Dodaj do ulubionych

Namierzyłam biuściasty ciuch - POLECAM! :-)

24.08.11, 18:28
Wiem, że Lobby Odzieżowe dotyczy wszelkich ubraniowych tematów, ale proponuję wątek wyspecjalizowany w ubraniach probiuściastych! Zachęcam do wstawiania tutaj zdjęć (mogą być zrobione komórką, w przymierzalni) bluzek i sukienek, które udało nam się upolować w popularnym sklepie.

Jak wiadomo, oferta odzieżowa dla biuściastych jest wciąż bardzo ograniczona, więc warto wymieniać się udanymi wyjątkami.

Zacznę sama - sympatyczna letnia sukienka z C&A. Cena jeszcze sympatyczniejsza: 49 zł :-) Sukienka swobodna, wiązana na plecach. Prezentowany rozmiar to L.
http://kobieceksztalty.blox.pl/resource/Sukienka_letnia_CA_male.jpg

Więcej informacji i zdjęć na Kobiecych kształtach :-)
Edytor zaawansowany
  • derenka 24.08.11, 19:54
    a jaki nosisz rozmiar stanika, bo mam na nia ochote i ta informacja moze mi sie przydac :) na Tobie tak ladnie lezy :)
    --
    http://s1.suwaczek.com/20100821310517.png
  • butters77 24.08.11, 21:54
    Derenko, dziękuję :-) Aktualnie 65H.
    --
    Dołącz do fanów Lobby na facebooku!:)
  • derenka 01.09.11, 14:34
    wiec mamy podobne rozmiary :) a propos sukienki - czy ona była z kolekcji letniej?Czy tez kupowałaś ja teraz? Ponieważ byłam w C&a i chciałam ja kupić, pytałam o nią, ale nie mieli. być może dlatego wlasnie, bo to nowo otwarty sklep i mieli juz tylko rzeczy nowe, nie z kolekcji wiosna-lato. Szkoda...bo tak mi sie podoba :/ kupiłam za to też fajna w tesco z f&f, troche drozsza, bo 73zł, ale fajnie lezy i polowałam juz na nia dlugo.Wygląda tak jak ta:

balkonetka.pl/katalog/bra/tesco-ff-sukienka-probiusciasta-rozmiar-40
    tylko smiesznie z nia mialam, bo wzielam do przymierzalni 38- taki rozmiar byl na wieszaku, potem probowalam 40, ale lepiej sie ukladala ta mniejsza(maz tez tak ocenil), pozniej stoimy juz przy kasie, ja patrze na metke w srodku a to 36 :) wiec tak to jest z tymi rozmiarami.Ja generalnie nosze 38/40, a tu 36 dobre.ktoś po prostu zawiesil nie tam gdzie trzeba.
    --
    http://s1.suwaczek.com/20100821310517.png
  • butters77 02.09.11, 22:48
    Derenko, sukienkę kupiłam tuż przed wrzuceniem jej na bloga - obawiam się, że to mogły być jeszcze pozostałości letniej kolekcji... Ale ręki sobie nie dam uciąć - na pewno warto sprawdzać.

A rozmiaru 36 gratuluję! ;-)
    --
    Dołącz do fanów Lobby na facebooku!:)
  • kasica_k 25.08.11, 02:15
    No proszę, C&A i jaka fajna rzecz :) A ja jakoś nigdy nie mogłam tam nic dla siebie znaleźć. Może to "moje" C&A jest jakieś wybrakowane (Wawa, Blue City)? Choć sklep niby wielki... Raz jeden udało mi sie tam kupić bluzkę koszulową, w której się co prawda mieścił biust i wszystko, ale leżała jednak namiotowato. Chyba znowu zajrzę wobec tego. Kiecek nigdy dość ;)

