Bądź świadoma i bezpieczna w ciąży! Moja Ciąża z eDziecko.pl

guma do zucia w ciazy Dodaj do ulubionych

Witam wszystkie. niedawno dowiedzialam sie, ze zostane szczesliwa mama. Na razie to jest dopiero poczatek ciazy a dokladnie 8 tc jednak przyznam sie, ze zaczynam troche wariowac z powodu co mozna a czego nie mozna jesc w ciazy. staram sie dobierac jedzenie tak by bylo jak najzdrowsze dla maluszka, moze czasem przeginam, ale tak po prostu, ze z natury jestem bardzo ostrozna szczegolnie teraz gdy wiem, ze nosze w sobie drugie zycie.
Kwestie jaka chcialabym poruszyc jest zucie gumy. Nie zuje jej zbyt czesto ale raz na jakis czas zdarza mi sie. no i akurat po obiadku naszla mnie ochota wczoraj i dzis. wczoraj wzielam, dzis tez ale natychmiast wyplulam kiedy buszujac w necie natknelam sie na opinie wg ktorych gumy do zucia nie sa wskazane w ciazy jako, ze zawieraja substancje aspartam ktora moze byc bardzo niebezpieczna dla plodu.
Chcialabym sie w zwiazku z tym dowiedziec czy Wy moze slyszalyscie o tym i czy tez sie wystrzegacie, czy tez moze wg Was nie nalezy brac tego az tak na powaznie, bo w sumie w kazdym produkcie moze byc zawsze cos co jest potencjalnie grozne...jednym slowem: wasze doswiadczenia, tym bardziej jesli to nie pierwszy raz gdy jestescie juz w ciazy.
pozdrawiam
--

agnesepm@yahoo.it ---- TO MOJ MAIL
gg 8883124
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Oferty

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.