Dodaj do ulubionych

Kryjące cieliste rajstopy

16.09.13, 00:17
Szukam takiego oto dziwu - rajstopy mniej więcej w kolorze mojej nóg (czyli bardzo blade), kryjące, najchętniej matowe. Okolice 40 DEN.
Uważam za haniebną niesprawiedliwość, że amatorki cienkich rajstop (okolice 20 DEN) mogą sobie wybierać i przebierać w skóropodobnych odcieniach, a w grubszych jest kompletna posucha. Jedyne odcienie jako-tako zbliżone do cielistego, jakie udało mi się kiedykolwiek dorwać to ecru oraz "średni beż" (który wygląda wypisz, wymaluj jak słynne bazarowe namioty).
Nie zawsze mam ochotę na czarne albo kolorowe rajty, a cienkich nie (z)noszę. Zawsze udaje mi się je wyjątkowo skutecznie podrzeć, a jeśli jest za gorąco na 30 lub 40 DEN, to równie dobrze mogę chodzić w ogóle bez rajstop.
Czy znacie jakieś producenta, który może zaspokoić moją zachciankę?
Edytor zaawansowany
  • teresa104 16.09.13, 08:28
    Kiedyś były w Kappahlu takie rajty, że niby formujące, podnoszące pośladki. Miałam jedną parę i były mocno kryjące. Nie wiem, czy jeszcze są, nie zależy mi na podnoszeniu pośladków i nie sprawdzałam dawno.
    Drugi trop to rajstopy przeciw żylakom Veera. Zupełnie nieprzejrzyste. Kłopotem może być kolor, ale poszukaj w necie, może coś Ci podejdzie. Ja ich nie lubię, bo jak naciągnę te rajty, to mam dwa obłe serdle. Gdybym miała na odnóżach mniej miękkiej tkanki, to pewno by mi nie przeszkadzało. Ale jako rajstopy w sumie mają dobre cechy, jednolity i ścisły splot, są śliskie i spódnica się nie zapiera, pod spodniami też sprawdzają się w miarę. Może gdyby wziąć oczko większe, niż wynika z tabeli rozmiarów, to by tak nie serdlowały. No i są trwałe upiornie, nie da się nich zrobić dziury żadnym sposobem.
  • teresa104 16.09.13, 08:55
    Tu namiar:
    kappa-medyczny.pl/rajstopy-przeciwzylakowe-140-den-klasyczne.html
    Jest wzornik kolorów (najnowszy kolor solei wprowadzony na prośbę klientek), są też obleczone sztuczne nogi i widać, że takie całkiem kryjące to nie są, mimo 140 den. No i ja mam rozmiar 3, chociaż rozmiar konfekcyjny mniejszy niż 42 - 44 i gdybyś się zdecydowała na te rajstopy, to naprawdę weź rozmiar więcej, niż Ci wychodzi. Chyba że masz żylaki i zależy Ci na kompresji.
  • zireael00 16.09.13, 23:35
    40 czy 60 złotych to zdecydowanie więcej niż jestem skłonna wydać na jedną parę rajstop. Także przeciwżylakowe odpadają.
  • smallfemme 23.09.13, 23:41
    > Nie zawsze mam ochotę na czarne albo kolorowe rajty, a cienkich nie (z)noszę. Z
    > awsze udaje mi się je wyjątkowo skutecznie podrzeć, a jeśli jest za gorąco na 3
    > 0 lub 40 DEN, to równie dobrze mogę chodzić w ogóle bez rajstop.

Nie wiem czy są istnieją w wersji jasnej, ale zarąbiste niedrące się rajtki ok. 40 DEN ma Calzedonia - takie z microfibrą. W outlecie za mniej niż 15 zł.
  • zireael00 24.09.13, 00:05
    Mam wrażenie, że nie istnieją. Regularna cena jest dla mnie nie do przełknięcia, z outletu mam jedną parę. W kolorze wściekłego indygo. ;)
    --
    Sprzedam:
    Masquerade Regency 34FF (czarno-srebrny)

zireael00(małpa)gmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka