ok. Jestem w 18 tc.
    • jakiego rodzaju jest ten ból? Ja co jakiś czas odczuwam klucia w pochwie.
      Czasami są naprawdę dokuczliwe ale nie biorę żadnych leków w stylu nospy - samo
      przechodzi. Nie dalej jak w piątek byłam u lekarza i szyjka macicy jak
      najbardziej w porządku także myślę, że te kłucia nie zawsze wiążą się z jej
      skracaniem.
    • Ja mniej więcej od połowy drugiej ciązy czułam takie nieprzyjemne kłucia w
      okolicy szyjki macicy, zwłaszcza przy chodzeniu (pod koniec nawet nie mogłam
      przez to chodzić). szyjka była ok (rozwarcie mialam dopiro ok. 38-39tyg.). Nikt
      mi nie był w stanie wyjasnić co to jest. minęło po porodzie smile
    • Ja tak miałam w ubiegłym tygodniu przez 4-5 dni. Potem przeszło. Sama nie wiem
      czy to były kłucia w okolicy szyjki, czy pochwie, czy jeszcze gdzie indziej, bo
      trudno je było zlokalizować. W środę idę na wizytę, to się dowiem co tam z szyjką.
      --
      Do łezki łezka, aż będę niebieska...
    • jaki ból hmm cos jak kłucie, sciskanie. dzisiaj do tego od rana
      mialam bardzo twardy brzuch lekarz kazał mi lezec i wziac
      nospe.pomogło, a jakby sie powtarzało mam znowu dzwonic.
      • ja odczuwam takie bole od czasu do czasu od ok 15 tc, obecnie 23. zglaszalam to
        lekarzowi na kazdej wizycie. trudno powiedziec, czy to szyjka, czy jakies bole z
        pochwy, ale sa klujace, trwaja jakis czas potem same przechodza. czasem mniej
        czasem bardziej bolesne. lekarz za kazdym razem mnie bada - z szyjka w porzadku,
        lezec nie kaze, nospy tez nigdy nie zalecil, z lozyskiem i dzieckiem na ostatnim
        usg tez bylo dobrze. kazal sie nie przejmowac, bo nie ma powodow do
        przejmowania, tak twierdzi. to sie po prostu moze zdarzac. i zeby nie bylo -
        chodze do lekarza doswiadczonego wiekem (ma swoje latka) i praktyka (jest
        profesorem). ach - prywatnie. takze polecam Ci zgloszenie to swojemu lekarzowi i
        zaufanie mu, jesli on stwierdzi, ze jest w porzadku.
        • u mnie tez pojawiają się takie bóle od czasu do czasu,ale wszystko ok szyjka w
          normie łożysko na swoim miejscu z dzidzia ok,gin powiedział ze na ty etapie
          ciąży to już tak może być,u nas 32tc

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.