Dodaj do ulubionych

Wrześniowe mamy 2019

19.01.19, 14:50
Witam wrześniowe mamy. Mój test ciążowy również pokazał dwie kreski.
Teraz 4t5d . Planowany termin: 23 września.
Mam 37 lat i jestem mamą dwóch dziewczynek 12 i 7 lat. Mam za sobą również poród trzeciej córki w 18 tc.
22.01 wizyta u ginekologa (chyba trochę za wcześnie).
Na ostatniej wizycie (jakiś rok temu) jak wspomniałam o ciąży to stwierdził "ale w Pani wieku....."smile. Tak mnie wkurzył że aż zrobiłam mu psikusa.

Czy ktoś jeszcze na wrzesień?????Razem szybciej minie te 8 miesięcy.......

Pozdrawiam.
Załączniki

https://images91.fotosik.pl/108/ecce2ac7d732760f.jpg
Edytor zaawansowany
  • nataliia235 21.01.19, 08:12
    23 grudnia dostałam ą i trwała 7 dni... 1 i 2 stycznia wspolzylam z partnerem i 6 czyli w dnien owulacji dostałam 3 dniową @ tylko że teraz była bez skrzepow i nie bolała.... Teraz cały czas chodzę senna piersi mi urosły i nie mam apetytu kręci mi się w głowie... W zeszłym tygodniu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy która z Pan też tak miała? Czy to może być ciąża? Proszę o szybką odpowiedź
  • kat.sz 03.02.19, 17:00
    Hej, ja też będę mamą we wrześniu. Mam termin na 20go. To będzie mój pierwszy dzidziuś. Narazie jestem w Anglii bo tutaj pracuję ale około szóstego może siódmego miesiąca chcę wrócić do Polski, żeby tam urodzić. Mam nadzieję że wszystko dobrze pójdzie i już nie mogę się doczekać 😊
  • marta.ke2506 03.03.19, 19:34
    Hej, ja jestem w podobnej sytuacji co ty. Też spodziewam się pierwszego dziecka. Obecnie przebywam i pracuje w Anglii ale na poród i macierzyński chcę wrócić do Polski. Trochę się martwię tymi wszystkimi formalnościami i tym co będzie po ewentualnym Brexicie. Może chciałabyś ze mną porozmawiać? Zawsze razem razniej 😀 marcia.ke2506@gmail.com
  • xdd 14.02.19, 02:15
    Hej smile Mam 25 lat i tez jestem w ciazy. Termin wg miesiączki to 15 wrzesien a wg usg to 21.09. Teraz mam pytanie do Was. Ostatnia miesiączka to 9 grudzien . W nocy z 15 na 16 grudnia wspolzylam z facetem. Nawet nie mogl mu stanac pozadnie i nie doszlo do wytrysku... nastepny stosunek mialam 18-go ale z orgazmem do srodka. Nastepne dni to codziennie przerywane. Jak to mozliwe, ze zaszlam wedlug usg w ciaze akurat 1 czy 2 dni po okresie? W marcu mam prenetalne badania i sie martwie, ze moge byc z kims innym w ciazy niz z nowo poznanym chlopakiem. (3 miesiace razem) prosze Was, okazcie troche zrozumienia a nie obrazajcie. Jest to moj pierwszy post w zyciu. Czekam na normalne odpowiedzi... uncertain
  • xdd 14.02.19, 02:16
    Mam cykl 28 dniowy..
  • myszorka93 25.02.19, 13:22
    Bardzo możliwe, że ciąża z 15
  • annamariagi 07.03.19, 13:45
    Hej! Ja tak na szybko obliczyłam, ze Twoje dni płodne zaczęły się około 20 i trwały do 27 grudnia. Wiec teoretycznie, może to być ciąża ze stosunku 18 grudnia, bo plemniki mogą żyć kilka dni w Twoim organizmie, lub z tych kolejnych, przerywanych, podobno tez tak można wink
  • annamariagi 07.03.19, 13:47
    Hej smile ja na 12 wrzesień smile
  • mietkamariettka 19.03.19, 16:20
    Hej mamuśka ja mam 40 lat i termin identycznie jak ty 23 wrzesień 😂😂😂
  • mamusia42 20.03.19, 01:22
    Ja mam 42 😲 poród 24 wrzesień. Jutro jadę na prenatalne. Boję sie
  • mietkamariettka 20.03.19, 10:36
    Będzie dobrze ✊🏻✊🏻✊🏻Ja mam nisko osadzoną kosmowkę mam nadzieje że się podniesie i w związku z tym od dwóch tyg mam plamienia biorę duphaston lekarz mówił że z dzidzią ok mam więcej leżeć prowadzić spokojny tryb życia 🤔🤔🤔tylko jak tu spokojnym być jak te plemiania mnie męczą 😢😢😢

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.