• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

W którym tygodniu szykowałyście wyprawkę? Dodaj do ulubionych

• 06.11.06, 19:36
    Ja jestem w 28 tygodniu, szczerze mówiąc nie mam jeszcze nc kupionego dla
    dziecka. Kiedy wy kupiłyście ubranka i inne rzeczy potrzebna dla dzidzi?
    Edytor zaawansowany
    • 06.11.06, 19:39
      nie mialam wielkiego wyboru co do tygodnia ciazy. w 26 wyladowalam w szpitalu,
      potem kilka dni w domu i pierwszego dnia 29tc zrobiono mi cesarke. Ubrania
      pewnie bym kupila ok 29 - taki mialam zamiar, a tak kupilam dopiero dwa miesiace
      pozniej jak maly mial juz wracac do domu. Pozdrawiam kupowanie dla maluszka jest
      bardzo przyjemne
      • 06.11.06, 19:41
        ja chyba 3 msc. przed terminem miałam większość rzeczy.
        • 06.11.06, 20:01
          ja kupiłam większość w 7 miesiącu. I chwała mi za to, bo jakby przyszło teraz
          (9mc), wybierać i przebierać, porównywać ceny, a jeszcze wyprać i
          wyprasować ... nie dałabym rady
          --
          ="<a href="bd.lilypie.com/YTiQp2.png""
          target="_blank">bd.lilypie.com/YTiQp2.png"</a> alt="
    • 06.11.06, 20:35
      ubranka kupowałam od 3 miesiąca smile)) a w zeszłą sobotę - koniec 36tc) kupilismy
      całą resztę;łóżeczko, fotelik samochodowy, posciel, laktator, ręczniki,
      pieluchy itd smile))
    • 06.11.06, 20:44
      Ja jestem w 37tc i niedawno się za to wzięłam. Spisałam wszystkie potrzebne
      rzeczy i w ostatni weekend większość pokupowałam. Myslę, że w najblizszy weekend
      spakuję torbę do spzitala.
      • 06.11.06, 20:48
        ja jestem w 31 tc a kupowac rzeczy zamierzam ok 33tc
    • 06.11.06, 20:52
      Wyprawke dla małej zaczełam kompletowac po 22tc.
      Pod koniec 8 miesiaca ciązy miałam juz kupione wszystko.
      Mała urodziła sie w 37tc i jestem zadowolona, ze w domu wszystko juz było
      gotowe na jej pojawienie sie.

pozdrawiam
      Ewelina
      --
      nasz staż
      IZABELA ma już
    • 06.11.06, 20:53
      I juz.
      Jak sobie pomysle, ze musze sie ruszyc i pokupowac (dla siebie) rzeczy do
      szpitala, to len mi sie wlacza niesamowity.
      Dla dziecka nie kupuje nic, bo mam od tego ludzi. wink
      --
      Nie urodze tongue_out
      Ciaza normalniej
      • 06.11.06, 21:56
        w okolicy 17 tygodnia
        • 06.11.06, 22:11
          rozpoczęły się tak około 15 tygodnia ciąży, gdyż jak zauważyłam okazję to
          naprawdę nie chciałam jej przepuścić i tak stopniowo kąpletuje. Dwa tygodnie
          temu kupiliśmy wózek.
          Zrobiłam sobie co muszę dokupić w ubrankach i co jeszcze powinnam zakupić z
          pielęgnacji (kosmetyki), pieluchy itp., itd.
          Aktualnie jestem po 34 tygodniu zamiar kupna wszytskiego rozkladam na raty aby
          porównać cenny z różnych źródełsmile
          w taki sposób zaoszczędziłam naprawdę fortunę. Mam nadzieje ze wyprawkę
          skompletuje w 36 tygodniu. Moc uścisków.
          • 07.11.06, 12:10
            moim skromnym zdaniem nie ma sensu kupować wózka tak wczesnie, bo gwarancja
            leci a wózek stoi nieużywany smile lepiej sobie upatrzyć i zamówić już w ostatniej
            chwili. Ja zamówiłam tydzień temu, za tydzień powinien być czyli w sam raz na
            termin porodu. pozdrawiam
    • 07.11.06, 12:30
      Jestem w 4 miesiącu ciąży, moje szykowanie wyprawki jest znacznie łatwiejsze
      ponieważ nie jest to moje pierwsze dziecko tylko trzecie.Cała mase używanych
      ciuszków juz mam.Natomiast mój kochany braciszek jak sie dowiedział że jestem w
      ciązy zrobił to za mnie,wiec moja wyprawka ubrankowa juz jest gotowa. Mnie
      zostajei męzowi zostaje zakup wózka i kosmetyków.Pozdrawiam
      • 07.11.06, 12:36
        Trochę rzeczy już mam ale te największe zakupy ciągle przed nami. W grudniu
        czyli na samym początku 7 miesiąca zamierzamy kupić już wszystko, co będzie nam
        potrzebne.
        --
        Nasz Szkrab
    • 07.11.06, 12:52
      Ja jestem na poczatku 7 miesiaca i w ten weekend kupilismy pierwsze ciuszki dla
      naszego Malenstwa. Niestety nie znamy do tej pory plci, co niezmiernie
      komplikuje spawe. Udalo nam sie kupic piekne ciuszki w kolorze pasujacym i dla
      chlopca i dla dziweczynki (koloowe). Mam pytanie: w jakim rozmiarze kupujecie
      wyprawke??? Ja kupilam na 56cm do 4,5 kg. Czyli dla New Born Baby. Zastanawiam
      sie czy nie wymienic na 0-3 miesiace. Jakie kupilyscie rozmiary? A moze warto
      miec i mniejsze i wieksze?
      • 07.11.06, 16:13
        mama_80 napisała:

> Ja jestem na poczatku 7 miesiaca i w ten weekend kupilismy pierwsze ciuszki
        dla
        >
        > naszego Malenstwa. Niestety nie znamy do tej pory plci, co niezmiernie
        > komplikuje spawe. Udalo nam sie kupic piekne ciuszki w kolorze pasujacym i
        dla
        > chlopca i dla dziweczynki (koloowe). Mam pytanie: w jakim rozmiarze kupujecie
        > wyprawke??? Ja kupilam na 56cm do 4,5 kg. Czyli dla New Born Baby.
        Zastanawiam
        > sie czy nie wymienic na 0-3 miesiace. Jakie kupilyscie rozmiary? A moze warto
        > miec i mniejsze i wieksze?

mam po 2 pajacyki i body w rozmiarze 56 reszta większa
    • 07.11.06, 13:07

--
      'Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą. Pod warunkiem, że myślą
      tak samo jak my.' Mark Twain
      • 07.11.06, 17:51
        Najlepiej kupic czesc w rozmiarze 56 i czesc w 62. Nigdy nie wiadomo jakie duze
        dziecko sie urodzi.
        Ja wyprawke kompletuje stopniowo. Jak cos fajnego trafie to kupuje. Mamy juz
        prawie wszystko, a leci teraz 30ty tydzien. Niedlugo pokoik bedzie gotowy to
        wszystko popiore i poukladam. Nie oplaci sie na ostatnia chwile. Niewiadomo jak
        bedzie. Moze nam sie nie bedzie chcialo, albo dzidzius wczesniej sie urodzi.
        --
        Biedroneczka
    • 07.11.06, 17:46
      A ja uważam,że nie nalezy kupować tych rzeczy za wcześnie - żeby nie zapeszać.
      Zamierzam wziąć się do roboty ok. 7 mca, nie wczesniej. Jak czytam, ze niektóre
      dziewczyny skupują rzeczy od 3 mca to mi włosy dęba stają ...Ja na szczęście aż
      tak nie wariuję. Moje zycie jest wypełnione też innymi, miłymi zajęciami, a nie
      tylko mysleniem o ciązy...
      Pozdrawiam.

<a
      href="<ahref="tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20717;118/st/20070401/dt/6/k/0bd0/preg.png"
      target="_blank">tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20717;118/st/20070401/dt/6/k/0bd0/preg.png</a>
      >Fasolka</a>
      • 07.11.06, 17:59
        Ja powoli zaczynam. (25 tc) Leżę, nie mogę wstawać i allegro to jedna z
        nielicznych rozryweksmile

--
        Macierzyństwo...
        tiny.pl/7g9k
    • 07.11.06, 18:35
      Jestem obecnie w 30 tc i mam kilka ciuszków, łóżeczko, wózek fotelik i komodę
      kąpielową. Zostało jeszcze sporo, ale powoli do grudnai chciałabym mieć już
      wszystko tak aby nie biegać an ostatnią chwilę.
      --
      Wielki Dzień
      [url=www.baby-gaga.com/]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev015pp___.png[/url]
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.