Dodaj do ulubionych

Lipcowe mamusie ile do tej pory przytylyscie?

05.05.04, 00:18
Ja sie troszke martwie.Termin mam na 8 lipca.Moja waga sprzed ciazy to 46kg
przy 162 cm.Na dzin dzisiejszy waze 52 kg. Czyli tylko 6 kg do przodusad(
pozdrawiam
Patrycja i 31/32 tyg. Nadia
--
smile)))))))))))
Obserwuj wątek
      • tarkosia1 Re: Lipcowe mamusie ile do tej pory przytylyscie? 05.05.04, 10:02
        Kochane,
        zawstydzilyscie mnie wszystkie! Ja mam termin na 8 lipca i juz +15kg! Co
        dziwne, wszyscy znajomi twierdza ze nic nie przytylam, tylko brzuszek
        wyskoczyl, ale ja czuje sie sloniowato. Moj maz sie smieje ze jeden cycuszek to
        teraz 2 kg wiecej! smile)) Waga wyjsciowa to 64kg przy 180 cm wzrostu. Nie mam
        zludzen, dobije do +20kg do konca ciazy. Glowna przyczyne upatruje w tym, ze
        mnie wilczy apetyt dopada wieczorami - czyli wtedy, kiedy nie powinno sie juz
        jesc. Ale nie potrafie zrezygnowac z sytej kolacji, bo w nocy sie budze glodna.
        No i slodycze. Nie zrezygnowalam, czasami siegam po jakis batonik, ciasto, choc
        organizm karze mnie zawsze za te chwile slabosci mega-zgaga.
        Gratuluje Wam dotychczasowej wagi!
        • nan26 Re: Lipcowe mamusie ile do tej pory przytylyscie? 05.05.04, 10:23
          Witajcie, mam termin na koniec lipca a tu już 12 kg do przodu i niestety nie
          tylko brzuszeka, ale uda, łydki, ramiona i twarz jest jak wyrośnięte ciasto
          drożdżowesmile Także podjadam słodycze, lody.
          A czy pojawiły się Wam rozstępy na piersiach? Bo u mnie kilka czerwonych pręg i
          uczucie jakby skóra była oparzona.
          pozdrawiam
        • magdalenax Re: Lipcowe mamusie ile do tej pory przytylyscie? 15.06.04, 16:36
          Nie przejmuj sie. Jezeli wazylas 64 kg mialas 180 cm wzrostu to oznacza ze
          szczupla z Ciebie kobietka i powinnas przytyc troche wiecej zeby miec zapasy na
          karmienie piersia. Z tego co widze wszystkie moje kolezanki ktore karmily
          szybko wrocily do swojej wagi.

Jesli juz musisz zjesc sporo na kolacje staraj sie ja zjesc ok. 18-19. Ja tez
          mam niestety ten problem. Na szczescie maz pilnuje zebym nie podjadala juz
          pozniej wieczorem. Na szczescie udaje sie wytrzymac smile

Pozdrawiam,
          Magda
        • elunia1 Re: Lipcowe mamusie ile do tej pory przytylyscie? 15.06.04, 18:21
          Mam termin na 12 lipca i juz przytylam 20 kilo(174 wzrost,przed ciaza 52 kilo)
          ale nikt mi nie chce w to uwiezyc bo sama nie wiem gdzie są te kilosy.Nie
          powiem,apetyt mam.I wcale sobie nie załuje.Wiec nie martw nic i nie rezygnuj z
          kolacji bo to sama przyjemność.Jakoś sie to potem zrzuci,ważne zeby dzidzi i
          mamusia byli zadowoleni.Ja po słodkim też mam zgage gigant ale gin pozwolil mi
          ssać tabletki renni(naprawde pomaga a na ulotce potwierdzają że można stosować
          w czasie ciąży)
          Pozdrawiam,Ela i 36 tyg Okruszek
    • aneta303 Re: Lipcowe mamusie ile do tej pory przytylyscie? 05.05.04, 11:38
      Hej,

Ja mam termin na 24 lipca i już 10 kg! w pierwszej ciąży przytyłam 16,5 kg
      (tylko wtedy byłam dużo szczuplejsza przed, a teraz już przegoniłam wagę
      pierwszej ciąży). Ale myślę, że na 16-tu kilo się zatrzymam (?)
      Od początku przybierałam w piersiach, biodrach, udach no i teraz w brzuch. W
      ciągu ostatnich 3 tygodni chyba rośnie tylko dzidzia, bo jak się mierzę, to
      centymetry mi się nie zmieniają w obwodach, jedynie na wadze.

Pozdrawiam cieplutko!

Aneta i malutka Jagódka
    • jordanka1 Re: Lipcowe mamusie ile do tej pory przytylyscie? 05.05.04, 11:46
      Witam!
      Uff! Jak czytam Wasze maile to się lepiej czuje... Ja mam termin na 27 lipca i
      już 12 kilogramów in plus... Przed ciążą 65 kg przy 178. Na całe szczęście
      idzie w brzuszek. Najdziwniejsze jest to, że nie mam wilczego apetytu, nie jem
      słodyczy i staram się dużo spacerować (2 godzinki dziennie), a na wieczór
      zostawiam sobie jogurt...Wychodzi na to, że powinnam ważyć mniej, ale nic z
      tego... Moja gin mnie uspokaja, ale ja bardzo chciałam dobic tylko do 12... Nie
      wyszło, może nastepnym razem się uda wink)))! Pozdrawiam wszytskie Mamuski i ich
      sliczne Brzuszki! Jaga i Maluszek
    • slonko77 Re: Lipcowe mamusie ile do tej pory przytylyscie? 05.05.04, 13:37
      Hej Patrycjo' Ty się nie martw tylko ciesz smile dzidzi Twoja waga nie szkodzi -
      ono i tak wyciąga dla siebie tyle ile potrzebuje a Tobie z taką waga lżej wink Ja
      mam termin o jeden dzień póżniej -9 lipiec- i mam do przodu 9,5 kg i 96 w
      pasie -tak więc toczę się wink)) Wyglądam śmiesznie -jak pani Gruszka -bo jestem
      z tzw. "filigranowych" i nigdy nie miałam brzuszka a teraz wyglądam jak rasowy
      piwosz wink)) Pozdrawiam i oby tak dalej ...
      - Magda i Niespodzianka
      • aniag76 Re: Lipcowe mamusie ile do tej pory przytylyscie? 05.05.04, 14:25
        Hej dziewczyny!
        Mam termin na 18 lipca. 3 tygodnie temu ważyłam sie u gin i było 12 kg na
        plusie. W przyszłym tygodniu pójde i sie dowiem, że jest jeszcze więcej. Raczej
        sie nie przejmuję, to moja druga ciąża. W pierwszej przytyłam 15 kg, z czego
        dużo to synek (4,5 kg!) i opuchniete nogi... Teraz poszło mi w brzuch i w
        biust, którego obwód zwiększuł sie o 15 cm, z czego oczywiście cieszy się mąż.
        Mam tylko nadzieję, że tym razem dzidzia będzie trochę mniejsza, bo podobno ma
        być dziewczynka.
        Pozdrawiam i nie przejmujcie się tak wagą, bo po porodzie szybko zrzucicie.
        Ania
    • ewawiki1 Re: Lipcowe mamusie ile do tej pory przytylyscie? 14.06.04, 11:50
      No to ja przebijam wszystkie. Termin na 4 lipca i przybyło mi 17 kg z
      wyjściowych 63 kg i wzrostu 170 cm. Przy okazji obwód brzucha 110 cm. Więc
      turlam się i to mocno. I boję się, że to dziecko w brzuszku to strasznie duże
      będzie, bo te kilogramy to raczej w brzuch poszły. A przez to, że i poród nie
      będzie lekki. A dziś taki piękny sen miałam, że tak szybciutko i w ogóle bez
      bólu urodziłam. To chyba marzenie z podświadomości.
      Pozdrawiam i życzę wytrwania wszystkim do lipca
      Ewa&Wojtuś(37tyg.)
      • anna_maja77 Re: Lipcowe mamusie ile do tej pory przytylyscie? 15.06.04, 17:54
        to i my...
        jestesmy w 37 tc, termin 10.07, w 35 tc wazylam 63,5 (+10-11 kg od poczatku
        ciazy), jestem niewysoka - a wszystko poszlo w brzuszek - okragla duuuza
        pileczka - obwod 100 (wyjsciowo 65)... a mysle ze do teraz to utylam kolejne
        1,5-2 kg za te ostanie 2 tyg (takie mialm tempo przyrostu przez ostanie 2
        mce)...
        apetyt mam ostanio - i sobie nie odmawiam - a moze powinnma? choc
        uspawiedliwiam sie ze to koncowka ciazy...
        pozdrowka
        ania
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka