Dodaj do ulubionych

Brak okresu

22.05.19, 17:56
Hej wszystkim! Jestem nowa na forum☺️
Wiem ze nie jesteście wróżkami i nie wywróżycie mi jaka może być przyczyna mojego „problemu” ale chętnie poczytam wasze radysmile

A więc ostatnie moje cykle były 31-32 dniowe. Ostatnia miesiączkę miałam 7.04 do 13.04. Odbyłam stosunek 20 i 21.04 bez zabezpieczenia był to stosunek przerywany. 10 maja zauważyłam na majtkach jasne plamienie (jednorazowe, jasnoróżowe bez żadnej krwi, tak jak by brudne „coś”) , dziś mija już 46 dzień cyklu miesiączki nadal nie ma. Ale nie mam żadnych objawów jakie by wskazywały na ciąże. Czy jest możliwość ze w niej jestem? Wizytę u ginekologa mam dopiero 5 czerwca sad
Edytor zaawansowany
  • lidek0 31.05.19, 18:35
    Istnieje jeszcze coś takiego jak testy ciążowe z krwi i wiesz na pewno. Nie chcę być złośliwa ale zanim pójdzie się z facetem do łóżka warto nabyć podstawową wiedzę smile

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.