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • plecha1 25.08.11, 20:59
    Kasica, ja w C&A przy wymiarach mniej więcej 90-63-88 spokojnie mogę kupić sukienkę w rozmiarze 34 :) Mam dwie, leżą bardzo fajnie. W biuście nie pękają, w talii nie wiszą. Kupowałam w tym sezonie. W bluzki elastyczne też wchodzę w XS czy 34, natomiast nie mierzyłam materiałów nieelastycznych. Jak będę, to testowo zmierzę.
  • aaravis 27.08.11, 23:54
    Głównie dla wizytujących Holandię - oferta internetowa bardzo uboga. www.art-fashion.nl/ Świetna jakość, bardzo probiuściaste ciuchy (w tym taliowane kurtki, żakiety i płaszcze oraz spodnie na dużą różnicę talia/biodra). Ceny regularne w okolicy 50-100 euro, na wyprzedażach schodzą do 20.
  • maith 28.08.11, 00:29
    Na wypadek, jakby wszedł tu ktoś nowy, to żeby sobie nie pomyślał, że naszą jedyną nadzieją są pojedyncze ciuchy z sieciówek.
    Zatem dla nowych forumek przypominam, że przede wszystkim istnieją 2 firmy dające do wyboru ciuchy na 3 różne wielkości biustu. To:
    -polskie BiuBiu
    -brytyjskie Pepperberry

--
    Kawa na ławę - linki przydatne w lobbowaniu

Jak pozbyć się boczków?
  • roza_am 28.08.11, 16:23
    Ma całkiem sporą probiuściastą ofertę. Niedawno mierzyłam m. in. sukienki, koszule, żakiety. Nie wszystko dopracowane jak biubiach (a to się guzik rozejdzie pomimo dobrego obwodu, a to boczek stanika wychynie), ale zaglądać warto (na pewno jest bardziej probiu niż przeciętnie w sklepach).

--
    Sklepy stanikowe wg województw
    Mapa i okolice
  • mszn 29.08.11, 00:10
    Prawda. Raz przyszłam do OnlyHer w mojej biuściastej sukience z Orsaya i brafitterka mnie pytała, czy to Bravissimo :)

--
    logiczka.blogspot.com
  • butters77 02.09.11, 22:49
    Zgadzam się, z Orsaya mam chyba najwięcej letnich bluzek (często z przecen), a i jakaś sukienka się znajdzie. Tak, jak np. w Carry chyba nigdy nie udało mi się znaleźć "góry", która by dobrze leżała, tak w Orsayu bardzo często.
    --
    Mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean...
  • lavaenn 20.01.12, 14:28
    Są na wyprzedaży proste, dość długie (do bioder) sweterki, w spory serek - w XS przy talii 65 mieszczą się biodra 95, biust na oko do 65F-FF. Różne kolory (na pewno rudości i błękity), 30 zł.
  • milstar 29.08.11, 00:46
    Polecam sukienki, mnie się zdarzyło mierzyć nawet zbyt dużą w biuście na moje 65GG/70G.

--
    Moje smoczki dragcave.net/user/milstar
  • butters77 02.09.11, 23:10
    Ja w Cache-cache sukienkę znalazłam raz, ale za to taką, w której chodziłam potem cały rok :-) Na wieszaku widniała pod tabliczką "Sukienka ulubiona - promocja" i rzeczywiście okazała się ulubiona. Wrzucam zdjęcia zeszłoroczne - nie jakieś super, ale widać, że biust mieścił się nieźle, pod biustem sukienka była ładnie dopasowana, a potem swobodnie spływała w dół (bez opinania talii). Dla mnie ogromnym plusem był też dekolt na plecach (na zdjęciu spalonych) - bardzo lubię takie zabawy. Minus: wskutek intensywnej eksploatacji dół sukienki się powyciągał i teraz jest już całkowicie asymetryczna ;-)

