Dodaj do ulubionych

do MAJKAGRA :o)

24.03.04, 17:50
suuuuuuuuuuuuppppppppppeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr surprised) CIESZE SIE TWOIM
SZCZESCIEM !!!GRATULUJE !!! dzieki za e-maila odpisalam ci juz !!!! u mnie
nic surprised( !!! pewnie jutro dostane @ ! ale poki co zyje jeszcze nadzieja !!!!
testow nie robie juz !!!
NAPISZ JAK SIE CZUJESZ ? MASZ JAKIES OBJAWY?
--
ALLES HAT SEINE ZEIT...
Obserwuj wątek
    • majkagra Re: do MAJKAGRA :o) 25.03.04, 08:39
      Dzięki serdeczne!mam w domu problemy z internetem zatem odpisuje dzisiajsmile
      Po pierwsze dwa dni temu wyszła słabiuuutka kreseczka. Dzisiaj termin
      miesiaczki i zrobiła rano test- jest kreseczka - ale tez nie hiper wyraźna.
      Póki co okresu nie mam i nic nie wskazujena to, że dostanęsmile napisz koniecznie
      jak dzisiaj sprawy się mają!!!smile
      Jesli chodzi o objawy to mam powiększone piersi - a w pierswszym tygodniu po
      owulacji miałam silne bóle głowy - ok trzech dni i jeden dzien - mdłości. Co
      ciekawe - bedąc wczesniej w ciąży z moim synkiem - nie miałam mdłości ale przez
      trzy miesiące ciąży bolała mnie głowa.
      Napisz ! napewno będzie dobrze!!!Pozdrawiam!
      • mejdejka Re: do MAJKAGRA :o) 25.03.04, 16:16
        NIESTETY nie jestem w ciazy i moja 6-letnia coreczka bedzie musiala poczekac na
        rodzenstwo surprised) dzisiaj dostalam @ , ale mysle ze w kwietniu mi sie uda !
        zreszta dzisiaj nie przejmuje sie tym juz tak bardzo - mam inny problem -
        coreczka mi zachorowala na ospe surprised( cala jest w kropkach i swedzi ja
        strasznie ! nie wiem czemu zachorowala ? szczepilam ja przeciez ! no ale
        czasem tak bywa choroba nie wybiera bierze jak leci!TRZYMAJ SIE CIEPLO I BADZ
        SZCZESLIWA! PAMIETAJ ZERO STRESU !!!!!!!!POZDROMEJDEJKI

--
        ALLES HAT SEINE ZEIT...
        • majkagra Re: do MAJKAGRA :o) 25.03.04, 17:44
          Witaj Medejko! Głowa do góry! Napewno się uda!!! Wiesz, mój mąż, który jest
          zresztą lekarzem - trochę się zdziwił, że udało się nam tak za pierwszym
          razemsmile Zwykle troszkę sie czeka.Ale jestem pewna że już niedługo będziesz się
          zastanawiała jakie ciuszki przygotować na przyjęcie Maleństwa.smile Będę trzymała
          za Ciebie kciuki!!!! Ja teraz boję sie o swoje zairenko ale mam ku temu powody
          bardzo osobiste - napiszę Ci w mailu. Serdecznie pozdrawiam!!! P.S.Uściski dla
          Córcismile Mój bąbel też przechodził ospę, więc Cie rozumiem. Pa!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka