Dodaj do ulubionych

Sukienka o lini A

20.09.14, 12:30
Mam coraz wieksza ochote na kolejna sukienke o linii A, najchetniej tuz przed kolano. Taka z "zimowego" materialu, ale bez rekawow, tak zeby mozna bylo zmieniac wyglad dobierajac rozne bluzki. Niestety M&S, w ktorym kupilam dotychczasowa jakos nie ma nic fajnego w ofercie.

O wyprofilowaniu na biust nie musze wspominac?
--
"Zaproszenie wykonane jest z białego gładkiego papieru i ma zaokrąglone rogi. Na rzeczenie Klienta rogi mogą pozostać ostre."
Obserwuj wątek
        • teresa104 Re: Sukienka o lini A 24.09.14, 16:25
          Na szybko linkiem nie rzucę, widziałam kieckę naziemnie. Pomarańczowa, zdecydowanie odstająca, sztywna, taka a'la Twiggy. Na froncie miała poziome szczypanki.

Ale wełniana oblepiająca to brzmi jak dla mnie:)
    • yo_anka A to zależy co masz na myśli pisząc o lini A? 25.09.14, 02:02
      Bo gogole wyrzuca jak dla mnie rozkloszowane:
      www.google.pl/search?q=sukienika+w+linia+A&biw=2144&bih=1100&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=UVcjVKW7LYjg7Qbc1IGQAQ&ved=0CC8QsAQ&dpr=0.9#tbm=isch&q=a-line+dress
      Ja rozumiem to jako prosta linia bez wcięcia w pasie, takie w stylu lat 60-tych:
      szafa.pl/c16667454-sukienka-w-pepitke-linia-a-s.html
      www.ibutik.pl/ogloszenie/sukienka-w-linie-a-pikowana-lata-60-s-36-m-38-l-40-1326362
      www.snobka.pl/artykul/jedwabna-sukienka-banana-republic-1195
      www.bonprix.pl/style/sukienka-157498598?source=3
      www.bonprix.pl/style/sukienka-4119901/?catalogueNumber=907089&type=image&fs=42%2c44&category=114&return=ref

Oj , pani: bez rękawów to jest wyzwanie ;)
      może coś takiego:
      www.bonprix.pl/style/sukienka-159465962/?catalogueNumber=904056&type=image&fs=42%2c44&category=114&return=ref
      zanabyłam w bpc ostatnio takie cuś, co jak dla mnie też jest w linii A
      www.bonprix.pl/style/sukienka-dzianinowa-146345305/?catalogueNumber=912516&source=1
      i jestem zadowolona z niej (bo mnie wszystkie odcięcia a talii odpadają z racji wzrostu i nietypowej postury)
      --
      Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
      zasłyszane
    • yo_anka Re: Sukienka o lini A 20.10.14, 11:36
      pl.dawanda.com/shop/lal
      może coś z tego wpadnie ci w oko
      --
      Czy naprawdę warto wydawać środki, których się nie ma, na kupowanie tego, czego tak naprawdę się nie potrzebuje, tylko po to, żeby zaimponować tym, których się nie lubi?
      zasłyszane

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka