Dodaj do ulubionych

Wpyprzedaż w M&S

16.07.15, 07:57
Wczoraj udało mi się ustrzelić kilka rzeczy, Największą okazją były sukienka przeceniona z 279 na 75 i spodnie z 179 na 35. Są też większe rozmiary 16-22.
--
Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek
Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Facebooku
Klub Nieanonimowych Lakieroholiczek na Pinterest
Edytor zaawansowany
  • teresa104 16.07.15, 09:02
    Też widziałam!:) Powiedziałabym właśnie, że głównie większe rozmiary są. Na siebie nic nie znalazłam, mama obkupiła się nieźle.
  • izas55 16.07.15, 09:22
    Aż mnie korci, żeby po innych M&S się przejechać i zobaczyć co jest. Byłam w tym w warszawskiej Arkadii
    --
  • maggianna 16.07.15, 11:19
    Slyszalam ze jest tez sporo fajnych ciuchow w Blue City, planuje wizyte w sobote. Podobno sa plaszcze i kurtki w dobrych cenach tzn ponizej 100 zl.

A koszule meskie tez tylko duze, czy sa tez srednie rozmiary?
  • teresa104 16.07.15, 13:05
    Nie przyglądałam się, ale było ich bardzo dużo. Spojrzałam tylko na metkę pierwszej z brzegu, żeby sprawdzić skład (pół na pół bawełna i poliester) i przestałam oglądać, ale pewno są też koszule lepszej jakości.
    BARDZO żałowałam, że nie było na mnie majtek, były na przykład pięciopaki po 15 złotych za całość, ale na rozmiary 16 - 22.
    No ale ja mówię o Łodzi, w Warszawie przerób jest większy, pewno większy macie wybór.
  • maggianna 16.07.15, 14:57
    Sa tez koszule bawelniane - u nich niestety im tansze tym wiecej poliestru, a jak bylam ostatnio (wyprzedaz 20-30%) to z tych lepszych nie bylo rozmiarow (same malutkie i wielkie).

W Wawie przerob pewnie wiekszy ale wtedy i towaru mniej, jak cos mi sie spodoba to obsluga szuka w innych sklepach w Warszawie, czasem szukaja i w magazynach w Polsce. I w zaleznosci od sklepu (w Wawie sa chyba 4) rozny jest asortyment.

Za info o majtkach dziekuje, przyda sie bo rzadko te pieciopaki przeceniaja.
  • maggianna 16.07.15, 11:23
    Sa tez spore wyprzedaze w sklepach online Mango, zarowno w regularnym jak i outlecie - przeceny sa na cala kolekcje a w outlecie pojawila sie kolecja Violeta:
    www.mangooutlet.com/PL/kobieta
    shop.mango.com/PL/kobieta/wyprzedaz
    shop.mango.com/PL/curvesizes
  • izas55 16.07.15, 12:34
    Przez ciebie zapragnęłam NATYCHMIAST czarnej skórzanej kurtki.
    Jak u nich jest z rozmiarami? Boję się że się nie zmieszczę w XL, a XXL już nie ma

--
  • maggianna 16.07.15, 14:46
    Z rozmiarami jest roznie ale gory ja zazwyczaj kupuje L lub XL lub 44-46 - wszystko co wyglada na luzniejsze i oversizowe biore mniejsze, wszystko co dopasowane wieksze.
    Na ich skorzane kurtki mam ochote od 2 kolekcji ale zanim sie namysle to nie ma rozmiarow z tego co mi sie podoba :-( chociaz zauwazylam ze w outlecie pojawily sie rozmiary ktore w zeszlym sezonie zostaly wyprzedane w sklepie. Przyszlo do mnie wlasnie 4 zamowienie :-)
    Jestem miedzy innymi fanka tych spodni:
    shop.mango.com/PL/p0/curvesizes/wyprzedaz/spodnie/spodnie-slim-z-suwakami/ - na mnie w rozmiarze 48 sa bardziej obcisle w nogawkach.
    Kupilam tez granatowa i czarna spodnice:
    shop.mango.com/PL/p0/curvesizes/wyprzedaz/spodnice/spodnica-midi-z-paskiem/
  • maggianna 16.07.15, 15:06
    Punkt odniesienia rozmiarowy:
    www.mangooutlet.com/PL/p0/curvesizes/letnia-wyprzedaz/marynarki/bawe%C5%82niana-marynarka/
    ta marynarke mam w rozmiarze 46 i jest dobra, zapina sie, jest tez na mnie troche dluzsza niz na zdjeciu
    www.mangooutlet.com/PL/p0/curvesizes/letnia-wyprzedaz/kardigany-i-swetry/kardigan-z-jedwabiu-i-bawełny/
    ten kardigan w rozmiarze L wyglada na mnie jak na modelce, w rozmiarze XL byl sporo za duzy.
  • kasica_k 18.07.15, 02:28
    Ja od lat pragnę czarnej ramoneski, ale najchętniej z nieskóry. Widziała kto gdzieś taki rarytas w rozmiarze 44-46?

--
    Stanikomania!
    Stanikomaniaczki na Facebooku
  • maggianna 18.07.15, 21:11
    Szukałbym w sieciowkach typu Mango czy Zara (w zależności od kroju wchodzę w obu tych sklepach w rozmiar L i XL.

Widziałam dzis całkiem fajna ramoneske w M&S ale granatowa - kolor i krój były niezle, kurtka DOS oryginalna bo łączona z bawełnianymi wstawkami, gdyby nie cena to bym ja kupiła, bede polowała na wyprzedaży.
  • yaga7 16.07.15, 11:25
    Jak czytam takie wątki, to mam wrażenie, że mieszkam na prowincji ;)

--
    Wyprzedaż allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=470059
  • izas55 16.07.15, 12:35
    Przygarniemy cię przecież jak będziesz chciała pójść u nas na zakupy ;-)

--
  • teresa104 16.07.15, 13:01
    Musisz jakoś rozwinąć motyw prowincji. Że na prowincji dziewczęta wymieniają się niusami o gaciach i kieckach? :)
  • yaga7 16.07.15, 13:36
    Nie, że na takiej prowincji jak Kraków nie ma M&S i nie zanosi się, żeby był.

Muszę do stolicy jeździć ;)

--
  • teresa104 16.07.15, 13:45
    Tak, tak, podsycaj stołeczną manię.
  • izas55 16.07.15, 14:35
    No rzeczywiście nie ma, właśnie spojrzałam na listę sklepów.Byłam pewna, że w tym wielkim centrum przy dworcu jest.

--
  • yaga7 16.07.15, 14:58
    No co Ty ;)

Gdyby zrobili, pewnie pół Krakowa by się tam od razu znalazło.

Co więcej, robią nam chyba ze 2 nowe CH, ale z tego co wiem, M&S nie będzie.

--
  • mniickhiateal 16.07.15, 22:06
    yaga7 napisała:
    > Co więcej, robią nam chyba ze 2 nowe CH, ale z tego co wiem, M&S nie będzie.
    >

Kurczę, nie pojmuję tego. To zresztą jeden z moich oficjalnie wylistowanych dokładnie trzech plusów dodatnich Poznania, że tu M&S jest, a u nas nie.
  • maggianna 18.07.15, 21:18
    W Blue City w M&S zostały resztki, pojedyncze sztuki głownie w rozmiarze 20-22 lub 10, w zeszły weekend był duzo wiekszy wybór.
    Przymierzalam fajna kurtkę, model niby sportowy ale raczej styl casual w świetnym pomarańczowym kolorze - niestety była tylko 18 i była za duża :-( przeceniona z 339 na 99 zł.

Odkupilam sie za to w Zarze, marynarki, bluzki i sweterki, marynarki po 99 zł - zainspirowana sukienka z M&S nabylam m.in. żółta marynarkę! Jest spory wybór, sweterki po 39-49 zł, bluzki 29-59 zł. Duzo oversizowych krojów, czesc bluzek XL była na mnie za duża.
  • kasica_k 20.07.15, 02:25
    Do Zary jestem trochę zrażona, bo co próbuję coś przymierzyć, to biust mi nie wchodzi. Tylko dzianina wchodzi w grę i to luźna.

--
    Stanikomania!
  • maggianna 20.07.15, 08:11
    Do Zary nigdy nie wchodziłam bo wydawało mi sie ze w nic sie nie zmieszczę - spróbowałam i jest całkiem sporo fajnych ciuchow w dobrych cenach na wyprzedaży,
    Czesc przymierzanych ubran była nawet za duza, sporo fajnych bluzek, sweterki, koszule, sukienki, jedyne w co nie wchodzę to spodnie. Poza 3 marynarkami do pracy (w ktore byś faktycznie nie weszła w biuście), kupiłam fajna casualowa oversize marynarkę i w niej mam spory luz w biuście.
  • kasica_k 20.07.15, 02:31
    Byłam dziś w Złotasach, w Marksie już nic nie ustrzeliłam (a nowa kolekcja nawet mnie ukłuła w oczy zestawami róż-pomarańcz-kobalt, i tylko jedna sukienka mi się spodobała - w paski oczywiście :), ale na pocieszenie byłam w Solarze i kupiłam 1 spódnicę i 2 bluzki z wyprzedaży, bluzki dzianinowe i naprawdę duże, spódnica też dzianinowa i w paski :)

--
    Stanikomania!
  • izas55 20.07.15, 07:12
    A mi się udało tamże ustrzelić białą bawałnianą koszulę,pomarańczowe szorty i różowy płaszczyk. Nie wiem czy tonie ten, który ma maggianna. A mój brat zyskał 2 pary skórzanych butów przecenionych z ~500 na 75 i 150

--
  • kasica_k 23.07.15, 00:27
    Różowe płaszczyki przymierzałam i są cudne, gratuluję łupu. Gdyby odcień różu był bardziej fuksja, też bym wzięła.

--
    Stanikomania!
  • maggianna 23.07.15, 09:27
    Rozowe plaszczyki sa swietne ale po ostatnich akcjach zakupowych chwilowo nie oglądam różowych ciuchów bo większość rzeczy kupionych w tym roku jest różowa, nawet rozowa torbę mam, brak tylko różowych butów :-)
  • maggianna 20.07.15, 08:20
    Nowa kolekcje M&S tez widziałam, podobały mi sie czerwone i pomarańczowe spódnice (różowe tez ale juz teraz mam za duzo różowych ciuchow w szafie), była tez fajna sukienka w paski, było tez sporo turkusowo-morskich ciuchow, będę czekac na kolejna wyprzedaż ;-)

Musze w takim razie wybrać sie do Zlotasow :-(
    Wczoraj byłam w GalMoku bo szukałam marynarki w Zarze i byłam niemile zdziwiona ze nie ma tam M&S, na pocieszenie kupiłam buty w Clarksie :-)
  • kasica_k 23.07.15, 00:25
    Sukienka może granatowa w takie złotawe paski? :)

W Galmoku nie ma Marksa już od bardzo dawna niestety, dlatego bywam w Złotasach ;)

--
    Stanikomania!
  • maggianna 23.07.15, 11:47
    O, takiej nie zauwazylam :-) rozowo (!!) pomaranczowe i czarne paski.

A googiel nadal pokazuje adres na Woloskiej i to mnie zmylilo i szukalam M&S w Galmoku.

Jak pracowalam w budynku obok Zlotasow to bywalam tam regularnie, teraz zupelnie nie mam po drodze a musze sie wybrac do Solara bo potrzebuje uzupelnic zapasy bluzek :-)
  • kasica_k 23.07.15, 11:51
    To ja nie zauważyłam tej twojej :)

Do Solara pędź, bo wyprz już się kończy i zaczęła wchodzić nowa kolekcja. Jest srebrny worek z potencjałem (na oko, bo nie przymierzałam).

--
    Stanikomania!
  • maggianna 23.07.15, 12:16
    Bylam w Solarze w Arkadii i nic ciekawego nie bylo (tzn nie bylo wiekszosci rzeczy ktore podobaly mi sie w sklepie online), musze sie w takim razie ogarnac i zajrzec do Zlotasow.
    Odkad moja firma zmienila siedzibe to musze planowac wyprawy do sklepow, tak bym w czasie lunczu wyskoczyla i sprawdzila co jeszcze jest w M&S i Solarze :-(
    Pracodawca wplynal negatywnie na moj zakupoholizm :-)
  • kasica_k 27.07.15, 00:45
    Byłam dziś w Arkadii i kupiłam w Solarze sukienkę na ostatkach wyprzy ;) Wisi coraz więcej nowej kolekcji, ale w większości rzeczy mało obiecujące - dopasowane fasony i wszystko wygląda na małe :(

--
    Stanikomania!
  • maggianna 20.07.15, 12:17
    Zoltych sukienek w M&S juz nie bylo, kupilam wiec zolta marynarke:
    www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BC/kobieta/p%C5%82aszcze-i-marynarki/marynarka-z-dwuwarstwowej-tkaniny-c634512p2753514.html
    Z tego samego modelu kupilam tez czarna i kremowa w granatowe paski - w rozmiarze XL nawet sie zapinam :-) wbrew rozmiarowce, jedno co jest fajne to dlugosc rekawa, mam dlugie rece i marynarki sa na dlugosc idealne.
  • maggianna 20.07.15, 12:24
    I np taka koszulke (tylko w kolorze koralowym):
    www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BC/kobieta/ostatnie-rozmiary/koszule-i-t-shirts/koszulka-w-szpic-z-plamkami-c747575p2527200.html
    Lka jest wielka, na mnie wisi tak jak na modelce.
  • kry0 27.07.15, 20:52
    Złe kobiety jesteście. Poszłam do M&S na tą wyprzedaż i kupiłam sweter (ten co miałam w torbie w Kubku i Ołówku) a potem jeszcze spódnicę i dwie bluzki. Wszystko z NOWEJ kolekcji :-)
  • maggianna 27.07.15, 22:03
    Sweter widziała, jest super! Dlatego tez nawet nie podchodziłam do ubran z nowej kolekcji :-)
  • izas55 08.10.15, 09:48
    dostałam dzisiaj mailem info, że od dzisiaj -50% na niektóre rzezczy
    global.marksandspencer.com/pl/pl/offers/offfers/

--
  • maggianna 08.10.15, 13:46
    W CH Arkadia w Wawie, w sobote jest noc zakupow 21:00-24:00, z tej okazji w M&S jest 20% rabatu na cala kolekcje.
  • magdalaena1977 10.10.15, 01:37
    wow!
    --
    Magdalaena

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka