• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Lozysko przodujace Dodaj do ulubionych

• 05.11.04, 16:35
    Witam
    Zwracam sie z prosba do wszystkich mamus, o opinie, czy ktoras z was to
    przechodzila? co to wlasciwie oznacza? czy tylko cesarke? czy rowniez lezenie
    w ostatnim trzymestrze? czy mozna karmic piersia po cesarce? Z gory dziekuje
    i pozdrawiam
    Edytor zaawansowany
    • 05.11.04, 17:24

U mnie oznaczalo, lezenie, cc i karmienie piersia.
    • 07.11.04, 13:25
      Witam , jestem w 22tc W 13tc trafilam z palmieniami do szpitala i stwierdzono u
      mnie odklejenie łozyska i łożysko przodujące. Po powrocie do domu zaczełam duzo
      czytac na temat Łożyska przodującego , duzo informacji było przerażających .
      Nie wiedzialam co myslec !!!!!! Na forum odnalazlam kilka osób, ktore mialy
      lozysko przodujace i teraz maja zdrowe dzieci , ich opowiesci byly dla mnie
      cennym zrodlem informacji na temat tego co moze nam grozic i czego mam sie
      spodziewac. Pocieszalo mnie to , ze ich dzieci sa zdrowe . Jednak 3 tyg temu
      okazalo sie , ze moje nerwy byly niepotrzebne - wiekszosc ludzi mowila , ze z
      lozyskiem przodujacym mam sie nastawic na lezenie itp a tu niespodzianka
      łozysko podnioslo sie do gory i jak na razie tfu tfu czujemy sie dobrze .
      Uwazam na siebie ale na szczescie nie musze juz lezec , przelezalam prawie 4
      mies i juz wystarczy!!! Teraz sobie spaceruje i wrocilam do zycia !!!!
      Pozdrawiam i zycze powodzenia
      • 08.11.04, 15:33
        Wielkie dzieki za slowa otuchy, u mnie to juz 26 tydzien ciazy, lekarz
        powiedzial ze czekamy do 29 tygodnia, a potem bedziemy decydowac, ale
        powiedzial ze lezec bede dopiero wtedy gdy zaczna sie jakies plamienia czy
        krwawienie, nie wiem czy sie z tego cieszyc czy raczej nie, wolalabym nie
        lezec, ale nie wiem czy to takie bezpieczne dla dzidzi, pozdrawiam mamuski i
        papa
    • 08.11.04, 15:40
      witam smile ja również mam łożysko przodujące, obecnie jestem w 20 tc, narazie
      jestem dobrej myśli że pójdzie do góry, ale bardzo uważam na siebie, dużo leżę.
      Pozdrawiam.
    • 09.11.04, 10:22
      Witam!
      W 26 tc. stwierdzono łożysko przodujące, nie miałam żadnych związanych z tym
      objawów. Tydzień spędziłam na patologii, na kontrolnym badaniu ( za dwa tyg.)
      diagnozy nie potwierdzono. Synka urodziłam naturalnie w 39 tc.
      Czasem łożysko lubi zmienić swoje położenie.
      Pozdrawiam Anita mama Bartusia
      • 01.01.05, 10:30
        czesc
        Jestem w 26 tc, mam łożysko przodujące, nie mam żadnych objawów, oprócz tego że
        wykazało to usg. Nie pracuję, jestem na zwolnieniu. Czy wy dziewczyny mając
        taką dolegliwośc nie chodziłyście do pracy? Czy jest szansa , że łożysko sie
        podniesie? Już jestem poinformowana, że w przypadku takiego łożyska wykonuje
        się cc. Pozdrawiam, czekam na jakieś info.
    • 02.01.05, 18:14
      Z tego co wiem to bardzo maly odsetek kobiet ma lozysko przodujace.Czesto
      natomiast wystepuje ono w 1 i 2-gim trymestrze a w 3-cim podnosi sie.Ja tez tak
      mialam(w 20-tyg USG wykazalo ze lozysko jest nisko a w 32tc bylo juz ok)Dodam
      ze nie pracuje wiec sie nie przemeczalam ale tez nie lezalam plackiem.Uszy do
      gory!smile
      • 25.01.05, 11:06
        u mnie oznaczało to tylko tyle, że miałam b. nisko brzuch i było mi potwornie niewygodnie. Ale w 3 trymestrze brzuch się sam podniósłsmile
      • 25.01.05, 11:06
        u mnie oznaczało to tylko tyle, że miałam b. nisko brzuch i było mi potwornie niewygodnie. Ale w 3 trymestrze brzuch się sam podniósłsmile
        • 25.01.05, 21:13
          Czy łożysko przodujące jest tożsame z łożyskiem na ścianie przedniej?
    • 26.01.05, 22:10
      Ja jestem w 29tc, lozysko sie nie chce podniesc, bylam 3 dni w szpitalu, bo
      zaczelam krwawic. Lekarze mnie nastawiaja na cc, mam duzo lezec i uwazac jak na
      jajko. I raczej bedzie cc, bo juz sie chyba nie podniesie. Wszystkie inne
      badania sa ok, wiec jestem dobrej mysli.
      Nie przemeczaj sie w kazdym razie- ja troche przesadzilam z wysilkiem i stad ten
      szpital. Dopoki nie krwawisz i nie masz plam, to sie nic nie martw. Pozdrawiam
      cieplo.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.