Potem już rzadko do Cache Cache nie zaglądałam, chyba odświeżę kontakt ;-)
    http://lobby.blox.pl/resource/Cache_cache1.jpg
    http://lobby.blox.pl/resource/Cache_cache2.jpg
    http://lobby.blox.pl/resource/Cache_cache3.jpg
    --
    Powoli chodzę i rozglądam się...
  • kry0 01.09.11, 21:31
    Dzięki za info butters, kupiłam, ale bordową bez wzoru. Tej niebieskiej nie było, była lila ze wzorem, ale nie podobał mi się.
    Zakupu dokonałam w sobotę w byłych DT Centrum.
    Na wieszkach zostało jeszcze parę obu rodzajów.
  • butters77 02.09.11, 22:50
    Kry, cieszę się, że Tobie też przypadła do gustu :-)
    --
    All you need is LOBBY ;)
  • kry0 04.03.12, 09:17
    I w dodatku podobno pięknie w niej wyglądam :-)
  • kis-moho 21.09.11, 19:52
    Mierzylam dzis w Mango taka sukienke:

shop.mango.com/ficha.faces?id=51440560&state=she_004_AL
    i okazalo sie, ze moje 30DD nie wypelnia miejsca na biust nawet w polowie, wiec pomyslalam, ze moze bardziej biusciastym sie nada? Trudno mi powiedziec, na jaki rozmiar by pasowala, ale na zdjeciu widac, ze modelka ma sukienke tez podsunieta do gory, bo inaczej by jej wisiala na biuscie jak mi. Wazne: w talii weszlam dopiero w rozmiar M (mam tam jakies 66 cm), wiec sukienka jest raczej waska.
  • heliamphora 28.09.11, 12:54
    Natknęłam się przypadkowo na niepozorny z wyglądu i szyldu (i nazwy: Trendi Moda) na Odyńca przy Wołoskiej, w ciągu sklepów z używanymi ciuchami. Myślałam, że to też jakiś lumpeks, a tu niespodzianka: miły, elegancki sklep, fajne ciuchy w rozmiarach do 46, dużo sensownie skrojonych bluzek, żakietów i płaszczy z uwzględnioną talią i biustem. Rzeczy, które oglądałam, były z bardzo fajnych materiałów, w stylu Solara. Szkoda tylko, że większych rozmiarów nie mają :(

• besame.mucho 28.09.11, 23:37
    O jak fajnie, to sekundę spacerem ode mnie. Ruszam na dniach obejrzeć :)
  • agafka88 01.10.11, 18:06
    Dziś kupiłam bluzeczkę dokładnie w takim kroju:
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/kb/kc/qdhb/tjJD8kntbJGK0ZC40X.png

Tylko moja jest brudno-bladoróżowa (kurcze, jestem słaba z kolorów ;)) i w taki delikatny wzorek z małych kreseczek. Była też szara w jakiś delikatny kwiatkowy motyw (szare na szarym).

W rozmiar 36 zmieścił się biust w rozmiarze 32G. Kolor szary i bladoróżowy w promocyjnej cenie 40 zł . Pasuje idealnie, czuję się, jakby była na mnie szyta. 38 też pasowało, ale było luźniejsze na brzuchu, a ja wolałam bardziej dopasowaną bluzkę.

PS. IMO dopasowanie na mnie było lepsze niż na modelce, jej bluzka zakrywa talię, a mi eksponuje.
  • butters77 21.10.11, 00:18
    Bardzo ładna!
    --
    All you need is LOBBY ;)
  • szarsz 17.10.11, 22:51
    Taliowany, do kolan, leciutki i bardzo ciepły, z dużym kołnierzem. Świetnie na mnie leżał, nie kupiłam ze względu na brak kaptura. Ale gdyby tylko kaptur nie był dla mnie niezbędnym wyposażeniem płaszcza zimowego - byłby mój. Miał miejsce na biust, biodra i nie robił z człowieka sporego bałwanka :)
  • butters77 21.10.11, 00:17
    Szarsz, napisz o nim coś więcej, żeby łatwiej było namierzyć w sklepie :-) Kolor(y) może pamiętasz?
    --
    All you need is LOBBY ;)
  • szarsz 24.10.11, 21:13
    No niestety, na ich stronie nie ma. Gdzieś widziałam przegląd kurtek na sezon 2011/2012 i tam był, ale teraz nie umiem znaleźć. A ten konkretny był czarny, długi do kolan, z dużym kołnierzem, kosztował pięć stówek z małym hakiem. Innych kolorów, przynajmniej w tym sklepie, w którym ja byłam, brak.
  • szarsz 24.10.11, 21:25
    znalazłam go :)
    kobietamag.pl/wp-content/gallery/tatuum-kurtki/Tatuum%20Jesien-zima%202011-2012%20Kurtki%20plaszcze%20%20(10).jpg
  • butters77 27.10.11, 22:46
    Dzięki :-)
    --
    Mam ręce w kieszeniach, a kieszenie jak ocean...
  • kasica_k 08.01.12, 03:26
    Teraz jest wyprz, więc warto skoczyć do Solara. Mnie szczególnie przypadła do gustu (i biustu) bluzka następująca:

http://e2-ovh.simplestorage.pl/solar01/img/656-1999-p_list/bluzka.jpg

Tu link do niej: www.e-solar-company.com.pl/bluzka,656.html

Rozmiar XXL vel 44 (który na stronie się skończył, ale może jest jeszcze w sklepach) pasuje bezproblemowo i bardzo dobrze się układa na biuście 36G i całej reszcie. Stanik mi nie wystaje, nie muszę nawet wkładać plandża.

--
    Stanikomania!
  • besame.mucho 08.01.12, 11:44
    Dołączam, bo kupiłam niedawno w Solarze probiuściasty i probiodrzasty sztuczny kożuch. Na stronie nie ma, ale może w sklepach jeszcze jest, ja kupowałam bardzo niedawno:
    http://img851.imageshack.us/img851/8683/zrzutekranu20120108godz.png

www.e-solar-company.com.pl/plaszcz,671.html
    Płaszcz nie ma żadnych guzików tylko pasek do przewiązania, dopasowuje się więc dowolnie do figury. Ja doszyłam jeden guzik, bo tylko przewiązany paskiem płaszcz przy chodzeniu trochę się rozjeżdżał i gorzej wyglądał. Chcę doszyć jeszcze drugi na górze, żeby postawiony kołnierz się trzymał, bardzo miło wtedy grzeje w szyję.
    Na 30H/32GG i >100 w biodrach dobrze leży 38.
    Foty realne nie sklepowe (wybaczcie jakość, ale pstrykane w nocy nie jako sesja płaszcza, wrzucam bo IMO płaszcz lepiej wygląda na człowieku niż na sklepowych zdjęciach, porozjaśniałam żeby było coś widać):

http://img440.imageshack.us/img440/9827/img5978nl.jpg
    http://img440.imageshack.us/img440/3482/img6007r.jpg

Przymierzałam też dobrze leżące na figurze swetro-poncho, nie mam niestety foty, bo kupiłam na prezent, a na stronie nie mogę znaleźć, ale piszę, bo a nuż jeszcze gdzieś w sklepach jest, a poncho, które nie robi pod biustem wielkiego namiotu to rzadkość :).
  • kasica_k 09.01.12, 03:14
    Kolejna kopertówka - nie leży może perfekcyjnie, ale całkiem nieźle (xl pasuje na 36G). Oprócz poniższej istnieje wersja w czerwieniach-różach i granatach-niebieskościach. Obecnie, na wyprzy, kosztuje chyba 109 zł, warto się przejść. Bdb jakości bawełna, jak to Jackpot.

http://static.jackpotshop.com/static/img/catalog/JACKPOT/large/A42369002_A02_main_large.jpg

--
    Stanikomania!
  • beniutka_bo 09.01.12, 21:31
    Mają sporo sensownych sukienek, moja faworytka to ta:
    www.sklep.prettygirl.pl/pl/sukienka-2460.html
    na żywo wygląda duużo lepiej, kolory są żywsze, materiał śliski,lejący. Mam dziką ochotę nabyć, tylko nie wiem,czy nie za poważna (26l.). mierzyłam chyba 38 i była trochę za luźna, 100 w biodrach mieści z powodzeniem, Effuniakowe 65GG też.
    --
    rosnę? 60GG->60H->65G->65GG-> <boisie>

Jak tu nie lubić sieciówek? -> Ja nie mam za dużego biustu ,tylko za mały zadek i zbyt płaski brzuch :)
  • kasica_k 10.01.12, 00:15
    Ja bym brała, a jeżeli ładnie Ci w beżu, to bym do niej dobrała beżowy sweterek i/albo miętowe dodatki, np. coś na uszy. Zestawiona z ciemnymi kolorami faktycznie byłaby dość poważna. Aha, i supertrędy szpilki w kolorze nudnym :)

--
    Stanikomania!
  • kasica_k 12.01.12, 01:51
    Upolowane w Royal Collection, firma SU - jak się okazuje, z Radomia :) Nabyłam jesienią bluzkę kopertową z dżerseju, która teraz jest na wyprzedaży (pewnie dalej drogo, ale przynajmniej biuściasto). Niestety nie mam fotki - na stronie firmowej jest inna bluzka z tego samego materiału, o taka:

http://www.moda-su.pl/img/kolekcje/1315235256/1315244592DSC_5690.jpg

44 (z tej kopertowej, bo tą z fotki nie zawracałam sobie głowy ;) świetnie pasuje na 36G.

--
    Stanikomania!
  • kasica_k 19.01.12, 16:35
    dwa dni temu te bluzki (kopertowe) po 109 PLN, Royal Collection, W-wa, Galeria Mokotów.

--
    Stanikomania!
  • milstar 12.01.12, 13:11
    Kupiłam u nich 2 bluzki koszulowe i parę innych.
    Koszulowe są na tyle elastyczne, że nie rozjeżdżają się na biuście i jednocześnie dopasowują w talii. Dodatkowa zaleta jednej z nich: nie trzeba jej prasować :) (drugą mam od wczoraj, więc jeszcze nie wiem, czy tę cechę posiada)
    --
  • kasica_k 14.01.12, 07:26
    Proszę o dodatkowe info: rozmiarówka i dostępność :)
    Stronę wyguglałam: www.larafabio.pl/index.html
    Tutaj piszą, że rozmiarówka 36-50: www.solvaypark.pl/pl/sklepy/20/
    A jakie ceny?

--
    Stanikomania!
  • milstar 14.01.12, 10:55
    Kasico, obiecuję, że dokładny raport specjalnie dla Ciebie zrobię w pierwszym możliwym terminie, czyli najwcześniej we wtorek. Dziś jestem po 2 nocach w pociągu i nie mam siły.
    --
  • milstar 18.01.12, 21:54
    Rozmiarówka - tam, gdzie bywam, dużo ciuchów w rozmiarach 44-46 - naprawdę ładnych, np. proste, lekko taliowane sukienki (to specjalna wiadomość dla Kasicy). Nie ma podziału typu większy rozmiar=worek. Może być lekko zaniżona, ja mam u nich z bluzek 42 przy Biu-biowym 38BBB i normalnym ok 40/42.
    Ceny - przystępne, na wyprzedaży koszule poniżej 100 zł, bez przeceny - ok. 130-150. Bluzki bawełniane poniżej 100 zł.
    Jakość wg mnie w porządku. Raz zdarzyło mi się reklamować odpruwające się podłożenie (nie robili problemów), niektóre bluzki mam około roku, w tym intensywnie używaną koszulową (intensywnie, bo nie wymaga prasowania), fasonu nie zmieniła, kolor był w większości biały, więc tu trudno mi wyrokować ;)
    Czy o czymś zapomniałam?
    Nie wiem, co masz na myśli pisząc o dostępności - czy ilość sklepów (na Pomorzu Środkowym w chyba większości centrów handlowych), czy wybór ciuchów w danym sklepie (o tym już pisałam wyżej).
    --
  • kasica_k 19.01.12, 07:54
    Wielkie dzięki!
    Co do dostępności - info, że są w centrach handlowych to właśnie to, o co mi chodziło, bo sama jakoś nigdy się na tę firmę nie natknęłam i znikąd nie kojarzę :)

--
    Stanikomania!
  • takisobienik 15.01.12, 21:43
    Taka:
    thenorthfacestore.ca/the-north-face-w-upper-west-side-jacket-graphite-grey-womens
    rozmiar na metce oznaczony jako S/P mieści 65F :)
  • kasica_k 27.02.12, 19:20
    Mój ulubiony typ, czyli kopertówki nieodcinane pod biustem. Namierzyłam dwie, tę czarną w motyle kupiłam, z tej wężowej nie było 16-tki, ale to pewnie chwilowe (sklep: W-wa, Galeria Mokotów). 16 świetnie mieści biust 36G. Na tych fotkach wyglądają trochę jak tuniki (za małe manekiny chyba), ale to zdecydowanie bluzki.

http://media.wallis.co.uk/wcsstore/Wallis/images/catalog/251913001_3_normal.jpg

http://media.wallis.co.uk/wcsstore/Wallis/images/catalog/251413007_3_normal.jpg

--
    Stanikomania!
  • kry0 27.02.12, 21:12
    Dzięki za info! Zajrzę, ale do Promenady. Już niejeden ciuch kupiłam po rekomendacji :-)
  • kasica_k 27.02.12, 22:45
    No to życzę, żeby pasowała :)

A propos Wallisa - dobra wiadomość, ich e-sklep zaczął wysyłać do Polski, tylko wysyłka jest dość droga. Dostawa teoretycznie kosztuje 6 albo 12 funtów (druga opcja - szybsza, zapewne chodzi o kuriera), ale gdy próbowałam coś zamówić, do wyboru miałam tylko opcję droższą :( Ale myślę, że w czasie dużych wyprzedaży i większej ilości rzeczy to się może opłacać. W polskich sklepach Wallisa zawsze był mniejszy wybór i mniejsze obniżki.

--
    Stanikomania!
  • kry0 04.03.12, 15:44
    Motylki w rozmiarze 14 pasują na biust 34FF.
    Och Kasico! Ja nie tylko motylki kupiłam. Zbankrutuję jak nic. Ale mieli takie sukienki...
  • kry0 21.10.12, 20:20
    W związku kometarzami na naszym blogu lakierowym na temat lakieru
    China Glaze Want My Bawdy
    chciałam pokazać w całosci sukienkę, którą kupiłam w Wallis wiosną. Swojego zdjęcia niestety nie znałazłam.
    Rozmiar 14 mieści biust 34 FF.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/wi/qc/i2jn/ekJxx1J0JX9yLaElIX.jpg
  • mszn 29.02.12, 16:12
    Cho na bloga :)

--
    logiczka.blogspot.com
  • kasica_k 02.03.12, 14:29
    Żeby cho, to musi mi ktoś fotkę strzelić :)
    --
    Stanikomania!
  • ochanomizu 02.03.12, 21:27
    > Żeby cho, to musi mi ktoś fotkę strzelić :)

Sam O'Wyzwalacz ;)
  • kasica_k 03.03.12, 03:34
    ochanomizu napisała:

> > Żeby cho, to musi mi ktoś fotkę strzelić :)
    >
    > Sam O'Wyzwalacz ;)

Przyda się też St. Atyw oraz Ś. Wiatło :)

--
    Stanikomania!
  • inez69 04.03.12, 22:03
    Bardzo wygodna, w cudnym kolorze i o prostym kroju. Nigdy nie mialam sieciówkowej sukienki, a w tę, mimo, że ma rękawy, zmieściłam się prawie idealnie. Od 2 tyg. jest w sklepie na dziale EveryDay za 79,90 zł. Przy biuście 30FF i 100 w pupie, wcisnęłam się w M.
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ae/dd/ifro/goFr1bZTc7pnuncUJX.jpg
    (na zdjęciu po 12h noszenia).
    Dostępna jest jeszcze w takim kolorze:
    www.hm.com/pl/product/99516?article=99516-A
    ale miejsce na pupę jest dużo większe i wypada w niej wyżej niż u mnie.
    --
    Katalog staników na facebooku
    Blog BiuBiu
  • czerwona_pomadka 20.03.12, 22:13
    mierzone przeze mnie i szczerze żałuję, że mogłam pozwolić sobie tylko na jedną :)
    z każdego modelu mierzyłam rozmiar 34, noszę staniki (Effuniaki) w rozmiarze 65 FF.

1. i.pinger.pl/pgr52/091f004c002afc484f65b987/
    Spokojnie zmieściła mój biust i myślę, że w rozmiarze 34 zmieści jeszcze max. ze dwa rozmiary większy. Kosztuje stówę, była jeszcze bladoróżowa i niebieska.

2. i.pinger.pl/pgr97/1a13b3cc0013191b4f65b995/
    ta rownież probiuściasta, nie spłaszcza, nie ciśnie, ładnie dopasowuje się do sylwetki. była jeszcze biała i żółta, ceny nie pamiętam.

3. i.pinger.pl/pgr186/97580946000907934f65b94b/
    Mój komentarz taki sam, jak w przypadku pierwszego linka. Cena na pewno powyżej 100 zł, ale mniej niż 150.

4. i.pinger.pl/pgr89/90102dc40004ae514f65b8ca/
    Ładnie się układa, myślę że w rozmiarze 34 na pewno zmieściłoby się jeszcze 65GG.
    Pomimo że nie posiada dekoltu to fajnie wyszczupla i nie wyglądałam w niej "przyciężko".

• nientepaura 21.03.12, 21:11
    też polecam PG;) i sukienki, i bluzki;) i polecam poczekać do przecen;)

--
    dookoła noc się stała, księżyc się rozgościł...
  • kry0 27.03.12, 21:43
    Zadzwoniła do mnie ze sklepu, że widzi sukienkę dla mnie z zakładanym dekoltem w rozmiarze 42. Powiedziałam, żeby wzięła. Sukienka jest super. Kolory zielenie i fiolety, trochę żółtego. Krój podobny do sukienki nr 4 z Metakobiety (Wallis). Pasuje na biust 34FF, biodra 102, pas 80.
  • kry0 29.03.12, 22:44
    Byłam dziś w M&S i znalazłam:
    www.marksandspencer.com/Per-Una-Watercolour-Print-Top/dp/B007HQO8K8?ie=UTF8&ref=sr_1_44&nodeId=43006030&sr=1-44&qid=1333053700
    Na moje 34FF pasuje rozmiar 14.
  • kasica_k 29.03.12, 23:12
    A nie spłaszcza?

--
    Stanikomania!
  • kry0 30.03.12, 18:01
    Nie spłaszcza.
    Czy odbierasz pocztę gazetową?
  • kasica_k 30.03.12, 18:13
    Odbieram.

--
    Stanikomania!
  • kry0 30.03.12, 20:08
    Wysłałam zdjęcie.
  • madzioreck 02.04.12, 01:21
    Niedawno nie wytrzymałam i podpytałam klientkę - szczuplutką ze sporym biustem, gdzie kupiła sukienkę - ołówkowa, idealnie dopasowana w talii i na biuście. No i ponoć wszystkie kiecki w Top Secret takie są... wybiorę się obczaić temat, ale nie wiem, kiedy, bo to wycieczka w drugi koniec miasta. Była któraś?
  • anka-ania 02.04.12, 20:03
    Może coś się ostatnio zmieniło? Mierzyłam tam sporo sukienek o ołówkowym kroju, ale na pewno ponad rok temu. Wtedy było standardowo: jeśli sukienka była dobra w talii, to za ciasna w biuście (r. 36), a jak dopasowałam biust, to w talii powiewało (r. 38). W BiuBiu mam rozmiar 38B (Indygo City), lub 38BB (Red Town).
    Wdepnę przy okazji do Top Secret i sprawdzę.
  • satia2004 11.05.12, 22:47
    Nie wiem jak ołówkowe ale ja mierzyłam taką:
    www.sklep.topsecret.pl/ts/ubrania-damskie/tradycyjnie/sukienki/sukienka_damska/11/0/82
    i była całkiem probiuściasta!

--
    72/94
  • donna.blue 17.04.12, 13:23
    Ja polecę tą sukienkę: front-rows.com/e4u.php/1,ModProducts/ShowProduct/11/53
    To najlepszy zakup życia mojego i moich piersi;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka