• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

blada, prawie niewidoczna II kreska Dodaj do ulubionych

• 16.11.06, 05:11
    Staramy się z mężem o dzidzię. Przez 3 ostatnie cykle brałam Proverę na
    wyregulowanie. Zaraz po odstawieniu lekarz wyraził zgodę i heyahhh. Od kilku
    dni czuję się jakoś dziwnie: mam brzuch jak balon, nie mogę go wciągnąć,
    pobolewją mnie piersi. Teraz np. jest rano i mnie mdli- lekko ale mdli, czuję
    w ustach dziwny smak.Dziś powinnam dostać @. Zrobiłam test z ciekawości i
    wyszła bledziuteńka druga kreseczka, taka prawie niewidoczna. Do głowy
    przychodzą mi 2 myśli. Te objawy mogę być spowodowane odstawieniem Provery,
    albo jestem w ciąży.
    Zaawansowany formularz
    • 16.11.06, 07:19
      HEJ smile

Ja też zrobiłam test wczoraj i dzisiaj, również mam bladą kreskę ciążową w obu przypadkach.

Nie powiem Ci, kiedy powinnam dostać miesiączki, bo mam rozregulowane cykle po pigułkach. Pierwszy po odstawieniu trwał 40 dni, drugi 33 dni, teraz jest 37 dzień. Jednak wg moich obserwacji jajeczkowanie miałam ok 2 tygodnie temu, więc czekam do poniedziałku, robię powtórkę i zaczynam się cieszyć smile

Życzę najlepszego smile

A co do provery - niech wypowie się jakiś ekspert - nie wiem, czy ona ma wpływ...
      • 16.11.06, 07:52
        ta moja kreska była bardzo niewidoczna, ale ja ja widziałm bo chciałam. Ja
        jajeczkowanie miałam tez ok 2 tyg temu, to był 6.11. Czuję sie dziwnie, mdli
        mnie! Cały czas czuję,mże dostałam okres ale nic nie ma.
        Nie chcę się łudzić, może będzie ok a jak nie to musi udać sie poźniej!!!
    • 16.11.06, 08:00
      dodam jeszcze,że ta kreseczka była bardzo cieniutka.
    • 16.11.06, 11:38
      prosze niech ktos powie!!!

• 16.11.06, 11:42
        jeśli to faktycznie była druga kreska, to są duże czanse że jesteś w ciąży
        musisz powtórzyć test za dzień lub dwa, ja we wtorek miałam bladą i zrobiłam
        dzisiaj i jest jest gruba krecha. Mam nadzieje ze ci sie uda!
        • 16.11.06, 11:54
          a jak ta kreska wygladała? moja była mniej więcej takauncertain tylko ze pionowa
          • 16.11.06, 12:03
            chyba pozioma, moja była taka sama jak ta tesytowa tylko blada, ledwowidoczna
    • 16.11.06, 12:31
      ok przestałam się łudzic, koniec dostałam okres.gratuluję!
      • 16.11.06, 15:54
        juz nic nie wiem. wyleciało mi coś na kształt okresu-coś ciemnobrazowego, a
        teraz już nic nie leci. Przed chwilka zwymiotowałam-zemdliło mnie.co mam robić?
        • 16.11.06, 16:16
          Najprawdopodbniej jesteś w ciązy, idź do lekarza. Powtórz jutro test, jak nadal
          będzie blada kreska a juz nie będziesz chciała czekać to oznacz sobie HCG z
          krwi (tylko w dobrym laboratorium w którym dają wyniki nawet tego samego dnia).
    • 16.11.06, 19:28
      widząc te Twoje piękne ciążowe drugie kreski jestem pewna,że moja sobie po
      prostu UROIŁAM!!!!sadsadsad
      • 16.11.06, 19:43
        Ciąża na 100 procent! Wielkie gratulacjiesmile Jeśli jest plamienie to idź do
        lekarza!
        Pozdrawiam!
      • 17.11.06, 08:23
        Ja pierwszy test zrobilam z glupoty 2 dni przed @, poczatkowo wydawało mi sie
        ze nic tam nie ma ale pod swiatlo zobaczylam rozowy cien! smile powoli zaczynałam
        sie nakrecac , zrobilam test w terminie @ i cien stał sie cieniusienka
        kreseczką a po kolejnych dwóch dniach juz było grubo i rozowo. teraz 8tc smile.
        Zrób wiec test za kilka dni
        --
        b2.lilypie.com/3Elyp2/.png[/img][/url]
        bd.lilypie.com/-y6Rp1/.png[/img][/url]
        • 17.11.06, 10:00
          jatez miałam cieniutenka kreseczke, prawie nie widoczna, czarna
          • 17.11.06, 13:39
            jesli jest 2 kreska nawet ledwo widoczna to ciązasmile)ja mialam w 5 tyg ledwo
            widoczna i tez nie wiedzialam czy jest czy nie, teraz leci juz 9 tydzien i
            lekarz potwierdził ciazesmile)
            P.S. na załączonym zdjęciu jest ciąza na 100% gratulacje!!

pozdrawiam
            • 17.11.06, 13:50
              szkoda ze tego nie piszesz do mnie!sad moja druga kreska była bardzo bardzo
              słaba, taka ryska!
              • 17.11.06, 15:52
                Piechciu nie martw się kochana, ja w zeszłym miesiącu próbowałam z testami owulacyjnymi, prztulaliśmy się dokładnie w "te" dni i nic - ani kreski, a okres przyszedł bez żadnych objawów.

Dzisiaj zrobiłam test, ponieważ wczoraj bardzo bolała mnie macica, zupełnie jak na okres i byłam przerażona, bo myślałam, że będzie nieciekawie... A tutaj proszę - jaka niespodzianka smile

Okresu nadal brak i oto mój test (pierwszy z prawej - dzisiejszy, dwa pozostałe są z środy i czwartku rano). Zrobiłam go przed chwilką i muszę się pochwalić smile

img206.imageshack.us/img206/2104/dsc00327id4.jpg
                • 18.11.06, 05:15
                  to już koniec, w nocy dostałam okres. Teraz bardzo boli mnie brzuch, nie mogę
                  spać. Od tego cyklu zaczynam mierzyc tempkę, napiszcie jaka powinna być, kiedy
                  wzrasta i kiedy nie opada jak jest dzidzia?
    • 18.11.06, 15:07
      Piechcia, głowa do góry może w następnym cyklu się uda? Musisz wierzyć.....wiem
      że łatwo tak mówić ale wierz mi ja 4 dni temu też przez to przechodziłam, znów
      się nie udało teraz zaczynam 4 m-c starań i wierzę że kiedyś musi się w końcu
      udać!!!!Do dzś jest mi trudno się pozbierać ale wiesz jak to jest czas leczy
      rany, po za tym tak naprawdę nie mamy innego wyjścia musimy próbować do skutkusmile
      Trzymam kciuki za twoje i moje starania i wszystkich kobitek na forum.
      Na pewno zaciążymy!!!!!
    • 18.11.06, 16:58
      smile Jestem pewna.
    • 18.11.06, 16:59
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.